БезникаЯ• 07 июня 2023
Зустрічались би з чоловіком, який влітку носив би такий картуз?
Наприклад, в ньому все ідеально, але на побачення, чи будь де, він буде приходити в такому картузі.
Результат:
вже голосів:
93 (60.78%)
Ні
50 (32.68%)
Так
10 (6.54%)
Через це я самотня
Дружная семейка• 07 июня 2023
Если мне с человеком как в своей тарелке,то пускай пусть бантик носит
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляА я з косою
Його зняти неможливо?)
можливо) але по вулиці, за ручку будете ходити і буде картуз на ньому
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
А Ви ідеальна і зі смаком одягнена?
А де розмова про ідеал чи не ідеал? Я просто цікавлюсь, як відносяться до таких картузів
А я з косою• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
То зніміть)
Анонім Секретар• 07 июня 2023
Якби чоловіки насправді знали, що у жінок в головах і до чого вони можуть дої...сь, то усі б стали геями
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дефект есть на голове,200%
Ну, навіть якщо нема дефекту, а як захист від сонця, ви б згодні з таким вступити у відносини?
Анонім Секретар• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Мені байдуже. Мене цікавить, що в голові
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляМарічка
Картуз закриває лисину?
Тоді однозначно ні.
Тобто якщо лисий, апріорі картуз треба, щоб бути з вами?)
Крошка Енот• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Если скажет,что там. Или почему в ней. Если ответ адекватный, пусть хоть спит в ней.
Обстановщица• 07 июня 2023
Автор дякую, чогось хохочу на пів квартири, уявляю свого в такому капелюсі))))
По темі, хз, можливо в нього образ-стилт такий)))
Ой,не можу))) смішно чогось дуже
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляСкользкая
Он у него пересажен на череп аак шляпа Боярского?
Ні, у приміщенні він його зніматеме, але по вулиці буде гуляти в такому картузі
Оч@ров@Шк@• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
Ему солнце печёт? Или так он красивее?
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляПротея
кепка это действительно самое решающее в отношениях
Нет! Ещё носочки до колен в открытой обуви. Ага.
Обстановщица• 07 июня 2023
Але, якщо б він був за кермом гарного авто, то пох що у нього там на голові)))
ВільнаНазавжди• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
А окрім картуза ще одежа присутня?
Мальдивирую• 07 июня 2023
Та все одно, аби людина була добра та чуйна. Ну, картуз собі, та й картуз.
Слоник-тоник• 07 июня 2023
Ответ дляБезникаЯ
ну печет солнце в голову, пусть носит
Экспертиза• 07 июня 2023
в мене був кавалер що прийшов на побачення в майці сітці))) можна перевчити
БезникаЯ
• 07 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Ой,не можу))) смішно чогось дуже
А якщо ваш чоловік передивився б гострих картузів, і змінив імідж на такий картуз, то це розлучення і одразу з валізою за двері?)