Тумба-юмба• 05 июня 2023

Я за підтримкою. Вдячна всім хто зайде. Смерть чоловіка, дитина, житло, свекруха

Я просто потребую підтримки. І вдячна кожному хто зайде і прочитає. Мені 25 років, я вийшла заміж у 21 рік. Чоловік був старший на 6 років.в 23 роки я народила хлопчика і ми були звичайною щасливою сім‘єю. Три місяці тому мій чоловік загинув на полі бою. Єдине, що мене тримає зараз - це віра в те, що він повернеться. За останній рік я звикла, що хоча б інколи він присилає смс, що живий. І не дивлячись на його загибель - я далі чекаю це повідомлення і воно мені дає стимул якось триматись. Самообман. Навіть після похорону я не усвідомила що чоловіка більше немає. Жили ми у його квартирі, яку йому у спадок лишила його баба з дідом. Не хочу, аби ви подумали, що я «полюю» за житлом, але після смерті чоловіка його мама сказала мені зібрати речі та йти до мами разом з дитиною, бо вона планує здати в оренду цю квартиру. Я не знаю чим дорікла свекрусі, але стосунки в нас ніякі. Можливо тому що я з маленького села ( хоча я навчалась у місті і живу вже давно), але вона вважає себе голубих кровей як то кажуть і що я не рівня її сину. Вона навіть на весіллі побула всього годину. Хоча я не є якась не така, досить симпатична, добра, чуйна, кохала свого чоловіка. В кінці кінці я мама її онука. Пишу це, бо мені боляче, чоловік завжди казав щоб ми жили в цій квартирі якщо з ним щось станеться. І образливо що його останнє бажанн було проігноровано його мамою. Скажу одразу, в моєі мами 3 кімнатна квартира + маю також квартиру бабці і нам є де жити. Питання не в квадратних метрах. Але мені боляче - я втратила чоловіка, я щоночі прокидаюсь аби перевірити телефон чи написав він щось у вайбері і чи живий. Я втратила кохану людину, я залишилась з нашою дитиною, а замість підтримки, тим паче це його мама, і ми маємо разом переживати це горе , нас просто виставили за двері. Тобто його мама страждає за сином, а його сина виставила за двері. Але вимагає щоб я привозила його їй додому кожні вихідні.
В мене всередині і в голові жахливе торнадо, допоможіть якось навести порядок в думках. Всім дякую хто дочитав.
Наверняка• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Але ж можна по людськи поговорити,а не після похорон смскою в вайбері написати коли виїхати.
А ви можете показати, що вона написала?

Карина75• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Жах,вже кілька разів написала вам що квартира мені не потрібна від свекрухи… ви ніби навмисно так пишете. Не дай Бог вам пережити смерть коханого чоловіка. В такі моменти хочеться підтримки від близьких і навіть від свекрухи і мені боляче що я досі їй огидна. Не потрібна квартира свекрухи мені!!!!
Я пережила похороны родного человека и знаю как это. Но это не имеет отношения к тому, что бы присвоить чужое.
YuliSe• 06 июня 2023
По-перше, хочу сказати величезне дякую вашому чоловіку! Ціною свого життя, він беріг життя наші. Немає таких слів, щоб описати те, наскільки я вдячна йому і таким, як він. Ви дружина героя! Тримайтеся!

