Stefaniya K.• 04 июня 2023

Гарні, гарні новини!

1-русня оголосила у розшук Наєва, Залужного (якого вони перед цим взагалі-то поховали, феєричні їбла.и), але щось мені підказує, що коли вони являться за повісткою, ніхто на росії не обрадується.
2- На Краснодарщину, куди нещодавно вперше з початку повномасштабної прилетіло по нафтобазі, тепер прилітає регулярно. Цього разу на Афіпському та Ільському нафтопереробних заводах перекур із фейерверками
А, і в Шебєкіно горів завод штучних сапфірів, на якому за загадковим збігом обставин виявилися армійські паливозаправники.
3-росія знову напала на росію, обстрілявши Шебекіно, (Шмякіно? Шемякіно?). Палаючі будинки, розбиті автомобілі, уламки літають – все як їм нравиться, тільки тепер офлайн. Місцеві намагаються втекти з міста, але влада евакуйовує невдячних лаптів ще ближче до кордону, щоби вони додивилися цей концерт до кінця.
Це вони, до речі, їбаш..ть по своїй Бєлгородщині щоби вибити звідти РДК. І це той випадок, коли дуже хочеться, щоби РДК завітали у москву. Їй так личитимуть пожежі…
4-куячить росія і по Курську, з панцирів. Щоби лапті відчули, що не тільки Херсон з Маріуполем захищають, а і глибинний народ, патріотична російська арта розбомбила у Курську п’ятиповерхівку.
5-Кримський міст тріскається. Фото опор із вертикальними тріщинами – свіжі і якраз вчасно, бо навантаження на міст зараз збільшуватиметься – русня зганяє бюджетників на відпочинок у Крим. Анонсуємо новий сезон «мамулічка, пора свалівать вплавь»

6- Мелітополі злетіло у повітря авто із чотирма абізянами, один з яких – місцевий бізнесмен Давидюк – власник кафе «Гетьман», який гостинно подчував лаптів. Вони і цього разу їхали у це кафе, але самі перетворилися на мангал. Щоправда свинина у ньому вийшла геть горіла.

7-Завод у Владивостоку замість японських автівок Mazda випускатиме китайські кросовери. Але здається і це пиздь..ж, бо жодна з компаній у таке відкрито не влізе, бо санкції. Ще з боліт остаточно звалює Nintendo

8-Польща перейменувала Калінінград і Калінінградську область на Крулевець і Крулевецьку область, і тепер замінює всі дороговкази. Ну ж бо така є історична назва Кенігсберга у Польщі, а всесоюзний староста Калінін є вбивцею поляків, згадаємо Катинь. На росії через це, звісно казяться, але що вони зроблять, нападуть?

9-Пригожин верещить, що його кульгаві музиканти не можуть відійти з Бахмута, бо російська армія замінувала їм шляхи відходу. Все, кінець новини, краще за лаптів я тут вже не пожартую.

