Туфли в чешуе• 05 июня 2023

Поділіться рецептами консервованих салатів

Дівчата, розкажіть, які салати консервуєте на зиму. Бо я роблю тільки помідори та огірки мариновані, а хочеться трохи різноманіття.
Бо зазвичай морозила фрукти і овочі, а вже два роки поспіль все пропадає(
Добра, коли сита!• 05 июня 2023
Очень вкусный ’Дунайский’.
Маю декілька думок• 05 июня 2023
Много рецептов. Всегда готовила ,когда жила в Украине!
Уже много лет неконсервирую это очень дорого .
Салат огурцы с помидорами
Салат с капусты
Салат из синеньких
Кабачки няма
И так далее
Маю декілька думок• 05 июня 2023
Еще лечо
Чаюри• 05 июня 2023
У нас завжди це салат з баклажанів Десятка, Івасики телесики (в гуглі багато рецептів), і оцей салат з капустою https://forum.say7.info/topic67612.html