Оябунчик• 04 июня 2023
Покажіть свою кухню
Незабаром замовлятимемо нову кухню, поділіться своїми фото, мега вдячна усім
Кринжова баба• 04 июня 2023
А я раджу подивитись обзори виставок в Мілані, раз на 2 роки показують кухні. Для себе можна щось незвичне взяти з ідей. Завдяки цим обзорам я зробила широку стільницю з керамограніту, лінійну варильню поверхню і зрозуміла, що мені не потрібно на всю стіну навішувати шафи, якими я не буду користуватись. Передивилась кардинально концепцію зберігання непотрібних речей. Аже дихати легше стало))
А ще в мене є невеличкий відкритий стеллаж з тим, що постійно потрібно при готуванні, зручна штука. І банки з крупами стоять на відкритих поличках. Не розумію ’ масштабів трагедії’ з відкритими поличками на кухні, які тут так не люблять
Відірву та викину• 04 июня 2023
Ответ дляДа будет так
все подобається , раджу ніяких відкритих шкафів, ретельно обирайте фасади -глянець мдф схильний до сколів в звісно терти треба , щоб був не залапаний от нижніми фасадами я задоволена , в биту вони не проблемні
Гарна.
Напишіть, будь ласка, із чого зроблені фасади і колір.
Дякую.
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Не любим .. пыль . Я сейчас кусок открытых полок буду зашивать )
Відірву та викину• 04 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Якщо можна, покажіть, будь ласка, свою кухню.
Да будет так• 04 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Гарна.
Дякую.
низ дсп льон не пам´ятаю виробника, хотіли кліф , але дорого і там головне лазерна поклейка торців , щоб не відходили
Астановитесь• 04 июня 2023
Ответ дляКотомафия
Ну вы прибедняетесь, очень классная, прованский стиль ..
Спасибо)
По меркам советчицы это ничто …
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Маленька та простенька.
А фото збоку є щоб острів роздивитись?
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Маленька та простенька.
Столешница и стена кварц ?
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А фото збоку є щоб острів роздивитись?
Там сушка для посуду, потім посудомийка, потім мийка а під нею фільтр, подрібнювач і всяка всячина, потім відра для сміття виїзні
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Столешница и стена кварц ?
Стіни з широковарматного керамограніту, столешня і острів із штучного каменю
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зручні виїздні смітники? Вони на тіп-оні?
Кринжова баба• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
А хто її любить? Але її прибрати це діло півхвилини. Та і мало її в мене, робот бігає. Я взагалі не хазяйка))
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так дуже зручні. Лише вони на пуш. Дуже зручно. Все чисто. У нас велике та маленьке для кісток, вся органіка іде в подрібнювач, пляшки і бумага у велике.
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Клас! Моя мрія)
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вот моя
Гарна! Але мені витяжка не дуже вписується
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Ну робот по полкам еще не бегает ..
а пол бегает но не так как хотелось бы ))
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Клас! Моя мрія)
Це вже кухня якою користуються. Я залишилась задоволена що все сховане. Кавоварка там в тому високому карго тонкому, серветки паперові біля нього. Вони є, але їх навіть не видно.Тряпочка мочалка в мийці в держачку. Над відром є кришка, а над кришкою шухляда для чистих ганчірок і пакетів. Я ростом 160, тому весь низ продуманий до сантиметра, щоб зверху лежало лише непотрібне
Кринжова баба• 04 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Показувала багато разів, можливо Ви її і бачили.
Кринжова баба• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ну робот по полкам еще не бегает ..
На полках ручками)). Але це так рідко потрібно робити
Mira29-c3c3• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Украинские дизайнеры вам помогут .
А чим вам не вгодили українські дизайнери?
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я себя люблю , чем я вам не угодила ?
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Красиво , но много открытого . У меня б уборка этих полок заняла пару часов . Может конечно у вас квартира не в городе , там может ее меньше . Я эти все банки запихиваю
в карго и всем как правило рекомендую .
Mira29-c3c3• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Я себя люблю , чем я вам не угодила ?
Дякую за інформацію.
А ви тут яким боком?
Кринжова баба• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
в карго и всем как правило рекомендую .
То Вам так здається. Ніяких пару годин, там однієї хвилини хватає і то за потреби, а потреба виникає дуже рідко. Я живу в місті. Карго принципово не робила, воно мені не подобається. Колись був досвід кухні з карго, не моє.
Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Дякую за інформацію.
А ви тут яким боком?
Советы раздаю бесплатно , а вы ?
Кринжова баба• 04 июня 2023
Я планую зараз кухню в іншій квартирі, дивлюсь картинки на пінтересті. І знов мене тягне на відкриті полички