Девочки,дети,старики на крышах!Делайте репосты везде!Помогите людям!!!Пусть как-то договариваются чтоб людей вывезти с этого ада!
Татьяна-bfd8• 07 июня 2023
Ответ дляkuskus
Чого це падло ще тут пише, чому воно не у вічному бані, ватні канали моментально банять наших, а тут їм заповідник влаштували…
И тут подобных тьма. Никто их не банит
Ответ дляkuskus
Прогнозують на ранок пік рівня води, це просто жахіття
Было видео, некоторые дома просто разваливается от воды. Ещё не каждый дом и крыша выдержит людей.
И это в то время, когда на теслах автопилот ведет, не могут спасти людей. Снять с крыши и перевезти на сушу....
natallochka• 07 июня 2023
Ответ дляkuskus
Там вже одні дахи стоять видно по відео, до ранку все піде під воду
Ответ дляМимо_шла
Что это за тварь? Только не говорите,что оно украинка
Ну, українкою вона себе не вважає. Тому що України для неї не існує. Існує тільки країна 404. Українці для неї «крючкохвостые». Киянка з Троєщини, яка виїхала до Канади. Випустила туалетний папір під назвою «Покидаючи країну 404» ясна річ за російські гроші. Поливає гівном як біженців, так в тих, хто не виїхав. Закидає тут постійно проросійські наративи.
Як бачите сьогодні вона вирішила похркстіти попкорном. Просто оминайте цю сволоту! Навіть не вступайте з нею в діалог. Вона від цього тільки кайфує.
WhiteWidow• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Якая у нас страна? Хто вивозив з Маріуполя за 2 тис $?
То ви про парашу пишете?
Ну не знаю за Маріуполь, але з Херсонщини,коли ще був окупований Херсон, возили як волонтери (з величезними чергами,бо безкоштовно), так і за гроші. Близько від 4 тисяч за людиною, якщо я добре пам´ятаю. Не рузкє дерли гроші, а наші.
Країна в нас чудова) але з пісні слів не викинеш.
Ответ длячаревна
А меня возмущает отношение стран, неужели нельзя собраться, от каждой страны создать спасательную бригаду, объявить, тишину и спасти людей. КАК такое происходит в современном мире???? Все просто наблюдают
Где, лядь, ООН, где гуманитарная миссия, красный крест и ещё х.рова туча организаций? Все выб.ки
Ответ дляAHetfield
Мразь( таких тоже надо наказывать
Ответ дляAHetfield
А можна десь побачити як ця особина виглядає?
Ответ длячаревна
К туркам 100 стран послали свои миссии после землетрясения с помощью.
Даже исторически враждебные, как Армения.
Пусть присылают миротворцев ООН на те территории..хоть на что-то эта импотентная организация должна быть способна..
WhiteWidow• 07 июня 2023
Я не розумію,чому вони розвивають людей? Чому не дають самим добратися хоч до якоїсь суші. Це тупо сюр.
Горіти б їм в пеклі, разом з усіма виблядками
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Що значить « дерли» ви дивна? Ви багато людей вивезли з окупованих територій?
Мій чоловік з Києва 26 лютого зміг виїхати єдиним способом- орендувавши бус за 50 тисяч, але я не розказую яка наша країна хєрова, а розказую яка я рада що таким чином він ще вивіз двох мама, 6 діток і 4 хлопців, один з яких був 13 в 12 місному бусі, але молив щоб його взяли, він оплатить, в кінці зробив скандал що довго їхали і втік
Ответ дляWhiteWidow
Думаю, що не хочуть залишати свідків і просто тупо скоти, які насолоджуються стражданням людей, користуючись силою. Інакше не знаю чому. Просто якась люта жорстокість
Ответ дляElenaMari
Автор это окупированная сторона наши не смогут помочь( к нам в город уже везут людей с нашей стороны и сказали что общага университета примет но за деньги, я в шоке, но нашлись хозяева гостиниц, они бесплатно принимают
Думаю, авторка пропонує розігнати інформацію в соцмережах, щоб якось почали перемовини про гуманітарні коридори.
