Добротная• 07 июня 2023
Мою тему про НМТ і тривогу знесли, дякую матрьошкам :((( Як ваші здали?
Щоб їхні діти в підвалах сиділи і дихали пліснявою....
Син здав-казав тест важкий, ще й перенервував, зайшов після тривоги, не знав на чому спинився.... І до речі сиділи не в підвалі, а в коридорі, буду питати ще чому так? Як допустили школу до НМТ без підвального сховища з належними умовами...
KaterionOK• 07 июня 2023
Бідні діти. У мене ще діти малі і їм далеко до НМТ, але я сьогодні весь день думала про тих, хто складав тест.
Гарантую неперелевки• 07 июня 2023
Умови життя (якщо це можна так назвати) в Україні стають дедалі гіршими.
Нога на ногу• 07 июня 2023
Моя курсовую в убежище защищала. Говорит так перед комиссией бы, а с тревогой перед всем вузом пришлось) Ну своего рода опыт. Но бесят рашисты, каждый день им желаю ракет на головы. И пусть не воют потом
З горіха зерня• 07 июня 2023
А смысл спрашивать после? Если это было так важно, то надо было до узнавать есть ли убежище
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тяжлее, чем пробное?
так, можливо для мого тільки на нервах, не знаю :(
В шоколаде• 07 июня 2023
Ответ дляДобротная
Блин, мне тоже сдавать скоро...
Борщик• 07 июня 2023
Моя в минулому році сдавала. Я весь час молилася, щоб не було тривоги. Бо тоді тест не переривався, а закінчувався. І треба були йти повторно в інший день
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляНога на ногу
зараз сюди знов прискачуть і пожаліються на мою непровокаційну
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
це безпека дітей, в нас в містечку тільки 10 шкіл, подумати не могла що сховища не має....чому тепер в Києві кіпіш, мовчіть...гиньте....
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
а НМТ сдают в своей школе или в чужой?
чужій
Всіх підсаджую• 07 июня 2023
Не бачила вашу попередню тему. Але, думаю, ви щось не договорюєте. Не зносять теми просто так.
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
А ось і я• 07 июня 2023
Бідні діти(
Як влада з вересня планує виводити дітей на оффлайн,якщо не те,що укриттів,а підвалів нема
З горіха зерня• 07 июня 2023
Ответ дляДобротная
А у нас сотни школ и все закрыты. И укрытий нет. Ах да, после случая в Киеве выставили список где укрытия есть. На город миллионник-штук 50. Вот так и живём. Смирились просто. Включилась тревога и начинаешь молиться. Днепр
Всіх підсаджую• 07 июня 2023
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
В самій темі щось було, значить. Десь правила порушили. Бо чого б знесли просто так?
Або кожного коментатора без причин називали матрьошкою, як зараз. Могли цим адмінов роздратувати.
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляА ось і я
Скажіть, будь ласка, які завдання були з англійської?
мій не здавав, здавав історію, укр і математику
Добротная
• 07 июня 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
от якраз там не називала, самі між собою гризлися, тему створила в тому ж розділі що й тут, дивина...
Всіх підсаджую• 07 июня 2023
Ответ дляДобротная
Ну тоді вважайте, що глюк сайта був.
Olga_lesik• 07 июня 2023
по математиці та укр мові важкі завдання були чи як на пробних тестах? Результат отримуєте сразу, як закінчили тести? Син завтра пише
успокойте_Меня• 07 июня 2023
Да сегодня в телеге первые сдавшие были в шоке , час ровно один час не могли войти в систему тестов .. ответы нажимали по семь раз для фиксации ответов ито не всегда получалось ! Потом тревога ..
вопрос к организаторам и обеспечивающим программное обеспечение всей этой части у вас все дома ? вы зарплату за это получаете ? За что ?
Зараз все скажу• 07 июня 2023
Ответ дляДобротная
мій так само буде писати. що було найважче?
Зупка_цем• 07 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тяжлее, чем пробное?
Вже є перший нмт в Інтернеті, мала сиділа вирішувала
Не стесняюсь• 07 июня 2023
Мы только младшую закончили школу, но мне так обидно за наших детей! То ковид, то война, у них не было возможности учиться полноценно!
Зараз все скажу• 07 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
ви праві. мій син хоче вступати на спеціалізацію Енергетика, енергобудування. Місць бюджетних дужу мало, скоріш за все він не пройде, бо зірок з неба не хватав в школі. На контракт у нас не вистачає коштів. Але ж такі спеціалісти дуже потрібні нашій країні зараз, їх катастрофічно не вистачає. Саме їм відновлювати оті всі руйнування. Чому, чому не дати тим дітям вчитися?