Котогосподиня• 07 июня 2023
Чому, коли люди на тормозі, їх турками називають?
Просто цікаво) чому саме турками. Це якось пов´язано з нацією їхньою?
НЛОша• 07 июня 2023
Раньше молдаванами и чукчами называли. Прошу прощения, не хочу никого обидеть, но анекдотов про чукчей и молдаван в совдепии было полно.
Ошеламиссимо• 07 июня 2023
Мабудь це з спеціального одурманюючого фільму взято як завжди і пішло в народ.
Неначасі• 07 июня 2023
Мій дідусь мав приказку - турок ти, а не козак. Вживав, коли хтось когось не розумів, тупив, як Ви кажете. Думаю, що це пішло від мовного нерозуміння. Турки не розуміли нашої мови, українці - їхньої.
Накладні мюслі• 07 июня 2023
В мене теж дідусь казав: турок ты необученный. Може тому, що в них обов´язкова освіта лише 4 класи?
Я Вас не боюся• 07 июня 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Ну да... Приезжаешь в туристический город Турции и любой турок болтает на русском и английском.Чтобы наши такие ,,турки’ были необученные...
Пишна молодиця• 07 июня 2023
Слышала ещё что называют чурками, это когда человек не пытается понять своего собиседника во время разговора.