Безпринципова• 07 июня 2023

Про Подоляка і його брата

Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Я так не считаю. Порошенко очень много сделал положительного для Украины, побольше чем другие президенты. Зеленского тоже сейчас уважаю. Но ошибок в самом начале президентства он допустил очень много. Объясняю это отсутствием опыта и понимания всей серьезности ситуации.
Крім безвізу, домовленості про який ще Ющенко розпочав, шо ще зроблено?

МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
Удалено администрацией...
Тільки АТО і ООС…
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляПупс
Правильно, люди з відчаю голосували просто за сімпатичного парня аби не ця пика з постійною брехнею, починаючи про АТО
А сейчас красивый, врет и не краснеет даже
Юния13• 07 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
вы видите масштаб ответственности того, кому передается власть?
при порохе была война под именем АТО
порох своими действиями или бездействиями привел к власти действующую власть
на государственном уровне не было слова война была Антитеррористическая операция, а сейчас война...вы же чувствуете разницу как было тогда и сейчас
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
Тобто то Зеленський щас обстрілює місте, пуляє ракети, запускає шахеди, катує і ґвалтує людей?
Renesmeе 16• 07 июня 2023
А чому ви думаєте що Подоляк працює на рашу, можливо навпаки, його брат завербований нами? У нас дуже гарна сітка інформаторів у рашці. І для тих хто не знає де Залужний раджу відкрити новини, вчора сидів із Президентом. Але якщо ви шукаєте його на порадниці, то дійсно його тут нема
Юния13• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
при Порошенко почали возміщати ПДВ для підприєсмств без відкатів
Mrs.Ochmonek• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто у молящіхся на шоколадного є критичне мислення?
Ви перебільшуєте свою розумові здібності.
В воюючий країні лити багно на президента це днище. Шоколадна падлюка так і не зробила жодного висновку, чому програла вибори і чому його народ викинув на звалище історії.
Він і його посіпаки кажуть прямо: він тому програв, що народ тупий попався! Тобто народ наш порошенкові не підходить, і це взаємно)). Треба шукати інший, значить.
Медведчук привів його у владу в складі СДПУ (о) колись у 90-х. Може і зараз працевлаштує десь з іншим народом, де люди більше люблять брехню. Тим більше риторику нову навіть не треба вчити, можна ще раз прочитати свою промову ВР (березня1999 року) про страшне НАТО, проти якого треба озброюватись ))
Espresso_caffe• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
я чувствую
но уверена, что то что я чувствую сейчас Луганская и Донецкая область чувствовала и тогда

