Инстагра_мерша• 07 июня 2023

Якщо на прогулянці знайома нічого не купує своїй дитині

Виходимо на прогулянку з однієї мамою з дитиною постійно, діти добре ладять між собою. Але є така проблема, ця мама ніколи нічого не купує своїй дитині. Ні соку, ні печива, ні води. При цьому всьому вона не проти, якщо я пригощу її дитину. І от виходить, що я постійно витрачаючи на двох. Мені це набридло, але і купувати окремо своїй дитині я не можу - бо те дитя теж починає просити. От як виходити з ситуації?
Тепличная• 07 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Ну наприклад зараз літо. Дитина хоче то морозива, то ще якогось смаколика. Це нормально
Купили, прийшли до дому, поїли
Або в кафе пішли поїли. Нашо на вулиці їсти? Все морозиво буде в пилюці/комахах...
МадамОхмури• 07 июня 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
То при вас не купує, бо ви пригощаєте, навіщо витрачатись. Скажіть їй, що не можете постійно пригощати, нема грошей.
А отчитываться к чему? Не покупать и всё, её никто не обязывает и не заставляет покупать, ведь так? Это её личное желание, покупает и угощает. Не хочет, пусть не покупает. Что и кому своими покупательствами автор хочет показать, не ясно. А, ну здесь тему намарать и показать свою доброту.....
ЗавЛабСнаб• 07 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
О боже, автор запитала одне а отримала відповіді взагалі на інше. Автор має право купувати де хоче і коли хоче своїй дитині. )
Автор спрашивает как не угощать второго ребёнка. И ей объясняют
Ваша прЭлесть• 07 июня 2023
У мене знайома така є, постійно прибідняється. Я йду в магазин і кажу, що обіцяла своїй дитині морозиво. Якщо вона йде з нами, то нехай буде готова, що її дитина теж захоче. А ні, то нехай на майданчику гуляють.
ПоЧуХонтес• 07 июня 2023
Ну было такое. Я угощала. Мы с ним не так часто гуляли, чтоб прям париться из-за лишних 20-40 грн
Горня капучіно• 07 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Їжте то дома.На майданчику можна водою обмежитись.
Горня капучіно• 07 июня 2023
Ответ дляВесела моль
Да. Начинает ныть второй ребенок - отправляете к маме.
Я как мама второго ребенка. Не понимаю почему каждый раз надо что то покупать.
Дома поели, воду с собой взяли. Иногда что то купили. Какая необходимость в ежедневном сочке или шоколадке?
Згодна з вами
Швабристка• 07 июня 2023
Не діліться, якщо не хочете.
Але пожалійте й свою дитину - з таким харчуванням проблем зі здоров´ям та зубами не уникнути. Води поміж їжею достатньо.
Рожева юбка• 07 июня 2023
Я як мама другої дитини. Намагалась на прогулянці нічого не купувати, бо воно зайве. Але коли інші пригощали мою дитину, не відмовлялася і не кричала: не бери! Так само і на роботі. Купувала і їла, що і скільки мені треба. Коли пропонували пригоститися чимось - пригощалася, якщо ні - ніколи не просила. Хоча була у нас така дівчина, не соромлячись підходила і просила: я чогось така голодна, пригости мене печивом. І так до кожного.
Мені не подобається купувати на всіх і пригощати, комусь - подобається. Якщо пропонують, то чом би й ні.
Ваша прЭлесть• 07 июня 2023
Ответ дляМадамОхмури
Без пояснень варінт.
Мені було б неприємно, що подружка моєї дитини тече слиною, а моя їсть. Може і автору також. Але я б не ходила з ними після такого.
Русланка з гілки• 07 июня 2023
Ненавижу этих вечно кормящих своих детей мамаш на площадках. Типа больше негде этой всей дряни поесть
ОноВамнадо• 07 июня 2023
Я брала тільки воду і якісь смаколики-печиво,цукерки. Не обідніла, пригощали один одного. Хоч інколи була ситуація, коли я вирішувала,що купити-хліб чи морозиво. Але якщо у вас вистачає на сок кожен день, то пару печеньок можна дати чужій дитині. Це ціна того,що ваша дитина виросте вихованою і чуйною, а не буде їсти ,як мій друг дитинства втіхаря,щоб ніхто не бачив. Думаю,не треба казати,що його в дворі не дуже поважали.
Янгол в камуфляжі• 07 июня 2023
Странное пищевое поведение вы формируете у своего ребенка. Зачем эти перекусы? Или вы гуляете целый день?
ТигрЛьвович• 07 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я би спитала в мами чого нічого не купує?
Може та мама грошей бідна немає…
О, я колись мала таку знайому. Все приказувала, хоч тьотя нас бананчиком пригостить. А я кожного вечора спостерігала, як її чоловік йшов додому з 2л пива та оселедцем))
Тролю як можу• 07 июня 2023
Я покупаю только своему ребенку. И не вижу в этом ничего ужасного
Ваша прЭлесть• 07 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Від нормального пломбіру нічого не буде пару раз в неділю.
интайм_не_предлагать• 07 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А потом инусулинорезистентность от перекусов.
Янгол в камуфляжі• 07 июня 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Без пояснень варінт.
А зачем давать на прогулке этот пищевой мусор? И еще возмущаться, что другие мамы ведут себя более правильно.
ЗавЛабСнаб• 07 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Может от папы прячутся? Иначе я не понимаю зачем есть на улице...
Янгол в камуфляжі• 07 июня 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну так давайте своему что хотите. Зачем провоцировать чужого ребенка?
Тролю як можу• 07 июня 2023
Ответ дляПешеходик
Я от не розумію батьків , які постійно напихають своїх дітей чимось на прогулянці. Не гуляйте з нею, якщо не підходить
Так вам и не нужно их понимать 🤷🏻‍♀️
Ваша прЭлесть• 07 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я там вище писала про морозиво, нормальний молочний продукт. Тут наче ніхто не обурюється, де ви бачите. Справа про халяву, а не про те, що дитині не можна.
Леся Українка• 07 июня 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ще й курять обоє, мабуть, зарази
ПочтальЁнша• 07 июня 2023
Покупать только своему .
У меня тоже была такая подруга, ещё когда старший был маленьким, идём в магазин, покупаю бананы, она нет. Ее начинает ныть, что тоже хочет. Она говорит, проси тетю, пусть тебя угостит.
А их папа по 4 литра пива с сухариками и чипсами лопает
Сегодня я не я• 07 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Добре. А на майданчику просто витягувати 1 пакет сокучи печива і давати тільки своїй?
Именно
Танго утрьох• 07 июня 2023
Никогда не понимала этой жрачки на площадках, зачем??? Еда дома, на улице вода!
Янгол в камуфляжі• 07 июня 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Что в нем хорошего? Куча добавок вредных и жир с сахаром. Еще и на голодный желудок ребенку. Еще раз - ешьте что хотите. Но что прям обязательно есть его перед чужим ребенком? Больше времени другого нет?
Тролю як можу• 07 июня 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Да. Именно так. Что вас смущает?
Ваша прЭлесть• 07 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Даю що хочу. Так тоді нікому не можна їсти на вулиці, бо чужі діти провокуються. Я завжди попереджаю знайомих, ми йдемо по морозиво. А вони хай як хочуть.
Янгол в камуфляжі• 07 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
И я. Сами неправильно питаются и еще возмущены, почему другие так не хотят.