Звездолётчица• 04 июня 2023
Почему люди в сёлах живут без водопровода и с туалетом на улице?
Это дорого сделать или просто привыкли и так удобнее?
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, вода є
а прикиньте, коли води немає)) від слова взагалі. Ні скважин, ні водогіну)) Воду привозять у наливний колодязь. У нас він на 9 кубів. 6 кубів малосольної води, які привозить машина з сусіднього села за 6,5 км, коштує 800 гривень.
Была в гостях на хуторе во Львовской области. До ближайшего магазина в селе разбитая дорога, мин 30 пешком и в селе дорога не многим лучше, с транспортом плохо. У знакомых, у которых гостила, есть и туалет, и душевая в доме, но это стоило кучи денег и пришлось вложить очень много труда. Вода со скважины, для нормального напора пришлось ставить качественный насос, выкопать выгребную яму подальше в поле, так как заказывать машину чтоб выкачивала уж больно дорого.
ViktoryjaG• 04 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я з Волині, на Івано-Франківщині, на жаль, ніколи не була. Живу в селі за кількадесят кілометрів від польського кордону, у нас все так, як я описувала в своїх попередніх коментарях.
Удалено администрацией...
Директор Пляжу• 04 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ага, розкажіть це мені, жительці західних областей
Ану розкажіть,цікаво послухати.
Бо я кругом бачу великі ,гарні будинки,доглянуті садиби.
Кукарачка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Лебедівка сильно відрізняється від Курортного. Дивно, що ви, аккерманка, цього не знаєте. Відстань між Курортним та Лебедівкою километрів 23 може. В Курортному, якщо я не помиляюсь, є водопровід. А може, але я не знаю, газ. У нас ж немає НІЧОГО. Про Расєйку давайте ще розкажіть. Гадаю, що про неє ви знаєете так само досконально, як і про Лебедівку)))
Но вы в своем комменте написали не про 2 села, а про весь аппендицит за Днестровским лиманом. А теперь пишете, что таки в Курортном есть водопровод.
Цукрові вишні• 04 июня 2023
Ответ дляМішечок щастя
маю дачу в області ,60 км від Чернгова .У всіх сусідів туалети вдома ,навіть бабцям поробили онуки .Газ ,скважини на 100 метрів через будинок .Село не багате ,люди збирають і роблять все одно .Асфальт ,ліхтарі і всюди квітники шикарні
ага, і ліхтарі, і водопровод, і туалети в будинку
Липка-прилипка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я багато мандрую Україною, але туалет на вулиці я бачила лише або у дуже стареньких, або у маргіналів.
значит не так много Вы и путешествуете. Думайте, прежде чем называть людей маргиналами, не у всех есть возможность провести в дом воду и обустроить санузел. Не все люди могут заработать деньги на это, и дело не только в желании.
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляКукарачка
Окей. Село Розкішне, Монаші. Це ж біля Акерману! Молога, Семенівка, Випасне (колишні Турлаки). Ото там цивілізація! Централізоване все є: і водогін, і каналізація, і навіть ГВП та опалення
Це я тільки почала перелічувати села у Буджаку, у яких я бувала. Продовжувати?
ПультОт_БМВ• 04 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Дуже розумну річ написали. Точно, половина контрабандистів, а половина миє туалети в Польщі... Як розумно, а головне, не банально. Аж узкім міром і його пропагандою засмерділо. Дійсно, декому важко змиритися, що українське село може жити в цивілізованих умовах, розумію.
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Де це таке є? У нас всі зручності в будинку скільки пам´ятаю. Такого вже давно немає.
Кукарачка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Мой папа родом из Семеновки, да, там водопровод есть. Канализацию себе люди сами организовывают. Выше про свекровь писала, она из Н.Царичанки. Все в доме есть: и ванна, и туалет.
И в Мологе у людей туалеты в доме сделаны. Так что как видим, не все так плохо, как хотелось бы представить.
Дайте вподобайок• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Розкажіть про копійки, ну дуже цікаво, а я вам розпишу скільки тисяч долларів це коштує в наші області.
