БезникаЯ• 07 июня 2023
Зустрічались би з чоловіком, який влітку носив би такий картуз?
Наприклад, в ньому все ідеально, але на побачення, чи будь де, він буде приходити в такому картузі.
Результат:
вже голосів:
93 (60.78%)
Ні
50 (32.68%)
Так
10 (6.54%)
Через це я самотня
Помидорина• 07 июня 2023
Ответ дляКапитанша
Так, бейсболка
Ваш капелюх для діда
А дед - это с какого возраста? Просто интересно))
Мошей ницца• 07 июня 2023
Такий смішний картуз)) І слово смішне, ще б сказали ’фуражка’)) Чоловіки на базарі не нашої національності їх полюбляють - з таким би не була, але не через картуз) А так да, є чоловіки, яким би тільки комфорт, їм чхати на одяг. У мене такий екземпляр якраз. В юності соромилася ходити з ним, як тільки в нас все починалося, а тоді розставила свої акценти, ввела свої правила, йому то все рівно, що носити. І проблема відпала.
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
В мене бувший чоловік на свій перший в житті шлюб (розписувались) вдягав:
Майку алкоголічку під білу з малюнком сорочку, із довгими рукавами (розпис був влітку);
Штани, які висіли у шафі з вирусного його молодого брата. Вони йому врізались у дупу, розмежували яйця зререду по різні боки, та кишені стирчали. Зверху поясу нависав ’спасательный круг’, бо штани були занадто малі.
Шкари, які він витягнув із тумбочки у коридорі, нагадували скороходи Алладіна. Бо були запхнуті у маленький простір Бог зна коли і вже прийняли ту форму. Він їх під краном намочив і ледь просунув туди ноги.
Я вже мовчу, що при наших побаченнях я його привчила голити пахви. Бо він же ж споавжній воїн. До речі написати, лобок оголоний, а пахви були волохаті.
І оце, хотіло дуже одружитись.
Love_Love_Love_• 07 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Бейсболки не всем идут, кстати
А ці картузи йдуть всі
Помидорина• 07 июня 2023
Я бы сняла эту фуражку и заменила на белую кепку. Чтобы был такой хулиганский вид. Мне кепки нравятся
Капитанша• 07 июня 2023
Ответ дляПомидорина
З 60
Бесконечность-не предел• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я непереварюю такі майки, їх носять любителі бриджів, таких картузів і босоніжок з шкарпетками і ще сумочка - барсетка сюди
Спортивні шорти вище коліна?
Помидорина• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ці картузи йдуть всі
Я к тому написала, что каждому своё
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляМошей ницца
Так а що саме робе його смішним?)
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не зустрічалась бо для мене це жах, по тому як і що людина одягає можна багато чого про неї сказати, для мене цей картуз це жах, туди ж і от такі речі до речі це один стиль
Ооо, так вдягається мій бувший чоловік.
Тільки шорти -капрі заставила нові купить, бо носив одні й ті ж з 18 років. Вже зад висів. До речі, він став дуже популярним хлопом, правда після того як квартиру купив.
люблю_тортики• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ну, навіть якщо нема дефекту, а як захист від сонця, ви б згодні з таким вступити у відносини?
Якшо картуз якогось бренда, то норм для нього. А взагалі-ужас. А якщо а-ля 70-є то
Капитанша• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще сємки))
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
І оце, хотіло дуже одружитись.
То значить за душу любили?)
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та барсетка то ще шик! Мій носив оцю сумочку, придуркувату, на поясі.
Як згадаю...
Сором та й годі.
Як згадаю...
Сором та й годі.
Мошей ницца• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Так а що саме робе його смішним?)
Ну він якийсь анті-секс. Зразу уявляється в ньому Льоха Пряхін. Або Спортлото 82)
В шоколаде• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Як згадаю...
Сором та й годі.
Як згадаю...
Сором та й годі.
Капєц, я зараз таку сумочку ношу
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
То значить за душу любили?)
Не знаю його душі.
Просто любила. Але він вже одружений на мамі своїй і бабці.
То вже все в минулому.
А вы чоловік чи жінка?
То вже все в минулому.
А вы чоловік чи жінка?
Залізна пані• 07 июня 2023
у Руслана Багинского такого есть плана одна стоит прмерно +-5000 грн.так что зря ржете, она кстати у него из льна-ткань очень даже в моде
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Капєц, я зараз таку сумочку ношу
Ви на ринку торгуєте?
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
А хто він є? І звідки Ви знаєте кошторис його речей?
В шоколаде• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви на ринку торгуєте?
Ні, але мені так дуже зручно. На мій погляд норм виглядає
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
погуглите, известный укр.дизайнер, Гага любит его фуражки и другие мировые знаменитости
Mrs.Sexuality• 07 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Мій дід у 87 у бейсболці ходить)
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Аааа. Прям знаний. Ясно. Такий знаний що треба гуглити хто він є.
Ну якщо прям Гага то все зрозуміло. Але ж у повсякденному житті на ’стиль’ Гагі не дуже можна покладатись))).
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
вам не нужно гуглить вы сильно умная
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
вам не нужно гуглить вы сильно умная
Немає потреби гуглити, таким не цікавлюсь.
Там все розмивчато• 07 июня 2023
Перевдягнути ідеального чоловіка - це найлегша з задач. Може він тому такий ідеальний вам і дістанеться, бо інші далі картуза не дивились.
По темі: мій чоловік ходив літом в мега-дивакуватій шляпі. Сказала - зняв. А інші, певно, гигикали. Ну і дякую тобі, шляпо, за класного чоловіка
Залізна пані• 07 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
да, носите свой картуз
який є
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
да, носите свой картуз
який є
М да. Я так бачу я написала правду про вашого кумира. Фанатики вони такі.
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Яка шляпа? Як з Гохвардсу у Гаррі Поттері?)))
Ой, щось смішно