Малявка ще та• 07 июня 2023

Поясніть мені про Таро

Дівчата, поясніть, будь ласка, мені про Таро, хто в цьому розуміється. Ось багато хто питає про відносини між людьми, про роботу. Але ж, я так розумію, ці карти показують ситуацію просто зараз, так? А вже наступного тижня все ж може змінитись? І вони ж не дають якоїсь поради, що робити з цією ситуацією.
То нащо таке питати? Вже завтра ситуація може змінитись і карти покажуть інше?
П´яна вишня• 07 июня 2023
так)

Хтомолодець? Я!• 07 июня 2023
Так.
Я шалунья• 07 июня 2023
Показують і зараз і колись і наперед
Блиск думки• 07 июня 2023
Нет.
Они и совет дают и ближайшие будущее видят отлично. И прошлое видно.
Это идеальный инструмент, только пользоваться надо уметь
автор Малявка ще та • 07 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
Нет.
Ну минуле статичне, його вже не змінити. А про майбутнє мені дивно, бо перед людиною безліч варіантів поведінки.
Але якщо дають якусь пораду, тоді зрозуміліше. Варіантів перед людиною стає менше) Просто тут не зустрічала, щоб давали якусь пораду. Тільки констатують, що є зараз
Блиск думки• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Потому что здесь не просят совета или просят крайне редко.
Вариантов много, да, но человек выберет то, что ему свойственно, то что суждено или то, что он должен пройти.
Почемучка• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Нормальный человек выводы делает ..с картинки таро . Сидеть на попе ровно одно, а поменять стратегию-другое
Почемучка• 07 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
а кто даст совет на аномимных раскладах, ’тяжелого в руки не брать’ , человек сам должен принять решение
Щастя-здоровля• 07 июня 2023
Что спрашивают, что и показывают. Нужно правильно задавать вопросы и указывать временные промежутки

Вічний двигун• 07 июня 2023
Я не дуже люблю саме Таро. Ну дуже короткострокові прогнози. До того ж Таро - це більше про думки та емоції і зовсім мало про події. А коли питаєш про майбутнє, хочеться конкретики.
TheTarotReader• 07 июня 2023
Лучший прогноз это не тот, который в точности сбылся, лучший тот, который уберёг вас от ненужных ошибок.
валери 62• 07 июня 2023
Руны показывают результат,в следствии определенных действий,да не такие красочные как Таро но результативные
автор Малявка ще та • 07 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Та в тому й справа, що конкретики ж ніколи не буде про майбутнє. Ну, я так думаю. Людина може зробити щось, що сама від себе не очікує. Тому мені і цікаво, що чекають ті, хто питає по таро про ситуацію. Бо це ж нічого не змінить
валери 62• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Как не будет конкретики,предсказательные инструменты показывают,каке события будут происходить и показывают результат этих событий а уже сам человек решает что ему делать в данной ситуации
Вічний двигун• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Так не всі ж на Таро дивляться. Тут багато дівчат дивляться на рунах, гральних картах, по планетах, а це вже досить точні і довгострокові прогнози. По собі можу сказати, гральні карти більше 20 років бачать.
Джавеліна• 07 июня 2023
Авторе, тут дійсно багато і гарних тарологів, рунологів, астрологів. І просто тих, хто ’бачить’. Можна вибрати на свій розсуд.
По своїй практиці скажу, що Таро максимально точно прогнозує на 3-6 місяців. І дає поради, як краще діяти у тій ситуації, що складається.
автор Малявка ще та • 07 июня 2023
Ответ дляВічний двигун
Я просто в темах бачила про Таро, тому й спитала. Я далека від цієї теми, тому й спитала. Але для мене суть в тому, що якийсь із інструментів покаже майбутнє, але ж людина може зробити щось інакше. Думаю, що наше майбутнє неоднозначне
Вічний двигун• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Мені тех хочеться вірити, що ми самі обираємо свою долю)
автор Малявка ще та • 07 июня 2023
Дівчата, дякую всім. Для себе зробила висновок, що як ставлять питання, таку й отримують відповідь) якщо питають про ситуацію, те й отримують. А завтра щось зміниться, знов спитають))

Кондуктор трамвая• 07 июня 2023
Ответ дляTheTarotReader
Железная отмазка
TheTarotReader• 07 июня 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Железная отмазка
Это не отмазки, это цитата В. Скляровой из Голоса Эпохи (пр.изд.)
Блондинка_в_розовом• 07 июня 2023
Ответ дляМалявка ще та
Да, будущее неоднозначно. Таро показывают наиболее вероятный вариант развития событий. Но если Вас этот вариант не устраивает, можно посмотреть, можете ли Вы что-то изменить. Для этого и нужны предсказательные системы - чтобы исправить там, где можно исправить, и подстелить соломки там, где исправить не получится.
Есть в жизни кармические события, которые случатся так или иначе. Но очень многое зависит от нас самих, от выбора, который мы делаем, от поступков, которые совершаем.