Я писала своими руками. Элементарно, но нужно свободное время, у нас был месяц.
Все распланировали перемеряли с рулеткой, муж расписал сколько каких труб, сгонов нужно. На водопровод и канализацию, что то вышло около 1000грн. Паяльное устройство 70грн в день, на пайку ушло 2 дня. Муж паял, я держала. Самое дорогое это унитаз, раковина, счетчик водомер уличный. Копал траншеи недели две.
Natalia505• 04 июня 2023
Скважина 2 штуки баксів
Завести воду 30 штук грн.
Септик 15 штук, ще не закінчений, не кінцева ціна. У подруги разом з кільцями і роботою 30 штук.
Бойлер 8.
Сантехника страшно згадати...
Як ви вважаєте, середностатистичний сільський пенсіонер може собі це дозволити? Це для тих хто робить за копійки, я вам заздрю.
Завести воду 30 штук грн.
Бойлер 8.
Сантехника страшно згадати...
Цукрові вишні• 04 июня 2023
в нас в селі є централізований вивіз сміття, грн 30 в місяць, користуються з вулиці людей 4, інші вивозять хто куди, лише б не платити.
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляКукарачка
Якщо в Семенівці є водогін, то це зовсім не означає, що він є у всьому Буджаку
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Кільця для септика на спині приніс?
Скважину чи криницю сам викопав?
Невидимка• 04 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Никто уже не живет с туалетом на улице. Разве только старики 70+ по старой привычке.
Ви помиляєтесь) я не роблю.бо в сусідів після вигрібної ями в криницях вода смердить.я наразі зробила якісний євроремонт , а туалет в хаті не хочу.
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Другая подруга со Львовщины сделала и ремонт , лучше чем у меня в городе, ванна, стиралка в хате. Но она работала в Польше 8 лет на заработках - фасовка яблок, кухня... Только туалет на улице, не успела, связала ь с непорядочными людьми, депорт на 3 года
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Зато на бухло завжди знайдуть. У нас тут більшість у сусідніх селах такі ж самі.
Неваляшкина• 04 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не выдумывайте.
А вы не витайте в облаках. Живут. В деревнях, небольших городках. Была в гостях в таком доме. Родители, возраст 40+ и парень 25 лет.Туалет и душ на улице. Только недавно собрались в доме устанавливать. Так же, и когда искали себе жилье, сдавали с удобствами на улице несколько арендодателей
Кукарачка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ну так я и не утверждаю, что он есть везде.
Просто вы так написали, что у вас там дикий запад. А на само деле, как везде. В каком-то себе есть водопровод, в каком то нет. У кого есть деньги на туалет в доме, у кого то нет.
В других регионах такая же ситуация.
Директор Пляжу• 04 июня 2023
Ответ дляПикарда
Вибачте,де у Львівській області хутори є?
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
В рашке?
Так у них и города так живут. В хабаровске прямо во дворе многоквартирных домов, загон для слива отходов есть
поверьте у нас не лучше, выезжали в прошлом марте в Кировоградскую облась в райцентр даже не село и туалет-ведро,вода во дворе и груба,так что ..хорошо где нас нету ,себя не видим
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Тільки ліниві не зробили всі зручності в будинку, ми ж не в кам´яний вік живемо.
Цукрові вишні• 04 июня 2023
Ответ дляДайте вподобайок
мій тато теж все робив сам, окрім того, що найняли людину викопати саму скважину. яка 1000 грн
? там такі суми , що жесть, і це було до війни з іншим курсом
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Не триндіть, заради Бога.
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляКукарачка
В других регионах такая же ситуация.
А хіба не дикий Захід? Навіть по брендовим (нормальним) заправкам видно. Одна в Маяках, перед Буджаком. Це Вог. Наступна аж у Ізмаїлі - у кінці Буджака. Вог та Окко. Між ними дикий Захід. Ні магазинів нормальних, ні заправок. Навіть будмаркети, типу Епіцентру аж у Одесі. У Буджаку лише базари та бази з маленьким асортиментом та великими цінами.