Одна_на_всей_планете• сегодня в 15:06

Вопрос к тем у чьих детей нет прививок

Тема не для срача. Ходят ли ваши дети в сад/школу. Если ходят то как их допустили? Интересует,у кого вообще ноль прививок
hrystia• сегодня в 17:15
Син навчається в університеті. Жодних запитань

Кривая спроса• сегодня в 17:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Даже от столбняка нет?
А у вас есть? Каждые 10 лет делаете себе?
Жирафовое варьенье• сегодня в 17:28
Ответ дляКривая спроса
Да. У меня есть от столбняка
Железобетон• сегодня в 19:25
Дітям 12 і 15.
У старшого є БЦЖ, у меншого нічого.
Коли йшлося про перший клас, то вимагали довідку 063 про щеплення. Я брала у сімейного лікаря їм.
У довідці у старшого одне щеплення, у меншого жодного.
У процесі писала відмови.
Купувати записи не хотіла, бо у дітей є алергія, і дітей попередила, що без мого дозволу жодної пігулки чи сиропу їм не мають права давати, не кажучи вже про уколи.