Особисто мене дуже дивує от це: слухаю парашкіні пісні бо це моя молодість, дивлюсь Кухню бо при чому тут це?
Ми не слухаємо не читаємо і не знаємо свого бо не дали, знищили і замінили. Кому це не очевидно?
Люди не знають толком хто такий Винниченко, Конопницька, чому вбили Івасюка ( якось тут прочитала що його конкуренти прибрали), це лише, приклад, таких речей тисячі, а ми в основній массі про них просто не знаємо
Результат:
вже голосів:
991 (76.64%)
Згодна
302 (23.36%)
При чому тут пісні?
Ті зто голосує: при чому тут пісні, я без осуду, ви дійсно не розумієте при чому?
margaritavoronina1• 08 июня 2023
Она мне и раньше нравилась,когда телеведущей была,всегда смотрела все передачи с ней,а сейчас прям зауважала
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Хтось і справді не розуміє, що русскій мір так і заходить в голову - через пісні, через культурку...
Завоювання відбувається фізично, силою. А утримання і перетворення на ’своїх’ - саме тактм чином.
Ответ дляOOH
Я згодна з Осадчою.
Але мене лякає фанатизм. В любому з його проявів.
Фанатизм так, погоджуюсь
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Ок, тобто вас не бентежить століттями гноблення мови, української культури, мистецтва?
Ви вважаєте нічого поганого немає в тому щоб підтримувати культуру ворога?
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляMilesa
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Мало щИмила.
’ідіотів’?думайте що пишете.
на півдні представники великої рос. культури в черговий раз показали себе у всій красі.
’ідіотів’?думайте що пишете.
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Хлопець вибачився.
А за нього горою виступив любитель хароших русскіх сам Арестовіч
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Простая песня на русском…..ага
Ответ дляdouble-mama
Автор,а Конопницкая тут при чем?
Там написано в тексті
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Нет.Я не вижу гнобления украинского языка,я училась в Донецке в 2000 году в Украинском лицее.То что все наши звезды уехали в рашку работать так это бизнес,еду туда где есть возможности.
Украинский язык не гнобила никогда,гнобят только меня за отличное мнение от фанатиков,меня да очень бентежить это. Зеленский годами учавствовал в голубых огоньках,снимал в рашке фильмы и в той же рашке стал миллионером.Почему вы этого не помните? А ставите мне обвинительные вопросы что я підтримую культуру ворога??
Потому чтобы рассуждать нужны мозги ,а у большинства их нет
Ответ дляAlisaMom
Согласна полностью. Это будет очень сложно перестроится, но нужно это начинать делать,нафиг все что с ними связанно.
От саме і складне в простому : це ж просто руськая песенка 🤷♀️
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Так а що вона йому сказала? Лише зробила зауваження. Це він матом загнув у відповідь. Я зі сходу країни, але чудово знаю, як у Львові ставляться до всього руснявого. І всі це знають. Це було і до війни, а зараз і поготів. Хлопець приїхав до чужого монастиря. Він провокатор. Тупо цього не бачити.
Ответ дляExpertSolutionsService
При чому тут язик? Я десь про нього хоч слово написала?
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
А куди поділась німецька мова і пісні з США після першої світової? Скільки її було, в т.ч. викладання в школах?
Це я вас м´яко підвожу до аналогії.
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Простая песня на русском…..ага
На совєцком краще сказати)
ExpertSolutionsService• 08 июня 2023
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Незнаю
Залайте этот вопрос себе.
Я уверена вы как умная знаете ответ))
Залайте этот вопрос себе.
Я уверена вы как умная знаете ответ))
Ответ дляExpertSolutionsService
Удалено администрацией...
А вы не видите взаимосвязи между русскими песнями/просмотром русских блогеров и спонсорами ракет на наши головы? Те, кто слушает песни российских исполнителей, тот спонсирует исполнителя, исполнитель платит налоги, а из этих налогов клепают ракеты круглосуточно. Все просто.
П.с. Комментировать не надо, нет время отвечать.
Mrs.Ochmonek• 08 июня 2023
Ответ дляExpertSolutionsService
Про донецького вчителя Олексу Тихого знаєте щось?