Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Ответ длямистерЛяпсус
Крім квартири ви ще щось побачили? Що дівчина овдовіла з малою дитиною на руках? Що тільки три місяці не пройшло, а їй довелось переїдджати? Чи тільки квартиру побачили? Гидко якось.
Да, гидко от того, что мать потеряла сына на войне и теперь её хотят обобрать.
woman Warrior• 06 июня 2023
Автор, очен двоякое чувсво от вашей темі.
Соболезную утрате мужа.
Но.
У вас так все сладко, а под этой сладостью холодный расчет, да и текст не похож на текст человека, убитого горем.Уж извините.
Задуматься о отм, что свекровь потеряла сына, вы видимо, не в состоянии, так как вас очень заботит квартира.
Которая к вам не имеет никакаого отношения.
И да, сильно сомневаюсь, что вы в будущем не выйдете замуж повторно.
Уж очень у вас все расчетливо, тихой сапой.
И под шумок получить одобрение общественности. чтобы не возить к свекрови ребенка.
не возите. дело ваше, вы взрослая и все, думаю, давно решили сами.
Всю тему не читала, но также полагаю, что вы далео не так просты, как хотите тут выглядеть, и что с жильем у вас все благополучно.
просто хочется еще.
Свекровь пусть лучще сдаеь эту квартиру, деньги хоть будут какие то.
А вы зарабатывайте, а не рассчитывайте на чужое.
Соболезную утрате мужа.
Но.
просто хочется еще.
woman Warrior• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я не хвилююсь за квартиру. Але не можу усвідомити, от людина загинула, залишились його рідні люди, а цих рідних людей виставила за двері така ж рідна йому людина як і ми.
Вы уверены, что именно вы являетесь для свекрови родным ей человеком?
woman Warrior• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Вам 100 разів написати що мені не потрібна квартира свекрухи?
Была бы не нужна. не было бы этой темы.
Шальная коклетка• 06 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А наче свекрусі 18, що їй ще жити і жити
Ну ось, підтвердження про те саме відношення. Людині 54 роки, якось ранувато повзти на кладовище.
Кусюче сонечко• 06 июня 2023
Ответ дляШальная коклетка
Стресс, горе добавляют здоровья ? Через 20 лет, когда вырастет внук, думаете она будет такой же здоровой как до смерти сына?
Шальная коклетка• 06 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ви якось мене не зрозуміли. Я саме про те, що жінка втратила свого єдиного сина, залишилася теж зовсім сама, а тут пишуть, що в 54 роки їй вже нічого не потрібно, ніби вона ще довго жити зібралась. То 54 це зовсім ні про що, то тільки в 25-ть здається, що хустку на голову і в город, більше нічого не потрібно.
Басноплетка• 06 июня 2023
Я бы уехала оттуда и больше никогда не общалась со свекровью. Сын ваш вырастет и сам примет решение по поводу бабушки. Судиться, доказывать что-то-на это нужны силы и ресурсы, которые лучше потратить на свою жизнь и жизнь ребенка.
Басноплетка• 06 июня 2023
Я будучи сама свекровью не в преклонном возрасте, так не поступила бы с нынешней невесткой. Но я понятия не имею как бы я поступила в случае, если бы на месте жены сына был другой человек.
Знаю бакси• 06 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
Соболезную утрате мужа.
Но.
просто хочется еще.
Соболезную утрате мужа.
Но.
просто хочется еще.
Я так поняла, что этот пост был создан для оттока сегодняших эмоций.
Кусюче сонечко• 06 июня 2023
Ответ дляШальная коклетка
Це ви не зрозуміли, що пролетить життя, на схилі років ти один на один з болячками, навіть ліків немає кому купити і ти в тій квартирі порожній сама, бо свого часу відреклася від рідної крові, на старості років ой як захочеться побачити як виріс твій єдиний онук, але ти, як бабуся для нього вмерла.
woman Warrior• 06 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Чьих?
Борода• 07 июня 2023
не давайте дитину, виросте захоче буде спілкуватись, але після того як виставили з квартири, думаю і дитина не схоче потім знати таку бабцю.
Свекрусі пояснити, що вона виганяє свого онука як не потрібне цуценя з квартири в якій він народився і щасливо жив з татом, а коли тата не стало на вихід, тоді і нехай я бабці в нього не стане
woman Warrior• 07 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
так і стара оббере невістку і внука, забере свою частку з тих 10 млн
и правильно сделает.И по совести имеет право, и видимо, не зря она автора не жалует,
woman Warrior• 07 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А чем она отреклась?
