Безпринципова• 07 июня 2023
Про Подоляка і його брата
Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
Зоркая Зорро• 07 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
яких саме попередників? він сам и був попередником. його ж на два терміни вибирали. при Кучмі також не дуже добре жилось. але всеодно набагато краще аніж після ’повернення курсу’
Перед Яником був Ющенко. Яник навіть одного терміну не добув
вентиляторная• 07 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
На один
Джага-джага• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Пустые домыслы. Может и Зе сдал бы в 2014м его ж ничему не научила война
Работал с рашкой и в рашке, снимал сватов... делов то
ротцвеники• 07 июня 2023
При чому тут розкачувати лодку? Ви бачите що твориться? Що робиться з допомогою, скільки розкрадається коштів? Що судді витворяють? І якщо хтось кричить і просить навести лад. Все- він за Порошенко. Критичне мислення- просто відсутнє. Так мені не подобається, що Зеленський зараз пробув вибити з кресла Кличко, який би не був мер, це вибірна посада, мені не подобається, коли нагороджувати таких, як Кошовий, і багато чого іншого. Але, я і не за Порошенка. Просто, хочу що б ця влада почала менше прикривати війною, і хоча б на цей період трошки почала себе вести ’ по людські’
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
А че порох не сдал тогда?
Джага-джага• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Сподіваюся ви в Україні і насолоджуєтеся своїм вибіром.
Кукусики• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Який шанс у держави може бути з шоуменом? Мені за ці три роки його шоу поперек горла, а в нього і на війні шоу, глянути лиш ті інтерв´ю з будановим, весною Крим візьмем, нащо таке ляпати? Це ж посада не радник якийсь як Люся, це голова гур, ну як нас світ буде сприймати з такими шоу?
Оце інтервю з Будановим іспанський стид. Таке він наплів з тим Кримом. Досі не зрозумію нащо?!
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Нравится шанс от зеленского?
Соната любви• 07 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Вчора цілий день ходила шокована через ГЕС. І от знову дежавю. Влада говорить, що розвідка знала про всі плани підриву.
І що маємо? ЗНОВУ ЗМОВЧАЛИ!!!
Чому не попередили людей, не евакуювали старих, дітей, тварин? Люди могли б врятувати і себе, і хоча б щось з майна.
Але кротам у владі людське життя і доля- це пшик. Як було, так і залишилось. А ви і далі вишивайте ікони бісером боневтіку.
І що маємо? ЗНОВУ ЗМОВЧАЛИ!!!
война это бизнес и договорняки.
когда крутятся большие деньги и амбиции, интересы определенных олигархических кланов, люди не имеют значения.
но сейчас опять начнут рассказывать, он святой и ни в чем не виноват, а людям не говорили- чтобы не создавать паники.
Уявіть, що йде судове засідання. Ви прокурор. Факт того, що у Подяка брат російський військовий, є доказом чого? І кому, коли і як Залужний ’зданий’? Маячня якась. Мій рідний дядько російський кадровий воєнний, правда, уже у відставці. Я, може, теж здала Залужного разом із Подоляком?
Пи Пи Пилюля• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Бо не треба було в зелене болото затягуватися в 2019
Расскажите, почему порох допустил беспрепятственный въезд на Луганщину и Донеччину автобусов с рашки с митингующими с призывом путина? Что сделал, чтоб Крым вернуть и остановить АТО? В каком году и при каких условиях закрылась его фабрика в раше?
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ дляЗапасная спина
Поздравляю автора с открытием. С начала войны я здесь писала о них всех. Меня беспощадно банили, обзывали матрешкой и ’неначасі’. Уже пол Европы (обычные люди) поняли, кто они такие. А у нас народ слепые.
У нас марафон рулит
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Як здав крим і Донбас. Весь термін нив, що на нічого не можна, бо що про нас в світі скажуть
И как порох крым сдал? Можно послушать?
Голубая фишка• 07 июня 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Можете обьяснить фразу ’через Подоляка здали Залужного’?
Почитайте ниже, автор темы все продвигает рос нарративы, что Залужный усё.
Верный солдат Геббельса, уже и рашики с горечью признали, что Залужный живее всех живых.
Багиня• 07 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
кто ’вы’? что за ярлыки? слабая и глупая попытка экстрасенсорики))) не быть вам ни аналитиком ни ясновидящей) пробуйте еще
Главное, что вы себя здесь такой считаете, рылая о яныке и несбыточных мечтах быть колонией раги, обвиняя майдан, который не допустил это. Майдан просил ввести войска, майдан бегал с трехцветными тряпками...он виноват, не сепары,котопые с яныком в рашу собрались, не путин. Вспомнили зэка своего, сопли на кулак намотали, методички старые достали и началось дамбили, майдан ..учите что то новое, не актуально. Ваш янык на параше, чего к нему не едете?
Джага-джага• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
А в чому перспектива? Я її щось не бачу. Всі перспективи поки що тануть ’як роса під сонцем’. А те що медведчук зараз по мацкві розсікає вільний і задоволений, вас не бентежить?
Губной рояль• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Порох сдал бы,а этот вообще уничтожил и миллионы смертей принес
Ромашкинная• 07 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Там зрада навкруги.. кабмін треба на фронт!!!!
+нафтагаз, там багато зрадників, навіть зараз
Соната любви• 07 июня 2023
Ответ дляКачка в тапцях
я тоже пока еще не поняла этой фразы.
вроде на новостных ресурсах ничего нет.
Джага-джага• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Хто здав Крим і Донбас?
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
А в 2014 захід не боявся? А е в 2022 став боятись? Сам по собі?
А в 14 было полномасштабное или дыныры сами сдались? А Одесса, Харьков, Запорожье не дали почему то.
КохайтесьЧорнобровi• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ото заслуга... отримує і краде? Маладая команда
Маладая каманда
Губной рояль• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Саме так!
І ще, мадами шановні, гнати на Президента держави ( яким би він не був) під час війни - це дно.
Молчать надо? Мы и так рабы и нас никто не соушает
Єдина Країна• 07 июня 2023
Ответ дляГолубая фишка
Мой двоюродный брат - майор элитного воинского подразделения в Калининграде.
Может, это брат в интересах Украины шпионит или варианта, когда мы не жертвы, невозможно представить?
Ага.Блажен хто вірує.
вентиляторная• 07 июня 2023
Ответ дляДжага-джага
За медведчука повернули багато наших людей. Це головне
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 июня 2023
Ответ дляКукусики
Ну як нащо,треба ж підтримувати дух перемоги у громадян.Вони вірять.Он скількі у нас тут запальних дамочок,які цькують за іншу думку.Вони літом в Крим збирались,і всім затикали рота,якщо хтось включав логіку.