Юния13• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
те що зараз відбувається ви бачите самі, дійсно справжня війна, не треба мені ваших провокаційних питань
Елена23• 07 июня 2023
Ответ длясою не люблю
Про Пороха вже пізно говорити, бо він не повернеться, Слава Богу він готував країну 4 роки, створював армію, стримав пуйла. Армія- віра- мова, але веселе бидло захотіло поржать. Ржемо.
Кацапи НІКОЛИ не перемагали нас в чесному бою, завжди лише підкупом і зрадою, ось ми це й бачимо зараз. Дивують свідки секти боневтік, ще й досі не дійшло?
А скіки Порох заробив у ті роки на війні та торгівлею з парашею не хочете знати?
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А он был заминирован?!
Во наивные...
А зачем тогда зеля лично ездил контролировал разминирование?
Юния13• 07 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я чувствую
ні зараз гірше Маріуполь зрівняли за місяць з землею, а там 8 років ’бамбілі ДОнбас’ чи як там кажуть
Liebelebenn• 07 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я недавно спеціально ефіри прямого подивилась. Стільки гімна ллється, що я вшоці. В країні війна, а в них вже передвиборча почалась. В кожному реченні оди шоколадному.
Виборів до Перемоги не буде. А Перемоги не буде, поки при владі на всіх ключових посадах люди з родичами в ФСБ і верхівці розії. Замкнуте коло.
Найгірше, ті хто обрав ’мір в глазах путєна’, серіальчики і роз музичку, закопані в дороги мільярди, розміні кордони - так нічого і не зрозуміли. Значить в нашого народу немає жодного шансу. Цей нарід не заслуговує право жити на такій землі заможно і гідно.
Mrs.Ochmonek• 07 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
А це вічний комплекс меншовартості деяких українців. У них завжди ’українців купують’, а не навпаки - українці можуть діяти і впливати там, де треба нам.
Нічого не знаю про того брата, але все, що я слухала з Подоляка з початку війни - це правильна українська пропаганда, причому далекоглядна, про розпад московії - одна з основних тез.
Про це з 2014 говорили тільки націоналісти і виставлялись маргіналіми, зараз це говориться на вищому рівні, і це прекрасно.
Юния13• 07 июня 2023
Ответ дляЕлена23
якщо це так, то гроші в Україну пішли, нехай платять
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Он обещал другое, не перекручивайте. Терпеть не могу, когда из обычных людей создают себе иконы. Для меня это признак ограниченности.
У Зеленского есть масса недостатков и ошибок. Есть много плюсов. Также и у Порошенко, который очень много хорошего сделал для Украины, но ясное дело минусов хватает.
Но как наши люди из одного делают исчадие ада, а другого с пеной у рта защищают - это уже фанатизм и отсутсвие критического мышления.
Назовите пожалуйста плюсы зеленского? Кроме невтик и красивый
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляРозвідка Маші
З початку війни наче голова відключилась , і ось тільки недавно згадала як дзвонила мені подруга зі славутича і розмовляли про те чи буде війна , то вона розказувала що все таки мабуть щось буде бо будують переправу десь там у них недалеко від славутича. А як знали про це звичайні люди то знали і керівництво ? А чого не зруйнували? Чи як вона там будується ? Чи поки не почалось вторгнення то не могли вони цього зробить? Там же війська іхні тоді заходили зі сторони білорусі.
Кто переправу строил? Мы?
Оксана-004e• 07 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Слухайте, Порох у своїй предвибопчій компанії обіцяв заквнчити АТО за декілтка місяців. Це був його лозунг. І? Закінчив? А як його Маринка з дівчптками платяка показували, коли на Донбасі йшли активні бойові дії восени? При тому, що Марина - лікар за освітою!!!
При порохе не было такого трёшка и пуйлу он очень мешал. А пришёл зеляни ура, можно готовиться к нападению

МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
Да ви шо… кому? Косюку і ко?
Ще видавали бесповоротні кредити тим же. Забули вже 1 млд для Косюка на нову яхту?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
Ви з тих, кому яка різниця який паспорт аби не стріляли?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Погоджуюсь з вами на 100%.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
🤦🏻‍♀️
Irina-5d24• 07 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Який цинізм. Ви б це сказали в очі тим азовцям, яких врятували від неминучої смерті ?
Перед тим їх добряче підставили до того стану як вже треба було рятувати.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляLiebelebenn
Дуже спірне питання, бо США і захід підіймають питання виборів в Україні.
А то, як активізувалось політичне сміття вже навіть не натяк, а прямий текст про підготовку.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Ответ дляЮния13
Які гроші пішли в Україну? Податки сплачені в рашці? Чи зарплатня лаптєногим?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июня 2023
Дивлюсь, після зняття анонімів активні посіпаки шоколадного зникли. Тільки дизлайки ставлять усім, хто каже невдобну правду.
Мариш_ка• 07 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Як здав крим і Донбас. Весь термін нив, що на нічого не можна, бо що про нас в світі скажуть
ви хоч погугліть, коли Крим окупували, а коли вибори були.. Це раз. і друге: користувачі форуму прекрасно пам’ятають, яке тут виття від ждунів стояло, що в котлі гинуть солдати, а Порошенко ’торгується’ і не підписує в Мінську. Ті ж самі, що тоді ’усталі’ і вили пошвидше підписувати, тепер виють що ’здав’