Кружите меня,кружите• 04 июня 2023

Банки звітуватимуть НБУ про всі карткові платежі українців незалежно від суми

Що це??

Якщо отримав навіть вигоду в 1000грн за місяць - це тюрма??? А ті, хто краде мільйони -продовжує красти??
Незнакомлюся• 04 июня 2023
Правительство давно усвоило одну вещь. Деньги легче всего отнимать у бедных, конечно денег у них мало, зато бедных в стране дох*я!

Такой старый вечно актуальный анекдот

МинерАлочка• 04 июня 2023
Якщо Вам на карту заходить тільки зарплатня, то чого хвилюватися?
Виправлялочка• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Автор запитала, а якщо навіть вигода 1000 в місяць, то що тоді? Чи люди вже питання не читають зовсім
Попадалочка• 04 июня 2023
Де ви таке прочитали? І головне, при чому НБУ до тюрми?
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Яка вигода? Ось цікаво?
Распутница• 04 июня 2023
Потрібно всім відмовитися від карток. От взяти і позакривати.
Цікаво, щоб тоді було
Попадалочка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Чому не читають? Там ще й про тюрму за тисячу грн написано. Прямо така маленька маніпуляція в кінці.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Яка вигода? Ось цікаво?
Наприклад речі вживані продав після себе чи дитини.
Виправлялочка• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Яка вигода? Ось цікаво?
Мені не цікаво зовсім, що автор мала на увазі. Я думаю варіантів безліч може бути. Можна продати щось на олх, можна від коханця отримати)), мені подруга пересилає, щоб я її мамі переслала

Басноплетка• 04 июня 2023
вроде писали что это фейк. не? уже не фейк?
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Иванка Бур• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Цікаво, щоб тоді було
Нічого. Зарплатню отримувати не будутуть.
Виправлялочка• 04 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Ой, у мене нема сил так глибоко розмірковувати над темами на порадниці. Хоча, у ваших словах сенс є)
Попадалочка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Нехай коханець налом оплачує)) А подруга мамі пересилає поштою переказ. Чи пошта теж перед НБУ звітує?
Лапка• 04 июня 2023
Заспокойтеся. Це журналюги хайпують на заголовках. НБУ просто розширив деякі показники статистичної звітності, які банки подають.
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
А чому вона на пряму мамі не перешле, якщо у них родинні стосунки, то нічого не буде. Вони родина.
Блондинка в Шоколаде• 04 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не думаю, что на такие суммы кто-то внимание обратит
Муркошечка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
То треба платити податки й не хвилюватися за свою вигоду
Завжди мало• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
фоп оформлюють ті хто має стабільний дохід.

УжеВотДа• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Вы зробили мій день. Дякую!
автор Кружите меня,кружите • 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Ви зараз надіюсь пошуткували?
Бо продаючи речі по 50-200грн декілька в місяць і відкрити ФОП, де треба платити відрахування в середньому 2000грн, то який сенс?
Муркошечка• 04 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А що заважає їх й надалі продавати? Хтось заборонив?
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви зараз надіюсь пошуткували?
Тоді не продавайте, і не буде поводу для хвилювань. Питання вирішили)
Попадалочка• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Аж око засіпалося від вашого допису))
УжеВотДа• 04 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви зараз надіюсь пошуткували?
Обмежені і недалекі люди таке пишуть.
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Аж око засіпалося від вашого допису))
Я можу😁
Виправлялочка• 04 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
О, розклали все по полочкам)), але подруга живе в селі далеко від пошти, і зайнята дуже, обставини у людей бувають, розумієте? Ну з коханцем - то взагалі можна напридумувати обставин)
Найщасливіша• 04 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Конечно , фин установив Укрпочта отчитывается НБУ
МинерАлочка• 04 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
Обмежені і недалекі люди таке пишуть.
Серьйозно, цікаво чим обмежені? Я речі на ОЛХ не продаю, тому таких питань не задаю, та не хвилююся.
Муркошечка• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Так а що, хтось заборонив перекази коштів? В чому проблема?