Сон і дрімота• 07 июня 2023
Wader чи hot wheels ? Порекомендуйте.
Дівчата , обираю для свого маленького (2 роки) поціновувача машинок - автотрек.
Підкажіть будь ласка чи варто прив´язуватися до брендового hot wheels? Чи справді він такий кльовий, чи це просто маркетинг?
Чи можливо взяти простіший Wader?
Козяка-маляка• 07 июня 2023
Купите бу и тот и тот быстро надоедают и ребёнку и маме, занимает пол комнаты. Хот вил более нежный , вадер неуюбиваемый как по мне. Хот вилс поинтереснее.
Заліковий троль• 07 июня 2023
Хот вілс як лего, ви потім будете купувати ще треки чи доріжки і поєднувати зі старими наборами. Моєму 8, ще іноді розкладає і щось збирає і катає. Але для дворічки краще напевно вадер, воно якесь простіше і машинки більші.