Швидка Настя• 07 июня 2023
Паштет з консервованої квасолі
Що ви використовуєте ще з інгредієнтів крім квасолі, сирків, яєць?
дамаБезСобачки• 07 июня 2023
Я про таке блюдо не чула. Лобіо знаю. Борщ з квасолею. Напишіть рецепт, будь ласка.
Не стесняюсь• 07 июня 2023
З консервованої не робила, роблю із вареної, додаю підсмажені на вершковому маслі моркву, цибулю і трохи часнику, в кінці додаю томатну пасту, перебила блендером+сіль, перець і приємного всім апетиту
размахер• 07 июня 2023
Під час посту завжди роблю паштет з квасолі, обожнюю його. Консервована квасоля (я беру білу)+ горіхи смажені+гірчиця+сіль, спеції+ олійки трішки+ лимонний сік. Все блендером збиваю. Дуже смачно і поживно.
Силиконочка• 07 июня 2023
ніяких яєць і сирків. Консервована квасоля, жарена цибуля і гриби, звичайні печериці чи щось подібне. Дуже смачний і ситний
Швидка Настя
• 07 июня 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Ледь знайшла
. Квасоля з банки+2 сирки плавлені+ 2 яйця варені+ базилік сушений, перець, сіль, часник( в мене багато бо мої люблять) + 2 жарені цибулини.все це збила в блендері, і в судочок. зверху залила вершковим маслом
Ряженка• 08 июня 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ледь знайшла
Ше зелень укроп петрушка,і трохи вершково масло