Булькаю• 06 июня 2023
Просто відволіктись від жахів війни: Magic Mike´s Last Dance
Ніхто не обговорював цей прекрасний фільм? Я не фанат Татума, але ух... ))) тіло класне, танцював гаряче, Сальма в свої 56 агінь! До речі подруга в Вегасі ходила на шоу Magic Mike 2 рази за тиждень, каже білизну сушила після. Хлопці зажигали зал.
Весела бджілка• 06 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Какой дурней мужики занимаются....
Та ну чо, красиво же и не пошло
Хочу барабульки• 06 июня 2023
Фільм ніякий, танці одноманітні.
Перший фільм був ще нічого, але для настрою відволіктися чудово
Булькаю
• 06 июня 2023
Ответ дляХочу барабульки
Фільм ніякий, танці одноманітні.
саме відволіктись, в такому жаху живемо (( перші 2 частини не дивилась, тільки цю. На шоу сходила би, якби могла.
Хочу барабульки• 06 июня 2023
Ответ дляБулькаю
Я перший фільм як раз дивилась рік назад, коли було дуже гучно над головою((
включили з чоловіком, хоч поржали)))
А шоу думаю, що класне, бо то вживу
включили з чоловіком, хоч поржали)))
А шоу думаю, що класне, бо то вживу
Примарочка• 06 июня 2023
Двигаются они офигенно. Мне вообще нравятся люди, которые так владеют своим телом.
Булькаю
• 06 июня 2023
Ответ дляПримарочка
а вживу кажуть взагалі капець як круто. Подруга каже, весь час на шоу дівки в залі верещали, американки більш розкуті та емоційні, ніж європейки, тільки у чутно було Oh my gosh, oh my gosh ))