Я Головна• 06 июня 2023

Фарбування підлоги питання

Доброї ночі, в «очікуванні ракет» 😡знайшла час створити тему.
Хтось робив таку підлогу? Фото нижче. Ефект зістареної фарби чи шеббі шик. Яким способом найкраще? Питання не в «подобається -не подобається». Якщо хтось робив - буду рада прийняти поради, як швидше і зручніше зробити (поетапно), дякую.
бювет_в_обед• 06 июня 2023
Норм

автор Я Головна • 06 июня 2023
Ще фото: це правда кварцвініл
З блакитним теж непогано
автор Я Головна • 06 июня 2023
І може хтось порадить, як своїми руками зняти стару фарбу з підлоги? Щоб економ варіант?
Я розумію, що кращим варіантом буде покласти ламінат, але не зараз(
бювет_в_обед• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Налийте сульфатну кислоту, швидко все розїсть, але вона отруйна
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
А деревину вона пошкодить? Якось стрьомно)) такий - радикальний метод))
Читала, що праскою через папір, або феном будівельним… праскою я думаю буде довго, та ц шкода її, фену такого немає, та й намотає світло, може якось шпателем… самий економ варіант, але то дуже довго, бідні сусіди, та й деревина буде пошкоджена(((
бювет_в_обед• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Норм спосіб , фен будівельний теж норм але я б лив кислоту , там ше пари такі класні
автор Я Головна • 06 июня 2023
От хто придумав фарбувати у такий колір (я розумію, що було мало варіантів),Ну вже б у білий, або лінолеум, капець(((

Напланетянка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Феном обычно обдирают. Но это вонь будет страшная
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ага, ще й влітку, такі пари…)))
А де її взяти? І то треба відразу фарбу знімати чимось??? Шпателем? І як з захистом, маска, думаю, не допоможе
бювет_в_обед• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Ага, ще й влітку, такі пари…)))
Так, треба противораз. Взяти можна в аптеці або в знайомих вчителів хімії
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Та я уявляю( Я влітку в школі у класі фарбувала парти, мігрень потім жахлива була. Говорять, треба після таких «процедур» молоко пити, від отруєння, але я свій організм знаю, буде 100% погано
Напланетянка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
При покраске не такая вонь как при обдирании, хуже) при покраске это пары пентафталевого лака штырят и уайтспирита
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ох… жесть.
Дякую
Не мала потреби в противогазі, який треба, не знаєте?
Напланетянка• 06 июня 2023
Лучше вручную обдирать автор. Это долго, но без вони. Шлифмашинку купите, щетку туда поставьте
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Це треба хімію знати) я нуль. Мабуть при розкладанні запах, а сусідам буде чути?
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
З моїми фінансами то дорого, хіба в оренду… ніколи таким не займалась, окрім шпателю нічого в руках не тримала, шпалери обдирала , грунтівку мазала, плісняву виводила..,
Якщо все вийде (про квартиру), то буде тема: як користуватися шліфувальною машинкою.
Просто шкода, що це не Своя квартира. А оренда. А з такою підлогою жити…
Напланетянка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Соседям не знаю. Так как строение домов у всех разное. У меня например такое строение полов и пространства под полами,что слышно,когда красят из соседнего подьезда в самой дальней квартире. Вы еще в ютубе загуглите там могут разные способы показывать. Мы обдирали шлифмашинкой( но мы наличники обдирали всего лишь), еще видела болгаркой обдирают, цепляют жесткую насадку и дерут.
Напланетянка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Автор у меня такой же пол, еще и кривой. Пока не готова обдирать краску, купили ковролин)
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Дякую))) Хрущівка…. мабуть, буде дуже чутно… Мабуть треба шукати знайомих -через знайомих -ремонтників-будівельників… Тяжко, коли сама і не розумієшся на цьому. Але буде «практика»

Напланетянка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Да хрущ. )Да нужны те кто разбирается в этом. Но такое в основном феном обдирают
автор Я Головна • 06 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Дякую ще раз
Тихої ночі (ранку))))
Швабристка• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Ага, ще й влітку, такі пари…)))
Якщо шо то я на розетці такий брала.ціна норм, в магазині у нас в два рази дорожче .працює супер.я брала для кухні правда ,фасад знімала .саме для старої краски брала в будівельному магазині жидкость то с труб стару краску зняла на раз. Пізніше зможу фото кинути.
Стріляний птах• 06 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Якщо квартира чужа, то навіщо заморочуватись?
Можна злегка обдерти зайве металевою щіткою.
Або просто зверху кинути лінолеум.
Залежить від бюджету.
Швабристка• 06 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Або просто зверху кинути лінолеум.
Залежить від бюджету.
Просто кинути не вийде ,тисяч 5 дешевенький на кімнату мабуть коштуватиме (
Natalia505• 06 июня 2023
Автор нетреба. У нас аналогічна підлога. Як стали знимати, знизу вся гнила і шашель пожер. Не витрачайте сили, нерви і здоров*я.
автор Я Головна • 07 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Дякую!!!!
автор Я Головна • 07 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Або просто зверху кинути лінолеум.
Залежить від бюджету.
Дешево не вийде( таких кімнат 3, підложка ще потрібна під лінолеум + сам лінолеум, дешевше було б пофарбувати, звичайно
автор Я Головна • 07 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Ви мабуть зривали стару підлогу??
Стріляний птах• 07 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Підложка не потрібна під лінолеум. Просто наверх на дошки кинути.
Але пофарбувати дешевше.
Тільки тоді фарбу злегка щіткою обдерти і наверх фарбувати такою ж темною.
Швабристка• 07 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Дякую!!!!
Ось)