Кусюче сонечко• 04 июня 2023
Підкажіть класний антицелюлітний, підтягуючий для тонуса крем
Підкажіть дієвий, класний, який вам зайшов крем від целюліту, який би підтягнув трохи шкіру, надав тонусу. Бо мої вікові ляхи просять допомоги))
Знаю, що одним кремом не обійдуся, я дію комплексно, всі заходи боротьби присутні. Але ще треба якийсь класний крем в арсенал!
Ну таке щось до тисячі грн)
Я-ваш шанс• 04 июня 2023
Серію Guam подивіться, може влізете в бюджет. З власного досвіду скажу, що креми не працюють))
Хочу барабульки• 04 июня 2023
Мне нравится Collistar Thermal Creme, но работает он только в комплексе с массажем щеткой
СкокоМнеДадите• 04 июня 2023
Не існує такого крему. Вправи, професійний масаж, самостійно массаж у душі.
Мороженная курица• 04 июня 2023
Откуда эта вера в чудодейственный крем? Как он уберет жировые отложения?
Похудение, массаж, плаванье.
Кусюче сонечко
• 04 июня 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Це все в мене присутнє, дієта, масажі, спорт. Але ж і помастити треба чимось, полюбому після душу наношу щось помякшуюче на тіло. То хотіла би знайти щось таке спеціальне, хоч трохи в поміч, щоб було для тонусу.
Кусюче сонечко
• 04 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Похудение, массаж, плаванье.
Ну я написала, що в мене комплексний підхід, все що ви кажете є, чесно крім плавання. Мені треба саме крем ще якийсь до комплексу. Ну обличчя ж ви чимось мастите? От я і для ляшок шукаю кремчик, щоб їм добре було) Я не вірю в чудо, але що не кажіть, а навіть після душу є різниця по відчуттях на шкірі, чи нанслии ви крем чи ні
Замріяна• 04 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Похудение, массаж, плаванье.
Так не всегда есть жировые отложения. Да и автор написала волшебное слово «комплексно»
Замріяна• 04 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Автор, тут читают не глазами часто. Попробуйте Thalgo марку. Там есть серии. Я антиц как раз пробую. Но с щеткой сама делаю массаж. И прошла курс аппаратного.
Мороженная курица• 04 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Тогда любой увлажняющий крем. Сухость и стянутость из-за плохого качества воды, если вы про душ.
Мороженная курица• 04 июня 2023
Ответ дляЗамріяна
Автор пишет «класний антицелюлітний, підтягуючий для тонуса крем». Целлюлит -это жировые отложения.