Звездолётчица• 04 июня 2023
Почему люди в сёлах живут без водопровода и с туалетом на улице?
Это дорого сделать или просто привыкли и так удобнее?
Директор Пляжу• 04 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Навіщо ви це пишете?
Люди роками на заробітках працюють,а ви так негарно.
Директор Пляжу• 04 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Навіщо ви це пишете?
Невидимка• 04 июня 2023
Ответ дляВикасикрет
Потому ,что водопровод в село нужно прежде всего провести.ДБ
Навіщо?) В криницю кинути насос і вуаля)
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
поверьте у нас не лучше, выезжали в прошлом марте в Кировоградскую облась в райцентр даже не село и туалет-ведро,вода во дворе и груба,так что ..хорошо где нас нету ,себя не видим
Хто ж їм винуватий?
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляЦукрові вишні
мій тато теж все робив сам, окрім того, що найняли людину викопати саму скважину. яка 1000 грн
? там такі суми , що жесть, і це було до війни з іншим курсом
Я там вище написала, все в цому році робимо.
Дуб береза• 04 июня 2023
Ответ дляБла бла бла
На рашці? Свекруха в селі без школи в садочка, туалет, душ у хаті. Мої діди х бабусею вже 15 років як померли (а померли у віці 76 і 78 років), теж був у хаті санвузол. Те, що є і на вулиці - то допопція на випадок, поки на городі, щоб не йти в хату.
Не знаю, де без туалетів в Україні - то рідкість реально
В мене батькам 70 і 68. Хату купили 10 років тому в селі. В них навіть в літній кухні є туалет і душова з бойлером. Туалет на вулиці був, але не використовувася за призначенням ніколи)
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Не триндіть, заради Бога.
А що мішає жити цивілізовано?
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
А що мішає жити цивілізовано?
Відсутність коштів у людей. Вам реально це треба пояснювати?
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хто ж їм винуватий?
держава, т.я мешкали у вчителів ,вона завуч в школі він вчитель фізики ,на їх зарплатню не пожируєш (для них 3 тис у.е нереальні кошти,їм прорахували проведення води,яму і.т.д)
Зажуженная Жужжа• 04 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Можливо вони живуть в смт, а ви називаєте селом
Ніколи не чула і не бачила щоб в селі було централізоване водо постачання і каналізація
Водопостачання є ,каналізації на жаль немає Самі собі роблять .
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Треба заробляти більше, більше трудитися, якщо бажаєш змін на краще.
Невидимка• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
А що мішає жити цивілізовано?
Ото цивілізація) срати в хаті) у людей в тих ’скворєчніках’ вибору просто нема .робота -дім все....
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Смотрю, здесь люди на огородах работают. В селе работы нет, даже школу закрыли
Дуб береза• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Я в Житмирські області про центральний водопровід люди не чули і в очі не бачили. Хто багатший, робить свою криницю, якщо скважина- ти вже місцевий куркуль.)) Септик? Та про таке ніхто не чув. В кращому випадку вигрібна яма.
Я в Хмельницькій області. У всіх як не криниця, то скважина. Знайомі займається бурінням свердловин-на червень-липень все розписано. В батьків на все село одна криниця на всю вулицю-ніхто туди не ходить. Туалет не тільки в хаті, в літній кухні теж душова, бойлер, туалет.
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Яка глибока думка,я думаю вам у свою кишеню треба частіше заглядати і для себе вирішувати, що вам особисто треба. Капітан очевидність.))
Мафиозная• 04 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Багатьом дорого, та й зливається в селах це все в криниці, з яких воду пʼють
Яка тупість.
Кукарачка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
А хіба не дикий Захід? Навіть по брендовим (нормальним) заправкам видно. Одна в Маяках, перед Буджаком. Це Вог. Наступна аж у Ізмаїлі - у кінці Буджака. Вог та Окко. Між ними дикий Захід. Ні магазинів нормальних, ні заправок. Навіть будмаркети, типу Епіцентру аж у Одесі. У Буджаку лише базари та бази з маленьким асортиментом та великими цінами.
А вы в других областях были? Много на проселочных дорогах встречали приличных заправок?)
Их достаточно только на трассах типа Одесса-Киев, на выездах из обл центров.
Я живу в Киеве, поверье, лучше выбора продуктов в одном месте, чем на Аккерманском рынке нет ни в одном супермаркете киевском. Это если мы не берём какой-нибудь гудвайн, где цены шокирующие для большинства людей. Так чтобы и мясо, и молочка, и рыба, и овощи, и фрукты. И цены там очень даже ничего.
Так что все прощается в сравнении.
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Онлайн роботи повно, просто треба мати бажання.
60 метрів сметани• 04 июня 2023
Ответ дляКукарачка
Так что все прощается в сравнении.
Траса Одеса-Рені - це просьолочна дорога? ммм, навіть не знаю й що вам і сказати, бо дуже сміюся з того, що ви написали. Про продукти. Столичний ринок, Мегамаркет. Та й інші ринки Києва. Я сама киянка. Просто в Лебедівці маю будиночок.
Відморожена• 04 июня 2023
Ответ дляМафиозная
Яка тупість.
Тупість, звичайно. Якби не зіштовхнулася з таким на власні очі, теж би ні за що не повірила
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
А интернет где взять?
Natalia505• 04 июня 2023
Ответ дляДуб береза
То ви мабуть знаєте, яка вартість на те буріння? Якщо діти за кордоном можуть допомогти, то роблять. Звичайні пенсінери частіше не можуть собі дозволити цю розкіш. Та ще й в криницях вода дуже пропадає.
Цукрові вишні• 04 июня 2023
Ответ дляНевидимка
ок,в викорисну воду куди? а насосом з криниці куди?
Перша леді колгоспу• 04 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Я те і роблю.
Директор Пляжу• 04 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Батьки живуть на Франківщині. Я у Чернівецькій області .Така ж історія.
Кукарачка• 04 июня 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ну я вообще то имела ввиду не ту сторону, а от Монаш и до вас. До Рени никогда не ездила, поэтому странно было бы комментировать.
Звездолётчица
• 04 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Лише бажання.
Так где взять интернет, если его нет? С мобильного работать?
Дайте вподобайок• 04 июня 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Да, за скважину у нас тогда около 50000 грн брали, это жесть.
Но у нас центральный водопровод, к нему подключались.
Колодец почистили за 1500грн, кинули туда шланг и насос, для полива, но там питьевой сложно назвать воду и как раньше ее пили
.