По-друге, щодо квартири! Я вважаю, що ви обов´язково маєте подавати на право спадкування (це треба зробити протягом 6 місяців після смерті чоловіка...але здається на час воєнного стану ці строки відмінили) І ви маєте на це законне право. Ваша дитина, після смерті батька стає на його місце, якщо простими словами і стає в першу чергу спадкування.
Оскільки квартира оформлена на його маму - то ви до тієї квартири не маєте відношення, а от ваш син має. Ідіть до юриста на консультацію та не спускайте з рук цю ситуацію. Там щодо дітей є якісь нюанси з автоматичним прийняттям спадщини, якщо дитина неповнолітня. Я вже не пам´ятая точно, треба зі спеціалістом консультуватись.
Свекруха та ще курва..не можна так! Тому не можна так це залишати. от же коза, ну просто слів нема.
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Можливо недоречне питання, але справді хочу спитати. Для мене завжди було важливим мати чоловіка який кохає і підтримає. І я не уявляю поруч з собою у майбутньому знов такого чоловіка якого я буду любити так само. І взагалі не хочу іншого. Як мені справлятись з цим? Мені не потрібен інший, але і цей назавжди пішов з життя. Як мені ще колись у житті відчути себе живою і щасливою?
Час мине, і буде інша думка, ви ще дуже молода...хай Бог дає вам сили пережити це і йти далі
Патріотка з дивану• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
А у мужа автора квартиры не было вообще. Так чего тогда автор хочет забрать квартиру матери мужа. Она не имеет отношения к той квартире.
Она не имеет. Но их сын имеет!
Кнопус• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Зачем вы ей внука возите?
П´яна вишня• 06 июня 2023
Выйдите замуж возраст молодой, время все лечит
А свекровь одна , без денег, будет сдавать это ее кусок хлеба!
Все логично!
руки_Крюги• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дівчата, вибачте. Трохи наплутала( бабця квартиру лишила своій доньці (тобто його мамі), а вона дала сину в користування (тобто з 20 років він там жив) але по документах вона була його мами(
Тогда какие у вас претензии к свекрови ? Это её квартира. Тем более у вас есть своя. Внука можете к ней не возить, если отношения не очень и она вас с ребёнком выгнала. Сходите к психотерапевту. Может вам надо успокоительные , АД пропить,если вы сами не справляетесь.
ЕлькиПальки• 06 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Подивіться на це з іншої сторони. Вона мама і втратила свою єдину дитину. Кожен горе переживає по своєму. Їй теж важко. Може вона думає, що ви зустрінете когось іншого і приведете жити в її квартиру. Я не кажу, що ви так зробите, але ж не відомо, про що вона думає . А в житті буває і таке. Або хтось її настроїв проти вас. Все може бути. Вона теж на емоціях могла так вирішити, а потім може жаліти.
Ну можна ж було дети якийсь час, нормально обговорить фінансові питання і т п? Автор здається в жалобі і ніяких мужиків в квартиру не водить. У свекрухи ненормальне ставлення ’тут я тебе з сином вижену, але ти його до мене вози кожного тижня, бо я так хочу’

автор Тумба-юмба • 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Я вже багато разів написала що питання не в квадратних метрах і квартира сверкухи мені не потрібна. Ви наче навмисно це повторюєте, щоб мене розізлити. Не робіть цього, мені і так боляче. Для чого ви це робите? Квартира не моя ,вона його мами і навіть якби я мале можливість забрати це житло - я б не робила цього, але ви не знаєте мене і пишете такі речі. Гарного вам вечора.
Дуняша• 06 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Все логично!
Але ж можна прийти і поговорити. Що хотіла б здавати квартиру, що тяжко і тд. А не забирай речі, звільни квартиру.
автор Тумба-юмба • 06 июня 2023
Ответ дляДуняша
Я про це і кажу. І через це боляче. Бо знаю, що чоловіку також було б боляче бачити таку картину. Що його мати, яку він любить ,так гидко ставиться до його дружини та дитини.
П´яна вишня• 06 июня 2023
Ответ дляДуняша
Почему то все считают только жене тяжело , она мать ей намного тяжелее...
Все эти разговоры , нытье , уговоры

И возможно она не хочет видно как невестка вместо сына будет с мужиками жить
ЕлькиПальки• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Авторе, не зважайте на таке. У вас і так стрес на стресі. Свекруха ваша дурна жінка вибачте, що думає зробити так і потім в неї не зміняться стосунки з вами і онуком. Це дурість, вона тільки про свої права думає а може десь і по собі судить. Тримайтеся і мінімізуйте з нею спілкування. Бережіть нерви
Кавуся• 06 июня 2023
Ответ дляYuliSe

я, конечно, извиняюсь, но о каком наследстве идёт речь?))
как можно унаследовать имущество живого человека, а именно - квартиру, принадлежащую живой и здравствующей свекрови автора?)))

