Электричка• 07 июня 2023

До якого лікаря мені йти?

Я дуже не люблю ходити по лікарях. Тим більше, що мешкаю в селі під Києвом, декларацію не укладала ні з ким. Якщо щось турбує, то записуюсь до приватних лікарів, вузьких спеціалістів.

Це передмова)) Мене турбують смазми в грудній клітині-ніби комок, давить і важко дихати. Допомагає спазмалгон. Раніше ці приступи були досить часто, потім років на 7 щезли, а ось в цьому розі взимку все почалось знову, та майже кожен день. Я стала приймати магній-бо стрес, поганий сон та ще й ці приступи - то приступи пройшли майже. Але сьогодні ось знову було і я розумію, що до лікаря треба, але ж до якого? Інтернет каже, що мої симптоми дуже схожі на спазм стравоходу, прям дуже схожі) То мені до гастроентеролога? чи невролога? мені б так, щоб не бігати до всіх підряд (це ж ще й гроші), а одразу прийти по призначенню.

Пишу, бо може у когось були схожі проблеми і одразу красно дякую за поради
Да Щас же• 07 июня 2023
К психиатру, если страшно - для начала к неврологу.

Kuzik9• 07 июня 2023
Варто розпочати із флюрографії та загального аналізу крові і сечі
Natalia505• 07 июня 2023
На всі питання відповідає і направляє сімейний лікар. З нього почніть. Всі направлення він створює.
ЛолитаНеРазлита• 07 июня 2023
Чтоб не выкладывать лишние деньги, заключите декларацию с семейным.
Консультация + анализы + направления бесплатно.
Потом по желанию обратитесь в частную клинику к конкретному специалисту с обследованием на руках
Марафетчица• 07 июня 2023
З Вашими симптомами ідіть до гастроентеролога.
Кручу хвости• 07 июня 2023
До нутрициолога, если магний помогает.
СамавиховуюКота• 07 июня 2023
Невролог
Сливочная пенка• 07 июня 2023
Идите просто к терапевту. Он назначит нужные анализы и при необходимости ройдете к взкому. Так тяжело сказать. Может у вас спазмы пищевода. Это к гастроэнтерологу. Может это психологическое. Может к неврологу.
Мост_Устал• 07 июня 2023
Невролог
Мабуть, різновид панічної атаки. В мене минулої весни таке було і теж спазмалгон допомагав, але ненадовго. Вночі прокидалась від нестачі повітря, як задихалась наче. Невролог виписала легкий протитривожний антидепресант та всілякі зміцнюючі укольчики. Пройшло.

А я нівроку• 07 июня 2023
Семейный врач+ невропатолог
Колебля• 07 июня 2023
Судячи з передісторії, спробуйте тупо попити заспокійливе. Почніть з легкого, типу Персена, можете трав‘яного. Або Фенібут чи Бафазол, якщо травок буде недостатньо. Якщо допоможе, то розслабтеся)