Самохвалова• 07 июня 2023
Какие автобусы (кроме Flixbus) едут из Польши
с возможностью брони конкретных мест?
Айболитная• 07 июня 2023
ми їхали ОріонБас. але бронь місць то все до фєні. автобус набивається людьми по дорозі повний. хто де сів, там і їде, навіть якщо бронював на сайті
ПриснитсяЖЕ• 07 июня 2023
дуже багато перевізників, але , за досвідом скажу - фліксбас найкращі автобуси, по первах їздили автолюкс і ще якимись мілкими, то краще переплатити трошки але доїхати нормально, з комфортом
КошкинДом• 07 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Який комфорт, якщо в них 8 аварій за 6 місяців?
Самохвалова
• 07 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
у них просто вже немає місць на потрібну дату
тому шукаю варіанти
Дама_из_рекламы• 07 июня 2023
Транстемпо (transtempo.ua). Але питання: звідки саме з Польщі і куди?
Потішаюся• 07 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Конкуренты?))
Вишневий цвіт• 07 июня 2023
Ответ дляКошкинДом
Де про це можна почитати? В ніх вся Европа в маршрутах....
КошкинДом• 07 июня 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Гугл та телеграм канали
КошкинДом• 07 июня 2023
Ответ дляПотішаюся
Конкуренты?))
Дуже смішно. Після всіх цих аварій, вони чистять коментарі, де тільки можна, там стільки травмованих людей писали, що ніхто навіть не вийшов на зв‘язок з ними, хотіла заскрінити, але вже все видалили.
Люблю порядок• 07 июня 2023
Зараз їду автолюксом. Гарний автобус. Туалет, екранчики з фільмами, кофе/ чай скільки хош.
Самохвалова
• 07 июня 2023
Ответ для 1Lesya
Чому потягом не розглядаєте. По ціні фліксбуса, але зручніше.
не можу нормально пересадки організувати
Багато людей
Наизнанку• 07 июня 2023
Автолюкс++, їхала з ними по Україні, автобус Варшава-Київ і Київ- Варшава, дуже зручний, туалет, розетки, кава-чай безкоштовно, зручні крісла, клімат-контроль