’’Вот до чего бывают люди до чужого добра жадные!’’ (с) Игорь Иванович Печкин
Садова гойдалка• 06 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Можна було. Але в неї теж горе і ми не знаємо, в якому вона емоційному стані була і про що думала тоді. На емоціях ще не таке можна зробити.
наКоблучках• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Мені не потрібна квартира свекрухи🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ я просто очікувала що після смерті ми хоч якось зблизимось і підтримаємо одне одного. І боляче за чоловіка, бо він зараз це все бачить (вірю в це) і знаю що йому дуже образливо. Навпаки, я б сама підтримувала сверкруху, але ж ні, ми жахливі люди і нас швидко за поріг.
вона сама живе чи з чоловіком?
ЕлькиПальки• 06 июня 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Так можна на емоціях багато зробити і сказати. Але доведеться за це вибачатись. А інша сторона може ще і спілкуватись не схотіти після всього цього
Карина75• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Вы тему создаете, а потом эту тему и опровергаете. То плачете , что из чужей квартиры вас попросили выехать. То потом , что квартира не нужна. Ужас иметь таких жадных невесток.

Наездница• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Она выставила вас за дверь, а вы должны ребенка ей возить , хрен ей на лопате .
Шлите её в лес и необшается с ней, коза редкая
Думаете лишить полусироту близкого родственника хорошая идея?у автора есть где жить,а свекровь получит доход с квартиры,помочь ей уже некому
автор Тумба-юмба • 06 июня 2023
Ответ длянаКоблучках
вона сама живе чи з чоловіком?
Сама. І мені хотілось зблизитись з нею, підтримувати, стати родиною. Знаю, що не заміню сина, але ж маючи мене і онука - хіба не краще було б стати ближчими так бути родиною? Я ніколи погано до неї не ставилась. Не розумію чому мене так ненавидить.
Залізний занавіс• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
вы хотите переживать горе вместе со свекровью, а она хочет переживать горе сама.
Так бывает. Для Вас ценна квартира, потому что вы там жили с мужем. Может она тоже хочет посидеть там, но сама.
Так бывает, что свекровб и невестка - чужие люди.
Но вы обе любите сына и внука.
У меня есть знакомая, она 19 лет замужем, и неплохо живут с мужем.
Свекровь ее не любит, даже домой к ним не заходит.
Но любит сына и внука.
И подруга считает, что не страшно, что свекровь ее не любит, а то что у сына есть любящая бабушка - хорошо..
автор Тумба-юмба • 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Так. Ось така я жахлива. Що робите в темі з такою жахливою як я? Не хочу вас більше затримувати)
Кавуся• 06 июня 2023
Ответ дляКарина75
Как говорится, простота хуже воровства)
Залізний занавіс• 06 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
В районе с начала боевых действий погибло 43 человека, пропало безвести 9, получило компенсацию 3 (родители на неё тоже имеют право)
почему только 3, а остальные?
ЕлькиПальки• 06 июня 2023
Ответ дляНаездница
Ценность такого родственника с которым напряжённые отношения и взаимные обиды неудержимо стремится к нулю. Смысл в их общении? Чтоб ребенку регулярно в уши лили какая мама плохая?
Карина75• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Так вы же этой темой к себе всех зазываете. Вы же сами тему создали, что бы все ее читали и вам писали. И на все обозрение свою жадность выставили.
Чумацький Шлях• 06 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам никто правду не скажет, деньги не маленькие, зачем о таком говорить? Получают их
Карина75• 06 июня 2023
Ответ дляКавуся
Как говорится, простота хуже воровства)
Вы правы на 💯
Кавуся• 06 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Да отпустите Вы уже ту свекровь, ту квартиру и всё, что с этим связано!
У Вас есть для кого жить и есть, чем заниматься - собирайте документы, оформляйте сыну пенсию по утрате кормильца, собирайте пакет доков на ОГД.
В конце концов, к психологу можете обратиться, чтобы вырваться из этого замкнутого круга обид, в котором Вы застряли.