Я натуралка• 06 июня 2023
Выплаты в Польше
Дочка 17лет в марте уехала в Польшу. Есть опекун( не безплатно). Оформлен песель. Опекун сказала что оформит выплаты. Уже три месеца тишина, от этого вопроса уходит.
Суть вопроса, опекун может получать эти выплати за дочку.
Как можно проверить начисляют ли деньги.
Стрекозей• 06 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
В нашому випадку це співбесіда+ атестат+ нмт
В деяких вузах тількі співбесіда. Все залежить від рейтинга вуза.
Це після 11кл, якщо 9 там по іншому, технікум чи ліцей, що там треба не знаю.
И какой шанс попасть в рейтинговый вуз после 11 класса в Украине?
Я натуралка
• 06 июня 2023
Ні, там їх 7. Дехто ще з грудня минулого року, і теж діти не отримували. Тому хочу розібратися,все ж такі не платять чи не добросовісні опікуни.
Притому опікун з України, яка сама на початку війни втекла в Польшу.
Я натуралка
• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекозей
Конкурс: високий бал атестату, нмт, олімпіади, досягпення в спорті. Взагалі шансів не багато. Бо вуз може дати наприклад 5 місць для іноземців.
Стрекозей• 06 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я язык ребёнок должен знать?
И какая оплата?
Гидроусилитель руля• 06 июня 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Виплати на 2023 рік починають виплачувати з червня
Не на 2023 рік. А на період з 01.06.23-31.05.23.
Миссис Буркул• 06 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Не важливо. Якщо вона приїхала лише в березні, оформила всі документи і т д, то виплати почне отримувати з червня
Гидроусилитель руля• 06 июня 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Це Ви самі придумали?
Вона має право на виплати з дня звернення, а не з червня, липня чи березня.....
Якщо опікун звернулась в березні, вона мала подати на два періоди березень - травень 2023, червень 2023-травень 2024.
Миссис Буркул• 06 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Це Ви самі придумали?
Так чекати лише одне схвалення до 2 місяців. Ніхто гроші зразу не платить.
Гидроусилитель руля• 06 июня 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Я вище писала, що виплати можуть бути пізніше і не факт, що на два місяці. Головне, щоб заяви були складені вірно в тоді нарахування з місяця звернення.
Дівчата писали,що за новий період вже почали отримувати, а за період до 1 червня, рішення позитивне, а виплат поки не має.
Моя історія - в минулому році 1 червня подала заяву (28.05) тільки приїхали, а 6 червня вже отримала гроші. Так повезло.
Я натуралка
• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекозей
Я язык ребёнок должен знать?
И какая оплата?
Звичайно, на ньому ж вчитись треба, є варіанти англомовне навчання , тількі в два рази дорожче
Я натуралка
• 06 июня 2023
Ответ дляСтрекозей
Я язык ребёнок должен знать?
И какая оплата?
Оплата в залежності від вуза. Це як і в Україні.