Love_Love_Love_• 04 июня 2023
Ответ дляБезлім на все
Вона ж така незручна. І що в ній носити, хіба насіння?
Ви носите в сумках насіння?
Безлім на все• 05 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви носите в сумках насіння?
Саме тому що в мої сумки спокійно влазить телефон, гаманець і косметичка, то я користуюся сумками за призначенням. А от в конкретно цю сумку жоден з перелічених мною предметів не влізе, то що залишається? Максимум це вологі і сухі серветки, а для телефону, гаманця та косметички носити додаткову сумку? Це просто якась декоративна річ.
Love_Love_Love_• 05 июня 2023
Ответ дляБезлім на все
При яому тут ви?
І люди конистуються не завжди однією сумкою роками
Безлім на все• 05 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
При яому тут ви?
Абсолютно вірно, взагалі ні при якому. Але носити дві сумки разом не дуже і зручно, можливо автор про це замислиться і зрозуміє, що ця декоративна штучка і не варта навіть пошуків. Бо реально, що в цю ’сумку’ можна покласти?
Love_Love_Love_• 05 июня 2023
Ответ дляБезлім на все
Жесть