Шелтер нашого БФ «Помагаєм» у передмісті Дніпра пропонує всім, хто знаходиться в зоні підтоплення після підриву Каховської ГЕС, безкоштовний притулок на необхідний вам термін.
Надаємо:
✅ Триразове гаряче харчування (безкоштовне)
✅ Пральня
✅ Душові
✅ Допоможемо з одягом, засобами гігієни, побутовими речами.
✅ Медична допомога.
✅ Допомога психолога.
Номер ШЕЛТЕРА: 068-607-3018
Записатися на БЕЗКОШТОВНУ ЕВАКУАЦІЮ: 050-083-9874
Безкоштовний евакуаційний рейс до Дніпра та то нашого шелтеру буде відправлятися від Херсонського автовокзалу 6 червня о 21.00
І на евакуацію і в шелтер можна з домашніми тваринами.
Звертайтеся, репостіть.
Надаємо:
✅ Пральня
✅ Душові
✅ Медична допомога.
✅ Допомога психолога.
Номер ШЕЛТЕРА: 068-607-3018
Звертайтеся, репостіть.
‼️ДРУЗІ! УВАГА!
У зв’язку з підривом Каховської ГЕС країною-терористом, влада оголосила евакуацію з районів ризику. Не стіймо осторонь, та об’єднуємося навколо допомоги українцям, які наразі вкотре мусять залишати свої домівки. Вочевидь їм будуть потрібні ковдри, одежа, іграшки для дітей та багато іншого, життєво необхідного.
Ми створюємо Хаб «Труха.Допомога», і просимо всіх, хто хоче долучитись до допомоги, писати до @truhadopomoga_bot, і ми зорієнтуємо із логістикою.
Також дуже чекаємо на повідомлення від тих, хто евакуюється, та будемо оперативно допомагати.
Давайте ще раз покажемо світові, що наша сила — в надзвичайному єднанні. Русні нас не зупинити та не залякати.
Александра333-0d63• 06 июня 2023
І ще є контакт ,теж передайте.Увага!
Anton Balaev готовий евакуйовувати людей із затоплених районів Херсонщини на бусі + є човен з мотором.
Контакт
+380 98 981 0051
Контакт
+380 98 981 0051
a.ostroverh• 06 июня 2023
Uaamimals запустили флешмоб
По хештегу #призищуізтваринами можно найти где разместиться, или наоборот предложить свою помощь в размещении
Ну и открыли банку, уже выехали помогать
У Коломиї Карітас готовий приймати постраждалих від підриву Каховської ГЕС
Благодійна організація Карітас-Коломия повідомила, що надасть допомогу людям, евакуйованим з Херсонщини.
“Наразі ми маємо місця у наших шелтерах, де будемо поселяти всіх хто прибуватиме до нас із затоплених територій”, - інформують в Карітасі.
Детальнішу інформацію про поселення можна отримати за номером: +380 (67) 342 94 99
Також нагадали, що особи, які прибули до Коломиї можуть без будь-яких категорій протягом 7 днів отримати в Карітас Коломия:
продуктові набори;
засоби гігієни;
одяг та взуття;
побутові речі.
Кризовий центр Карітас Коломия, який складається з психологів, юристів, кризових консультантів та кейс-менеджерів готовий послужити постраждалим від воєнних дій.
продуктові набори;
засоби гігієни;
одяг та взуття;
побутові речі.
📌 Інформацію щодо локацій евакуації саме у Корабельному районі можна отримати за телефоном ’гарячої лінії’, - повідомляє Омбудсмен Дмитро Лубінець:
+38 099 736 22 30
☎️ Додаткову інформацію можна отримати за номерами телефону міської ’гарячої лінії’:
+38 050 040 44 24
+38 098 958 17 90
+38 099 736 22 30
+38 050 040 44 24
+38 098 958 17 90
Lady Luck 99• 06 июня 2023
Ответ дляa.ostroverh
Uaamimals запустили флешмоб
Боже бедные животные ((( может нужна помощь? Я из Одессы, машина есть, поехала бы помогать
Нашла…
a.ostroverh• 06 июня 2023
Ответ дляLady Luck 99
Нашла…
Я просто разместила, я в Ирпене
Но думаю найдете вариант как себя задействовать
Спасибо Вам
Lady Luck 99• 06 июня 2023
Ответ дляa.ostroverh
Я просто разместила, я в Ирпене
Спасибо Вам
Я так люблю животных , и мне так жаль наших людей. Я вообще считаю, что юг Украины это лучшее, а Херсончик и область особенно, там самый-самый чернозем (( только б там не стреляли, как подъедем, вот этого боюсь
Ответ дляLady Luck 99
Видео в тг было, как птицы там с гнезд повзлетали, огромными стаями с насеста....
Страдают все, от этой войны, очень их жаль
Притулок Patron Pets Center для собак і котів в Києві, на ВДНГ, приймає тварин з Херсонщини!
Будь ласка, поширюйте та пересилайте любителям тварин.
Ми ще не всі 100 завершили, але можемо опублікувати. Тисячі людей залишилися без домівок, страшно починати думати про тварин.
Волонтери, хто зараз евакуює тварин з Херсонської області - зв´яжіться з нами!
Щоб розмістити у нас собаку або кота, звертайтеся за телефоном +380959111110, пишіть у приват Facebook, Instagram Twitter
Виїхати забрати тварин не можемо, але спробуємо допомогти з логістикою - контакти ті ж.
Кияни, якщо маєте час і можливість, приносьте на ВДНХ клітки, памперси, миски, лотки, наповнювач для котів, рукавички, обробки від пара
Якщо маєте можливість, залишайтеся в притулку, допоможіть нашим волонтерам, вони зараз дійсно можуть використати ваші руки!
Допомогти грошима можна:
Lady Luck 99• 06 июня 2023
Ответ длячаревна
Да.. скоты проклятые эти россияне , всем плохо делают , и людям и животным и пташкам
Вниманию жителей Херсонщины
Фонд Рината Ахметова готов оказать помощь пострадавшим в результате катастрофы, произошедшей после подрыва Каховской ГЭС российскими оккупантами 6 июня. А именно:
— наборы с самыми необходимыми продуктами питания;
— психологическая помощь.
⏺ Звоните по бесплатному номеру горячей линии 📞 0 (800) 509 001 или пишите в мессенджер Фонда
— психологическая помощь.
❗️Київщина () готова прийняти жителів Херсонщини (), які опинилися на затоплених територіях внаслідок підриву російськими терористами греблі Каховської ГЕС
Голова Київської () ОВА повідомив, що доручив підготувати місця для компактного перебування людей.
Наразі в області вже готово понад 3000 місць, у тому числі й для маломобільних груп та людей з інвалідністю.
Крім того, підготовлені продуктові набори, спальники, термоковдри, постільна білизна, розкладачки, посуд тощо.
З питаннями щодо розселення можна телефонувати за номером:
(099) 510 72 12.
ㅤ
(099) 510 72 12.
ㅤ
Veronika_100k• 06 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Допомогти грошима можна:
Разместила у себя в группе Вайбер