Она просит внука привозить.
Чого це вона вмерла для онука?
Отреклась тем, что , видимо, терпела невестку, пока был жив сын, а теперь терпеть не для кого?
Она просит внука привозить.
Чого це вона вмерла для онука?
Всюди влазю• 07 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Сама. І мені хотілось зблизитись з нею, підтримувати, стати родиною. Знаю, що не заміню сина, але ж маючи мене і онука - хіба не краще було б стати ближчими так бути родиною? Я ніколи погано до неї не ставилась. Не розумію чому мене так ненавидить.
Примите соболезнования.не знаю сколько вы прожили вместе,в той квартире.расскажу своё.я как дурочка прожила с мужем в хатке что по документам свекрови ,25 лет.из курятника строили пристраивали ремонтировали.так же нас пустили жить.через 25 лет он находит молодую уходит к ней.я с детьми остаюсь жить и помогать свекрови,мы в одном дворе.бм женится и я прошу свекровь написать дарственную на внуков на нашу времянку.она отказывает.я прекратила полностью общение.меня не выгоняют пока.своего жилья не имею.под мост не пойду конечно,вернусь в свою детскую комнату к маме.но пишу для всех что бы не повторяли ошибки моей.нельзя жить в чужой квартире вкладывать туда.я бы за 25 лет хоть на однушку в хруще но собрала.но свято верила что будем стариться вместе там а потом все нашим детям достанется.а теперь дети будут с новой женой и новыми детьми все делить в будущем.обидно.
Всюди влазю• 07 июня 2023
Ответ дляКарина75
Я думаю что автор не ответит на этот вопрос. Такую невестку как автор надо было сразу на съем квартиры отправлять, а не пускать в свое жилье.
Да,лучше бы моя свекровь не пускала нас жить в свою времянку а сразу сказала что идите снимайте.может мы бы купили своё жильё,и после развода я бы с детьми хоть половину получила.а так 25 лет строили ремонт,а на старости я уже ничего не куплю себе,а свекровь сказала это я хозяйка,отказалась на внуков дарственную.а мне идти некуда,тяну младшего ребёнка сама плюс миним алименты.не то что купить снять не могу.сейчас думаю лучше бы сразу пока молодые мы были и здоровые сказала так.а то благими намерениями сами знаете..
Кусюче сонечко• 07 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
А чем она отреклась?
Она просит внука привозить.
Чого це вона вмерла для онука?
Она просит внука привозить.
Чого це вона вмерла для онука?
Нехай тепер тішиться квадратними метрами і нікого не терпить, кому вона здалася.
woman Warrior• 07 июня 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Чем она будет тешиться, не вам решать.И кому она сдалась также.
Думаю, она бы очень тешилась живым сыном, но яд мешает некоторым это осознать.
И терпеть она никого не обязана в своей жизни и квартире, и этот момент тоже вас касаться не должен.
Пік Антна• 07 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
я не розумію цієї позиції жертви
Тому що особисто вас це не торкнулось
УжеВотДа• 07 июня 2023
Ответ дляПік Антна
Тому що особисто вас це не торкнулось
позиція жертви по відношенню до свекрухи
Пупс• 14 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
Я не согласна что она их «выгнала», вы так пишите как будто они сейчас будут под мостом спать в коробке. У девушки есть квартира бабки, интересно кстати откуда это квартиры в маленьком селе?:)) вели автор с маленького села, а бабка городская с квартирой что ли?:) ну ок. И она может жить со своей матерью. Почему свекровь должна ей давать свою квартиру? Не вижу причин, почему не родители должны принять свою дочь а свекровь ?
Подлости не вижу, вообще считаю что вот это сидение на головах до добра не доводит в люди случае. Конечно тут все противники аренды, это ужас-ужасный, но так может муж купил бы в свои 30 лет квартиру личную а не сидел бы у мамки.
Проблема не в том что ей негде жить, а в том что по сути на тебя наплевал тот кого ты считаешь семьей. Выгнал из квартиры и своего окружения, считай убрала из своей жизни. Это по сути предательство и жестокое отношение. Возможно у вас другие представления о семье. Но для меня это в первую очередь не эгоизм, а взаимопомощь и поддержка.