Апрель Ивановна• 05 июня 2023
Дівчатка-знавці Берегово Закарпаття. Хотіла спитати, якім вулички в містечку?
Планую їхати з родичами,в однієї людини хворі ноги і спина,ходити може лише по рівним дорогам,щоб без гравію і не вгору. Якщо житимемо недалеко від басейнів 10 хвилин пішки,це йти треба крутими вуличками,чи це рівні дороги? А,наприклад ,до базару пройтися,в ресторанчики?
Бо жили люди в Яремчі і доводилося до садиби йти трошки вгору,для мене це і непомітно було,а от для хворої людини виявилося щоденною мукою.дякую,дівчатка