Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, вам выплатят приличную сумму за потерю кормильца, оставьте вы ей квартиру (это ведь квартира ее родителей)
Коли виплатять ? А точно виплатять? Вже комусь дали обіцяну суму?
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я вже як місяць з дитиною переїхала до своєї мами.
Сонечко, може воно й краще поки що біля мами, бо в тій квартирі буде сердце крається, а там може і свекруха отямиться
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Вы правы. У автора есть две квартиры, но она хочет забрать и квартиру матери мужа.
Вам 100 разів написати що мені не потрібна квартира свекрухи?
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Автор написала , что есть 3 комнатная квартира матери и квартира от бабушки. Но автору надо забрать ещё и квартиру матери мужа.
В квартирок матери мама автора. То ее квартира. Мама автора жива и слава Богу. С чего вы уже автору столько недвижимости приписали мне сложно понять
Морковку дай• 06 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И? У ее матери то квартира ее матери. Или вы уже все распределили? У автора квартира от бабушки и вопрос какая.
Неважно какая. Выплаты оформить и выехать заграницу. Жить спокойно, растить ребёнка. Каа вариант. Можно даже не работать, выплат хватит.
Стетоскопуло• 06 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
1/2 квартиры ваша
Остальная половина делится в равных долях на всех наследников первой очереди: вас, сына, мать и отца мужа,если тот жив
Так что ещё вопрос кто и что может делать с этой квартирой
Вы на наследство подали документы?
С чего вдруг 1/2 её? Это не приобретённые в браке имущество
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А у мужа автора квартиры не было вообще. Так чего тогда автор хочет забрать квартиру матери мужа. Она не имеет отношения к той квартире.
100%• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
ну тогда вам на выход,если квартира на свекрухе.
сами же пишете,что есть где жить.
то ей на старость,лекарства и похороны надо насобирать,сына же нет теперь.
сами же пишете,что есть где жить.
Проня_Прокоповна• 06 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
От куда Вы такие берётесь ?
Где автор писала, что она претендует на квартиру ?
Ей обидно, что ее с сыном ( с собственным внуком ) за дверь выставили.
А вы ?нам все должны и нам все мало.
Если не хватило ума при жизни мужа выстроить человеческие отношения со сверовью, о чем речь сейчас?Вполне логичный шаг свекрови. Не думаю, что это сюрприз для автора. Я вижу, что именно квартира интересует.
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Вы знаете кого-то с теми выплатами? Вы же понимаете, что это еще надо силы и нервы их получить. Не стоит шкуру медведя уже делить. И выплаты делятся с матерью мужа
Поддакиваю иногДА• 06 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Вам прям выплаты поперек горла стоят.
Вы думаете их всем погибшим платят?
Барабасиха• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
❗️❗️❗️❗️❗️❗️ дівчата, квартира не чоловіка, а його мами (бабця лишила їй), а вона просто дозволила сину там жити. Перепрошую, що в стартпості не так виразилась ❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Ви не можете відкоригувати старост, але можете це дописати у першому ж вашому повідомленні. Бо то безкінечно вам будуть давати поради про не існуючу спадщину.
Редиска Я• 06 июня 2023
Попыталась дочитать до конца. У меня голова закружилась. Учитесь формулировать свою мысль более внятно
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Вы читаете не глазами. Больше не буду отвечать. Вы сами себе придумали информацию
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Жах,вже кілька разів написала вам що квартира мені не потрібна від свекрухи… ви ніби навмисно так пишете. Не дай Бог вам пережити смерть коханого чоловіка. В такі моменти хочеться підтримки від близьких і навіть від свекрухи і мені боляче що я досі їй огидна. Не потрібна квартира свекрухи мені!!!!
Наверняка• 06 июня 2023
Автор, а чого ви думаєте, що вам жити в тій квартирі необхідніше, ніж свекрусі отримати з неї дохід на життя, може їй не вистачає, ви про це не думали?
Поддакиваю иногДА• 06 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А вы ?нам все должны и нам все мало.
На таро раскинули ?
Проня_Прокоповна• 06 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На таро раскинули ?
Ну примерно также как и вы.на кофейной гуще
Дуняша• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Вот это меня и удивило. Автор обеспечена двумя квартирами, имеет эти 10000 долларов. И ей все мало. Автор уже хочет и у матери мужа квартиру забрать, а какое автор имеет отношение к чужой квартире. Поражает жадность автора.
А при чому тут жадібність автора. Свекруха вигнала єдиного внука, найближчу людину для її сина і пам´ять. Замість того, щоб навпаки зализувати рани і все робити для тієї дитини. Якби були ще діти, онуки-розумію, в даному випадку-ні. На місці автора взагалі б не стала возити свекрусі дитину і не спілкувалася з нею.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
В районе с начала боевых действий погибло 43 человека, пропало безвести 9, получило компенсацию 3 (родители на неё тоже имеют право)
100%• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.
а свекрухе надо видеть как вы с другим мужчиной будете жить в этой квартире?
вам всего 25,вы же не останетесь навечно одной...
через год уже по всем моральным нормам вдовы и вдовцы могут заключать брак.
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Читайте что автор пишет. Она ясно написала сколько у нее есть квартир. Но автору надо ещё забрать чужую квартиру. И эта жадность поражает. Автор у всех бы хотела что то забрать. На чудес бы стуле просидела, то и стул забрала бы себе.
Тумба-юмба
• 06 июня 2023
Ответ дляНаверняка
Але ж можна по людськи поговорити,а не після похорон смскою в вайбері написати коли виїхати.
Будьте так ласкаві• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
А зачем ей судится, она как официальная жена имеет право на всё майно мужа, даже на квартиру его бабки если она была на него записана и сын автора тоже наследник
На часть. Родители тоже имеют такое же право. А если пенсионеры, то и завещание не поможет
Садова гойдалка• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мені не потрібна квартира свекрухи🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️ я просто очікувала що після смерті ми хоч якось зблизимось і підтримаємо одне одного. І боляче за чоловіка, бо він зараз це все бачить (вірю в це) і знаю що йому дуже образливо. Навпаки, я б сама підтримувала сверкруху, але ж ні, ми жахливі люди і нас швидко за поріг.
Подивіться на це з іншої сторони. Вона мама і втратила свою єдину дитину. Кожен горе переживає по своєму. Їй теж важко. Може вона думає, що ви зустрінете когось іншого і приведете жити в її квартиру. Я не кажу, що ви так зробите, але ж не відомо, про що вона думає . А в житті буває і таке. Або хтось її настроїв проти вас. Все може бути. Вона теж на емоціях могла так вирішити, а потім може жаліти.
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Можливо недоречне питання, але справді хочу спитати. Для мене завжди було важливим мати чоловіка який кохає і підтримає. І я не уявляю поруч з собою у майбутньому знов такого чоловіка якого я буду любити так само. І взагалі не хочу іншого. Як мені справлятись з цим? Мені не потрібен інший, але і цей назавжди пішов з життя. Як мені ще колись у житті відчути себе живою і щасливою?
У вас є дитина. Зараз це найважливіше. Ваше життя вже наповнене сенсом. Пройде час буде легше. Мусите це пережити. Обов´язково зверніться до психолога. Спілкуйтесь з людьми які пережили це горе , вам дадуть поради і підтримку.
Ответ дляДуняша
Жадность в том, что невестка не имеет отношения к чужей квартире. Но у невестки есть огромное желание забрать то, что к ней отношения не имеет.
Всім шампаньського• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Нічого собі, ’трохи напутала’
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ну що ви їй зробите . Є такі люди. Це нехай залишається на її совісті