Тумба-юмба• 05 июня 2023

Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха

Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Шальная коклетка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Єдине, що зараз треба робити - шукайте адвоката. Якщо квартира була власністю чоловіка, Ви з його матір*ю маєте права на половину площі кожна, або на третину, якщо є свекор (не впевнена, щодо дитини, бо вона ще неповнолітня). Якщо дитина прописана там - Вас не мають права виставити за двері. Але адвокат потрібен якнайшвидше, бо свекруха може зробити це першою, а там вже як піде. Тут справа не в тому, що де або ніде жити, а в тому, що дитина має успадкувати майно від рідного батька. В майбутньому це йому не завадить. Свекруха, звісно, су*а. Але таких багато... Не зволікайте з адвокатом!!!
Ви зовсім неуважна. квартира належить матері чоловіка, тобто зовсім не чоловіку і не нажита спільно. Ні дівчина ні її дитина там не прописані. Я не знаю всі юридичних тонкощів але не бачу тут ніяких прав на спадок.

Смячиком• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Квартира не чоловіка,а його мами. Я просто в стартпості не так написала(
Ну тогда все.
Идите к маме.
Грустно, но так бывает. А мой муж только удивляется и смеётся когда я говорю чтоб написал завещание. Но это жизнь. Если родственники вот такие как у меня, то соломку нужно подстелить.
муха в кедах• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
3000000 сразу и оставшиеся по 300 тыс /мес. Но пишут что и матери положено
Конечно всем положено кто в первой линии
автор Тумба-юмба • 06 июня 2023
Можливо недоречне питання, але справді хочу спитати. Для мене завжди було важливим мати чоловіка який кохає і підтримає. І я не уявляю поруч з собою у майбутньому знов такого чоловіка якого я буду любити так само. І взагалі не хочу іншого. Як мені справлятись з цим? Мені не потрібен інший, але і цей назавжди пішов з життя. Як мені ще колись у житті відчути себе живою і щасливою?
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
В нього машина і частину коштів, які він відкладав (десь 10 тисяч дол). Відкладав нам на квартиру в новобудові. Були мрії такі😔
Машину делить придется тоже. Но там уже ваша часть и ребенка есть. Про деньги отложенные не стоит свекрови и говорить
Проня_Прокоповна• 06 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
15000000 почему не получили?сейчас всем дают и очень быстро в течении месяца
300 тыс.евро?реально такие суммы платят?
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Автор машина ваша и деньги плюс ещё вы миллион получите и купите квартиру.
Машина наследство. Наследники и родители погибшего героя. Увы. Но продать сейчас автор ее не сможет. Разве что, кто-то поможет снять с учета немного не законно
Лизочек• 06 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Мати чоловіка, свекруха, також спадкоємець першої черги.
Она не спадкоємець , она собственник. Читайте тему
Барбітта• 06 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
Якщо дитина прописана в квартирі, то наче до 18 її років не мають права виселити.
Свккрухи криша наче поїхала, якісь дивні люди
Даже если ребенок там не прописан не могут выселить.
Квартира мужа, она официально жена, а ребенок официально его сын. Они имеют право на эту квартиру

наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
1/2 квартиры ваша
Остальная половина делится в равных долях на всех наследников первой очереди: вас, сына, мать и отца мужа,если тот жив
Так что ещё вопрос кто и что может делать с этой квартирой
Вы на наследство подали документы?
ні! в равних долях на всіх, бо нажита не в браку, а унаслідована
муха в кедах• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Нужно время
Шальная коклетка• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Нажаль на це питання ніхто не дасть відповіді, тільки час притупить біль втрати і життя візьме своє. Але який час , то вже для кожного свій. Вам потрібно бути зайнятою, щоб не давати собі залишатися один на один з думками. Дуже добре, що Ви у мами і Вам там добре !
kornezka• 06 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Суд ничего не даст. Квартира была добрачная мужа. Суд потянет нервы и деньги. Очень приличные деньги. Овчинка выделки не будет стоить. Про свекровь согласна.
Автор, просто примите соболезнования. Если есть жилье, я бы шла туда сейчас. Но эта женщина не увидела бы внука больше никогда.
Спадок від чоловіка. А не поділ майна при розлученні. Ідіть в суд і візьміть своє.
Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляПротея
я уже прочитала(
но автор в шоке что свекровь может так поступить с внуком. ладно с невесткой, но внук..
Да. Истории порой дикие. Я с такой свекровью бы не общалась. Знаю себя. Не смогла бы забыть такое отношение
муха в кедах• 06 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Конечно платят, брат по папе погиб, жена его получила 15лямов , мой отец писал отказ впользу его жены и детей, его жена всё получила
Лизочек• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Я не хвилююсь за квартиру. Але не можу усвідомити, от людина загинула, залишились його рідні люди, а цих рідних людей виставила за двері така ж рідна йому людина як і ми.
Это жизнь (
Бывает всякое, близкие люди могут творить такое, что чужие себе не позволят. Столько кидков именно среди родителей-детей-супругов, вы даже не представляете
Поддакиваю иногДА• 06 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Перечитайте всі повідомлення автора.
Квартира у власності свекрухи
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
а, ну тоді великий привіт(

а син у свекрухи один був, є ще онуки?
Проня_Прокоповна• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Даже представить не могла, что такие суммы выплачивают. Для Украины это космические суммы.

Техпаспорт на медузу• 06 июня 2023
Ответ дляСіточка
Они же не разводятся, он умер. И что что добрачная, наследуется все имущество
Та все. Автор не так сразу написала. Там все свекрови по докам
Смячиком• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
❗️❗️❗️❗️❗️❗️ дівчата, квартира не чоловіка, а його мами (бабця лишила їй), а вона просто дозволила сину там жити. Перепрошую, що в стартпості не так виразилась ❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Гордо идёте жить к маме, поднимаете ребёнка и забываете о существование свекрови. Но! Это так как сделала бы я.
И я почти так и сделала, но только не к маме ушла, а купили квартиру в селе с мужем, т.к. денег на миллионник не смогли найти за неделю. Внуков никто не видит и не знает. Они её знать не хотят, хотя уже взрослые. Наследства уже никто не ждёт. Это называется, спасибо, уже на...й не надо. Хороша ложка к обеду.
Ластоноша• 06 июня 2023
Ответ дляЛизочек
Автор пише ’його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. ’ Вона не власник.
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Пусть автор уточнит этот момент. Но автору выплатят, а ей старость нужно как-то доживать
свекрусі теж буде виплата
Лизочек• 06 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Читайте тему (с)
Карина75• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Автор, у вас две квартиры! Две!! Вам мало? Вы ещё и чужую хотите? Это квартира матери вашего мужа и вы к ней не имеете отношения. Но вам мало своего, надо ещё и чужое. Ну это жадность человеческая.
Прикуси Язика• 06 июня 2023
Автор, схоже ви увели у неї найкращого синочка, от і не взлюбила вас, а заразом і онука. Може ще внуків має, а може дійде до старенької що онук єдиний її спадкоємець. Якщо вона така стервозна, то обмежте з нею спілкування, ви ій точно нічого не винні.
Морковку дай• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дайте собі час відгорювати і прийти до тями, навчитись жити самій і дбати про себе. Бо спочатку батьки, по імені чоловік. Ви не мали часу самостійною побути. Це може зайняти кілька років. З психологом буле швидше.
А далі час та доля. Можливо, когось ще зустрінете.
Наверняка• 06 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, вам выплатят приличную сумму за потерю кормильца, оставьте вы ей квартиру (это ведь квартира ее родителей)
Не лише їй, а й батькам загиблого, тобто тут всі в рівних умовах.
П´яна вишня• 06 июня 2023
Ответ дляБарбітта
Он просто жил в квартире, она оформлена на его маму, ему не принадлежала
Барбітта• 06 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Аааа( тогда ситуация не в пользу автора(