Оябунчик• 04 июня 2023

Покажіть свою кухню

Незабаром замовлятимемо нову кухню, поділіться своїми фото, мега вдячна усім
Будьте так ласкаві• 04 июня 2023
Подскажите где заказать готовую кухню, Киев, в квартиру под сдачу?

Любовь Калистратовна• 04 июня 2023
Кукусики• 04 июня 2023
Ответ дляАстановитесь
Это не кухня мечты а на что были деньги.
Вибачте, що не витему) наклейте полістирольний багет широкий між стелею і стінами, буде значно краще виглядати ))
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Показувала багато разів, можливо Ви її і бачили.
У вас відкрита частина за мийкою наче зі смарт кухні. Не закривається ніяк? Бризки туди не летять?
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Це вже кухня якою користуються. Я залишилась задоволена що все сховане. Кавоварка там в тому високому карго тонкому, серветки паперові біля нього. Вони є, але їх навіть не видно.Тряпочка мочалка в мийці в держачку. Над відром є кришка, а над кришкою шухляда для чистих ганчірок і пакетів. Я ростом 160, тому весь низ продуманий до сантиметра, щоб зверху лежало лише непотрібне
А можете показати, як кавоварка в карго виглядає? Вона ж там стаціонарно, не дістаєте щоразу?
МеняАЖтрусит• 04 июня 2023
Моя . Ставили в прошлом году
Якось так і живу• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Маленька та простенька.
А скажіть будласка,чому саме така розстановка ,кутову не розглядали?
В мене просто теж невеликий кут,от я зараз думаю ,що краще кутова чи паралельна,як у вас.
P.S дуже гарно вийшло!
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Моя . Ставили в прошлом году
А оці ящички висувні легко можна зняти з направляючих?
МеняАЖтрусит• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Не знаю. Не пробовала.

ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляЯкось так і живу
P.S дуже гарно вийшло!
Кутова краде робочу поверхню і кутові тумби внизу не функціональні
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не знаю. Не пробовала.
Просто я низенька, і мені б з верхнього ящичка було б важкувато щось діставати. От якби він легко виймався...
МеняАЖтрусит• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так их же можно сколько угодно ставить.
Просто не ставить ящик на той высоте которая вам уже не подходит.
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ось як раз робить мені каву. А для обслуговування вона виїзджає повністю. Підставка з того ж матеріалу що і столешня.
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А навіщо їх знімати?
Кринжова баба• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
В мене не було потреби закривати. В відкритій зоні і був сенс. Глибина стільниці 75см, мийка розташована на краю, щоб були проблеми з бризками, то ні. Але якщо і станеться, то витерти там елементарно, керамограніт на поверхні.
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так их же можно сколько угодно ставить.
Поличка на тій висоті ще більш не зручна)) я б надала перевагу ящику, який би легко виймався
ЛюблюДевчонок• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ага... то це не зовсім карго. Просто пенал і полички висувні. А я уже варіанти кручу в голові, як на карго встановити кавоварку. Так зручно, звичайно.
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЯкось так і живу
P.S дуже гарно вийшло!
Ну я розглядала. А дизайнери ні))). Кутова виглядала би звичайно. А острів виглядає стильно. Та функціональний для нас. Діти там снідають, там барні стільці доставили. Встали, я насипала дало, поїли і побігли. Я тарілки загребли в посудомийку і готово. На сніданок іде максимум 10 хвилин. Від приготування до моменту коли вже стоїмо взуті.
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Таке високе карго не дуже зручно, щоб дістати банку з гречкою або цукор в каву, не треба тягнути всі 50 кг провізії. Лише поличку з потрібним

Лівий Локіть• 04 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Эпицентр , там по-моему дешевле всего
Якось так і живу• 04 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А можна,будь ласка ,розміри кухні та острова?
КоКоКоКоКоКо...• 04 июня 2023
Ответ дляЯкось так і живу
3 і 2,20 здається
Ло Шарик• 04 июня 2023
В нас така.
Котомафия• 04 июня 2023
Ответ дляДа будет так
все подобається , раджу ніяких відкритих шкафів, ретельно обирайте фасади -глянець мдф схильний до сколів в звісно терти треба , щоб був не залапаний от нижніми фасадами я задоволена , в биту вони не проблемні
Господи, какое оно у вас безликое,
Котомафия• 04 июня 2023
Ответ дляЛо Шарик
В нас така.
Супер, а где заказывали?
Пенек Возмездия• 04 июня 2023
Ответ дляКотомафия
Господи, какое оно у вас безликое,
У меня тоже безликое, и знаете насколько это уютно, обволакивающий лёгкостью интерьер. Доставил элементы-акценты и не отвлекаешься на калейдоскоп. Повесил картину, подушки, вазу и красиво, стильно.
Котомафия• 04 июня 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Где ж там лёгкость, давит...
Пенек Возмездия• 04 июня 2023
Ответ дляКотомафия
Где ж там лёгкость, давит...
Одно дело фото, а другое жить в бледном интерьере. Это разные вещи.
Пенек Возмездия• 04 июня 2023
Ответ дляКотомафия
Где ж там лёгкость, давит...
Что давит? Все цвета светлые, легкие, мягкие.
Ло Шарик• 04 июня 2023
Ответ дляКотомафия
Супер, а где заказывали?
Дякую. Під замовлення у нашому місті .