Тумба-юмба• 05 июня 2023
Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха
Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Намазюкана нішою• 05 июня 2023
Тримайтеся. Не знаю просто, що додати на знак підтримки... Але якщо ви офіційна дружина, а дитина офіційно від нього, то ніхто не має права виставити вас за двері і забрати вашу частку житла. Тим паче що ви пишете, що квартира його. Ви спадкоємці нарівні з батьками, це згідно закону.
Володарка мрій• 05 июня 2023
Якщо квартира належала чоловіку, то ви, ваша дитина та батьки чоловіка всі є спадкоємцями. Свекруха не може вас вигнати з квартири.
Треба підробіток• 05 июня 2023
Якщо дитина прописана в квартирі, то наче до 18 її років не мають права виселити.
Свккрухи криша наче поїхала, якісь дивні люди
Чумацький Шлях• 05 июня 2023
Автор, вам выплатят приличную сумму за потерю кормильца, оставьте вы ей квартиру (это ведь квартира ее родителей)
муха в кедах• 05 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Судитесь
А зачем ей судится, она как официальная жена имеет право на всё майно мужа, даже на квартиру его бабки если она была на него записана и сын автора тоже наследник
Как нефиг делать• 05 июня 2023
Если квартира была 100% мужа, то Вы с ребёнком и родители мужа наследники. Можетеине выезжать.
Укр_жіночка• 05 июня 2023
1/2 квартиры ваша
Остальная половина делится в равных долях на всех наследников первой очереди: вас, сына, мать и отца мужа,если тот жив
Так что ещё вопрос кто и что может делать с этой квартирой
Вы на наследство подали документы?
Мальчун-задирун• 05 июня 2023
Где прописан ребенок? Имеете право жить, если ребенок прописан по этому адресу.
Обстановщица• 05 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
4 наследников в равных долях - его родители и жена с ребёнком
Володарка мрій• 05 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Может это квартира родителей свекра, а вовсе не родителей свекрови.
Заела_пластинка• 05 июня 2023
Чи прописані ви і дитина в квартирі?Хто власник квартири за документами,на кого вона приватизована?Чи є частка (ваша або дитини) власності в цій квартирі?
Якщо так,то сміливо йдіть до суду або просто ігноруйте вимоги свекрухи.Хай до суду звертається вона!
І взагалі -плюньте в її сторону і розітріть.Не звертайте уваги.
Хай Бог їй буде суддєю,а ви живіть своїм життям !
Тумба-юмба
• 05 июня 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
на кого по документам записана квартира?
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
Блондинка в Шоколаде• 05 июня 2023
Квартира оформлена, как наследство от бабушки и дедушки? Тогда вы первая линия наследования. Так что пусть мама не открывает рот. Я понимаю, что ей тоже больно и т.д. Но у вас есть ребенок и есть права на эту квартиру.
Примите искреннее сочувствие поводу утраты мужа. Он герой, лично для меня так точно. Я не знаю, как вам пережить эту утрату, но я вашему мужу благодарна, что он пошел защищать Украину. Держитесь, крепитесь.
Чумацький Шлях• 05 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Пусть автор уточнит этот момент. Но автору выплатят, а ей старость нужно как-то доживать
муха в кедах• 05 июня 2023
Автор только смотрите в оба чтоб свекровь не подсунула вам бумажки на отказ денег от государства и отказ от имущества ничего не подписывать
Морковку дай• 05 июня 2023
Нічого ви не повинні. Фактично ви чужі люди. Дитину возити теж не повинні. Хоче бачити - хай через суд добивається години і в вашій присутності. Житло по факту не ваше, нема чого триматися.
Вам положено компенсація, купите на неї власне житло.
Володарка мрій• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Тоді, на жаль, ви не маєте прав на цю квартиру.
Укр_жіночка• 05 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
А, ну тогда, как выше написали, плюньте на свекровь и забудьте к ней дорогу
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Почему сыну от отца должно остаться 0, а автор должна его обеспечить жильем и всю жизнь содержать? Потому что свекровь дура?
Ответ дляЧумацький Шлях
Это наследство ее родители оставили своему внуку.
Если, конечно, это все было оформлено официально, а не, как часто бывает, на словах. В этом случае, Автору могу только посочувствовать
Укр_жіночка• 05 июня 2023
Ответ дляЛизочек
Как обычно на словах 🤦♀️
ГейСюда• 05 июня 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Зфігалі автор має кудись йти?
Квартира чоловіка, автор з дитиною спадкоємці.
муха в кедах• 05 июня 2023
Она выставила вас за дверь, а вы должны ребенка ей возить , хрен ей на лопате .
Шлите её в лес и необшается с ней, коза редкая
Тумба-юмба
• 05 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Справа не в самій квартирі, а в тому, що в ній жив ж її рідний онук. Я просто не розумію як можна поховавши сина виставити за двері єдиного онука. Я б ніколи не зробила так.