10-Наші прикордонники знову перемогли білоруських. Ті всім штабом думали, як відповісти на постійний тролінг і знущання з нашого боку (вмикають чіпсам повітряну тривогу, «щоби визначилися, на чиєму вони боці», тичуть факи у біноклю, надсилають листівки з погрозами, повісили на кордоні манекен у російській військовій формі, назвавши його ліквідованим під Києвом Валерою) і накінець придумали. Запросили «українських колег» на білоруський борщ, коли їм не буде чого їсти.
Їм жарти мабуть лукашенко придумує. На радостях так сміявся, що два підгузки обісрав.
Наші ж відповіли, що борщ по білоруськи це «картопляне вариво, що за консистенцією подібне до тюремної баланди».
От правду кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому: і кордон захистити, і по хозяйству, і солдатам бульбафюрера на голову насрать.
Mira29-c3c3• 04 июня 2023
У вас завжди гарні новини.
mar minor• 04 июня 2023
О миа зачем вы это постите ..
напишите гарны новини после победы , вот тогда порадуемся все .
чаревна• 04 июня 2023
Ответ дляmar minor
О миа зачем вы это постите ..
Мы живём сейчас, поэтому хорошие новости нужны для поднятия морального духа.
Что мы зря терпим ракетные обстрелы, можно ж порадоваться, что и в раше не все сладко
HelloKitty18• 04 июня 2023
Дякую, повеселили трохи ваші новини
sumish_stock• 04 июня 2023
Это все замечательно, а что у нас, в Украине, какие хорошие новости?
Prervana• 04 июня 2023
Ответ дляsumish_stock
А у нас бОльшая часть бомбоубежищ и укрытий готовы принимать людей и защищать их от бомбежек. Целых 55% из 100% - в нормальном состоянии, готовы к использованию. Считаю, что отличная новость
mar minor• 04 июня 2023
Ответ длячаревна
Да чхала я на них .. что и как … москва как жила и сан Питер так и живут ..
ракеты на них каждую ночь не идут ((
Fleshka100• 04 июня 2023
Ответ дляmar minor
О миа зачем вы это постите ..
А чого це ви тут за всіх розписуєтесь, ми зараз хочемо читати ці гарні новини!!!!
mar minor• 04 июня 2023
Ответ дляsumish_stock
Повышение е/е и банковский мониторинг и война .
mar minor• 04 июня 2023
Fleshka100 вы или блокируйте или вопросы задавайте :)))
А то сам с собою ))
Mila228• 04 июня 2023
З приводу білоруського борщу з останньої новини, то наші прикордонники відповіли, що не хочуть білоруський борщ бо він на смак як расійскіє щі.
olgabaluta• 04 июня 2023
Ответ дляsumish_stock
Повышение тарифов на электроэнергию, ракеты, погибшие люди из-за халатности. Что-то я автора в этих темах не наблюдаю!
Karamelka-Ольга• 04 июня 2023
Вроде и новости неплохие, но так паскудно на душе. Посмотрела фото и видео разрушенных ракетой домов в Подгороднем и не могу успокоиться, слёзы сами текут.
Valentina shop2020• 04 июня 2023
Ответ дляPrervana
Нас из вообще НЕТ,каких 50,или техподвал это убежище
Олена Oza• 04 июня 2023
olgabaluta я не боюсь ракет.шанс,что я умру от ракеты 1 на десятки миллионов),а 500гр на электро выделю.не обеднею.погибших жалко,но у меня дети,я ж не могу ползти на кладбище.я живу обычной жизнью..вон девочки в топ теме отдых обсуждают-горы,моря,за границы..жизнь идет..чего и вам желаю!
Marinka152• 04 июня 2023
Бісить!!! Ми сліпі, глухі, дурні,що нам отаке треба розписувати? Будуть справді гарні новини,то ніхто не пропустить! А витягування і розжовування дурниць - на який інтелектуальний рівень це розраховано? Ми тут живемо,все бачимо і відчуваємо на собі, наші рідні і знайомі кладуть життя і здоров´я за свободу.То до чого оце дешеве пафосне бла - бла ...
Marusia.• 04 июня 2023
Ответ дляMarinka152
Ага. Під Дніпром вчора загинула дівчина 2 роки, десятки поранених.
Nat-li• 04 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
Так у балуты все интересно получается. То упорно из себя элиту мажорную строит...Альпы, кони... То в каждую тему прибегает с рыданиями про электричество) Прям раздвоение личности у мадам)))
ПС. сейчас опять потрет комент....3..2...1)))))
Олена Oza• 04 июня 2023
Ответ дляMarinka152
у всех родные на войне и у меня и не один.работаем,донатим.а как же иначе.не слепая я и не оглохла.орков в моем дворе нет и не будет уже.что мне с ума сойти или пойти повесится?я живу обычной жизнью.и мои дети.
сладкий_ноябрь• 04 июня 2023
И девочка двух лет погибла на Днепропетровщине от ракеты этих у@ков.
Поэтому о какой радости идет речь? Или вы только про рашку читаете?
сладкий_ноябрь• 04 июня 2023
Ответ дляPrervana
Спустя 1,3 года войны?
Pole• 04 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Спустя 1,3 года войны?
Вам це в Польщі дуже муляє?
сладкий_ноябрь• 04 июня 2023
Ответ дляPole
Вам це в Польщі дуже муляє?
А вы считаете, что меня не должна беспокоить ситуация людей, которые находятся в Украине?
сладкий_ноябрь• 04 июня 2023
Ответ дляPole
Вам це в Польщі дуже муляє?
Или вы таким образом пытаетесь задеть тех, кто покинул страну в связи с войной?
Pole• 04 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, я вважаю, що у вас в Польщі одні приводи для радості, у нас в Україні- інші.
І не треба нас повчати, сидячи за кордоном, чому і коли ми маємо радіти.
сладкий_ноябрь• 04 июня 2023
Ответ дляPole
Кого я поучаю и где?
И да, все мы разные, вы радуетесь тому, что происходит на рашке, а я огорчаюсь из-за того, что происходит на Украине.
Amalpi• 04 июня 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Кого я поучаю и где?
Ой счас заметят и напхают
musilda• 04 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
В одной теме с двух акков ))) все, днище ))
ebbi• 04 июня 2023
Не дивуйтесь,тут відомі всепропальшики зібрались.Якщо хтось живе ціною на электоренергію і ковбасу,це не означає що байдуже,шо робиться на парвші.Бо війна,хаос і загибель рашистів на їх території-це досвід кацапів на власній шкуаі,що таке війна.Чим більше безладу і війни на параші,тим легше буде нашим хлопцям гнати їх з нашої землі.Не єлекторенергією єдиною...