БезникаЯ• 07 июня 2023
Зустрічались би з чоловіком, який влітку носив би такий картуз?
Наприклад, в ньому все ідеально, але на побачення, чи будь де, він буде приходити в такому картузі.
Результат:
вже голосів:
93 (60.78%)
Ні
50 (32.68%)
Так
10 (6.54%)
Через це я самотня
Все буде Україна• 07 июня 2023
Картуз сам по собі - непоганий і не добрий. Просто картуз. Але ж зазвичай до таких картузів додані такі пани, що якось мені вони не до вподоби.
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
М да. Я так бачу я написала правду про вашого кумира. Фанатики вони такі.
яку правду?ви далі свого картуза нічого бачите не хочете, ось для вас,хоч будете знати хто-такий Багинський, ви ж патріотка-своїми треба пишатися людьми
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Дякую, мені ваші проповіді не треба
, я таким не цікавлюсь, ще раз напишу, бо перший пост про це ви не побачили.
Адепти Багинського у дії
.
, я таким не цікавлюсь, ще раз напишу, бо перший пост про це ви не побачили. Адепти Багинського у дії
.
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую, мені ваші проповіді не треба
Адепти Багинського у дії
.
якщо не цікавітесь ,навіщо мені написали, хотіли свою значимість повисіти,але розуму не хватіло, а своїми людьми ,так дійсно треба пишатися, дійсно талановитий дизайнер...в мене теж буде від нього шляпка 230 евро коштує
Там все розмивчато• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Яка шляпа? Як з Гохвардсу у Гаррі Поттері?)))
Ой, щось смішно
Та ні
Така як пляжна, але не плетена, а хб в смужку
Це було дуже дивакувато збоку
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Та ні
Це було дуже дивакувато збоку
Вибачте, а є фото?
Там все розмивчато• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Вибачте, а є фото?
Та нууу
Не буду рОдного чоловіка шеймити
Ще врече хтось таку красу
Не буду рОдного чоловіка шеймити
Ще врече хтось таку красу
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Удалено администрацией...
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Удалено администрацией...
да 230 евро
...дратує
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Та нууу
Не буду рОдного чоловіка шеймити
Ще врече хтось таку красу
Не буду рОдного чоловіка шеймити
Ще врече хтось таку красу
Та нащо мені врочити)), шляпу дайте подивитись)). Таку ж саму знайдіть у інеті, та дайте сюди.
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
вам вона вже не знадобиться, ви скоро в бані будете
Там все розмивчато• 08 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
То була унікальна шляпа і неповторний образ. На офісі кпинили всі дівчата. Штибу такої, але в смужку - стильномодномолодіжно
До слова, було йому 30 років і в решті одягу неадекватність не відстежувалась.
Душа компанії• 08 июня 2023
Картуз картузу рознь. Есть стильные картузы.
А на фото на 70-летнего мужчины
Гола з конопель• 08 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
А де розмова про ідеал чи не ідеал? Я просто цікавлюсь, як відносяться до таких картузів
Вранье. Вы спрашиваете, как относятся к мужчинам, а не кепкам
Гола з конопель• 08 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Если скажет,что там. Или почему в ней. Если ответ адекватный, пусть хоть спит в ней.
Там пистолет. А носителя кепки зовут Семен Семеныч. Я это точно знаю, я в кино видела
БезникаЯ
• 08 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
*як відносяться до чоловіків, які обирають такі картузи
Играю_на_кларнете• 08 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Якби чоловіки насправді знали, що у жінок в головах і до чого вони можуть дої...сь, то усі б стали геями
Ви праві. Можливо тому так багато геєв, бо вони прозріли з приводу жінок ))