Я не знаю чи це допоможе, але було б правильним це зробити. Українок багато в різних країнах, вони можуть піднімати це питання в себе на сторінках. Щоб світ бачив, і якось намагався вплинути політично, на евакуацію постраждалих
олена олена• 07 июня 2023
Ответ дляAHetfield
Це просто не вкладається в голові. Бояться випустити свідків їх злочинів. Це просто дно з дна 🤬
Так, тому що там справжні українці живуть, які чекають деокупацію і ненавидять русню. От вони їх хочуть прибрати таким способом(( уроди
БеллаДонна2014• 07 июня 2023
Ответ дляJuliaBgn
Олешки стогнуть від розпачу! Попереду ніч.
Фото-скрін з чату.
- на перехресті вулиць Чорноморської Олешківської жінка по імені Тамара просить допомогти. Вона на плоту
- Пров. Озерний 96 двоє людей з собакою на даху
- Будь ласка допоможіть Леваневского 143 двоє дорослих та дитина сидять на криші останній будинок біля ставків
- Допоможіть будь ласка провулок Озерний 4 літні люди на криші
- Добавьте пожалуйста, переулок Рябиновый 32, мужчина после инсульта, ходит плохо,на чердаке сейчас
- нужна помощь !!! школьная 50, застряли на 2 этаже, 1 затопило!Примерно 15 человек
- Потрібна допомога,люди сидять на криші!!Пенсіонери , 3 людини!!!вул.М.Грушевського 45 та 45 аБудь ласка дайте заявку або хто може допоможіть!!!!
- Здравствуйте , на улице Нижней 25а две пенсионерки на втором этаже. Нужна эвакуация. Рядом никого нет. Прошу помощи, пожалуйста дозвонитесь в МЧС. Или кто может помочь!!! Умоляю!!!!
- Озерная 20/5, 4 человека на криші
- Помогите пожалуста Винрозсадник улКВИТКОВА 7 . Двое пожилих людей эвакуация. Пожалуйста.🙏
- Пер. Шевченко 1 Б. Люди на даху чекають евакуацію. 8 дорослих з них 2 старенькі бабусі.
- Люди в П. Солонцях просять допомоги...води по кришу...
- …
Я не можу передати кількості таких смс у місцевих групах
Окупанти заборонили людям випливати на човнах для порятунку місьцевих.
По обіді не давали виїзд по кримській трасі.
Сьогодні мене затопило люттю, розпачем та біллю.
Фото скрін у з чату…
Фото-скрін з чату.
- Озерная 20/5, 4 человека на криші
- …
Фото скрін у з чату…
.....как разрывается сердце.....
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
Мразь( таких тоже надо наказывать
Таких вже Бог покарав, дуже важка доля в тих хто зрадив рідну землю, страшна карма і не на одне покоління
Милая Анна• 07 июня 2023
Ответ дляДАР и Я
Девочки, подскажите: можем с мужем поехать в Херсон, но куда именно, чтобы помочь? У нас авто, я могу за руль, муж может за руль буса, если нужно
Может кто-то знает, куда ехать конкретно?
Туда только на лодке, дороги многие перекрыты.
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляДАР и Я
Вам до них, напевно
WhiteWidow• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я - да) білизько 4000 осіб вивезли з друзями. З кінця березня 2022 до кінця літа 2022.
Я не розказувала, що країна хєрова ) я кажу,що буває по-різному.
БеллаДонна2014• 07 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
А что конкретно Вы предлагаете делать? Кто с кем должен договориться?
А какой выход есть, если не договориться? Люди погибнут
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Ну от, то ви і знаєте, розумієте як ніхто чому так буває і скільки коштують ресурси для таких справ і не кожен готовий їх надати безкоштовно
WhiteWidow• 07 июня 2023
Ответ дляДАР и Я
Спробуйте написати волонтерам,що вже там. Мб допоможуть з координацією. Або шукайте волонтерські виїзди з вашого міста
Киев_Елена• 07 июня 2023
Ответ дляМилая Анна
Родственники тоже там, пожилая бабушка и ее сын. Власть не выпустила никого, их там в обед была тьма. Связи нет вообще, иногда пробывается немного, но это уже больше чудо. Да, там сейчас ад. Но чем помочь, и как пока не известно.
Откуда их не выпускают, с Олешек?