Леді Душка• 07 июня 2023
Дівчата. буду у Львові на кілька днів і треба на день в ІФ з’їздить
Скажіть , гарне сполучення між ціми містами? Там автобуси ходять , чи краще жд транспортом. І скільки коштує? Підкажіть будь ласка
Леді Душка
• 07 июня 2023
Дівчата а ще, підкажіть, була дуже давно на жд у Львові. Там же є якийсь зал очікування підвищеного комфорту, прибуваю потягом у 3.00 ночі, треба до ранку десь бути на вокзалі
Dimonsan 03• 07 июня 2023
Так, там як виходити з вокзалу зліва, навпроти зупинки, є триповерховий комплекс, кафе, туалети і магазин невеличкий
Це не зал очікування, як в вашому розумінні, але можна випити каву та зачекати свій потяг в комфортних умовах
Я не поїхала. А треба було теж. Не виходило ніяк на 1 день. Туди ще Інтерсіті нормально по часу виходить, а назад з ІФ до Львова ні одного потяга після 17-18 годин немає. Маршруткою чи автобусом десь 4-5 годин їхати. І розклад я не знайшла . Тому не поїхала. Може хтось підкаже, як вибратись з ІФ до Львова ввечері?
Карпатський грибар• 08 июня 2023
**назад з ІФ до Львова ні одного потяга після 17-18 годин немає** ???????
Повно.
пост 3
Повно.
пост 3