Вам телефонограмма• 05 июня 2023
Як дібратися до Верховини
Запланували відпочинок у Верховині, але несподіванно Укрзалізниця ремонує колії в районі Яремче і в наші дати немає потягів до Ворохти (звідти до Верховини є автобус).
Бачила інформацію, що є автобуси з Івано-Франківська, дві години шляху.
Може хтось підкажить ще варіанти? Наприклад чи є автобус з Коломиї ?(бо потяг Київ-Коломия є). Коломия ближче до Верховини, чи скільки коштує таксі ?
Вам телефонограмма
• 05 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
З Івано-Франківська ходять часто регулярні автобуси і буси до Верховини. Питайте на автовокзалі в довідці і не треба Вам таксі
Так, з ІФ я бачу, не хотіла більше двох годин в автобусі
Вам телефонограмма
• 05 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
тоді приміським до Коломиї, звідти наполовину швидше. Лиш до Коломиї буде той самий час, що і автобусом
Є потяг Київ-Коломия, мені підходить. Не знаю як потім з Коломиї дістатися Верховини
Викупана• 05 июня 2023
На вокзалі стільки частників стоїть, що тільки крикни. Довезуть, куди захочете.