Брехушечка• 08 июня 2023

Потрібна порада, стосунки з чоловіком

Останні 2 роки були дуже складними для нас обох. Зараз все стало трохи налагоджуватись, 2 місяця ми жили спокійно, а зараз знову гучний конфлікт. Він мені збрехав, в побутовій дрібниці, але я до брехні я ставлюсь погано. Почала питати чому і як, почав казати що виявляється час від часу мені бреше, тому що якщо скаже правду, то буде конфлікт. Але говорить, що це все дуже рідко і в дрібницях. Розказав мені, яка я погана самими поганими матюками, я ледь не плакала від почутого, була просто шокована. Вчора коли це все трапилось я теж розказала йому багато жахливого про нього, але це якось було як зуб на зуб. Він мені сказав, що є нормальні, лагідні, добрі жінки. А є я - кончена баба, яка вважає себе особливою. А я взагалі ніким себе не вважаю, я наскільки мила дівчина зовні, наскільки жорстка і категорична характером. Розмова закінчилась тим, що я казала, що ніколи не зможу жити з чоловіком який про мене так жахливо думає і що нехай йде. А чоловік почав казати, що в мені є багато і хороших якостей, правда жодної назвав. Я розумію, що ми точно 1 1 любимо. Але для того щоб ми могли бути разом, я повинна стати такою доброю, ласкавою, і великою пофігісткою, тому що я зовсім не пофігістка. Але я не знаю як почати змінюватися на краще, коли на мене лиється час від часу ось такий бруд.І як мені з цим жити. Якби він мені в цьому допомагав, мені було би легше, або хоча-би деколи казав мені щось позитивне. Допоможіть порадою.
4есотка• 08 июня 2023
Це тема про те, що ви реально виносите йому мозок. Тому він краще збреше, але не буде слухати отого всього.
Таких сімей ( жінок) мільйон

Гидроусилитель руля• 08 июня 2023
Автор,2 года вам плохо вместе, дело дошло до матов и постоянной ругани. Вы уже сказали ,чтобы он уходил. Какая любовь? Что за глупости выпишите?
Кроме страха вас ничего не держит..
Леопардові панчохи• 08 июня 2023
Жах
Залетна Я тут• 08 июня 2023
Кіна не буде
Пилосмок працює• 08 июня 2023
Ви не підходите одне одному. Він не може бути з вами відвертим через вашу неадекватну реакцію, вас це звісно ображає. Це глухий кут, люди не міняються. Порада - не мучати одне одного, а знайти собі підходящі пари.
So_so• 08 июня 2023
А что ему даёт жизнь с Вами? Для меня один из самых больших плюсов в отношениях это возможность быть неидеальной собой.
Если бы нужно было притворяться, врать мужу потому что он чего-то там не любит и скандалит, нафиг он нужен?
КучМала• 08 июня 2023
Якщо вам бояться сказати правду, значить ви істеричка. Допомогти? Як на мене, то люди не міняються. Я б вас кинула. І азагалі між вами нема поваги..то що казати про любов. На мене за 20років чоловік поганого слова не сказав. Ми посварилися за 20 років разів 2 і то не сильно. Дуже багато залежить від чоловіка і жінки. Я ніколи не кричу.не істерю. Лагідна. Ніжна. Завжди)) Чоловік не втомлюється казати як йому повезло, бо у друзів притрушені істерички, від яких вони тікають.у вас паскудний конфліктний характер, ви виносите мозок. Ось і причина що вам брешуть.бо скажи правду- буде скандал.
Роззодьтеся і мучте одне одного.
Ленивица-красавица• 08 июня 2023
ой, Боже)) він випив ваше молоко до кави і збрехав, що то не він? А яка же побутова дрібниця може бути)))

дійсно кіно: ви обматюкали один одного за пів вареника і вкінці хотіли кинутись в обійми , але гордість стала на заваді, бо з такою людиною, як ви і він - ніхто з вас не може жити.
Ах. Розлучення...з поділом майна, не інакше.
Відповів всім• 08 июня 2023
Ответ дляЛенивица-красавица

На кота, мабуть, звалив, що то він молоко випив. А кіт не дурний- показав відео, де чоловік собі це молоко наливає, от і скандал почався.

автор Брехушечка • 08 июня 2023
Ответ дляКучМала
Роззодьтеся і мучте одне одного.
Я колись такою не була. Я виходила заміж супер доброю, ніжною і позитивною дівчиною. Те, що він має, він повністю зробив зі мною сам
Счастье_же_вот_оно• 08 июня 2023
Ви неправильно все зрозуміли. Ви ніколи не зможете стати іншою без негативних наслідків для психіки, так само як і не стане іншим він. Але якщо ви маєте бажання, ви обидва зможете навчитися спілкуватися і розуміти один одного. Також треба прийняти, що всі ми різні і щоб любити один одного зовсім не треба бути однаковими
КучМала• 08 июня 2023
Ви уявляєте яка ви конфліктна якщо навіть за таку дрібницю як молоко до кави він збрехав? Бо якби він сказав правду- ви б розкрили рота і винесли мозок. Ну то як з вами жити? Ви ж ненормальна! Вам треба самій жити. Скажіть спасибі що вас взагалі заміж взяли. І прожили якийсь час.бо таких кидають через рік. Він знайде собі лагідну ніжну спокійну жінку і буде спокійно жити.
Розумієте, клімат вдома робить жінка. Чоловік хоче додому коли він з жінкою відпочиває і розслабляється. Коли в її товаристві йому затишно і спокійно. А у вас аиходить що він приходить додому і змушений відбиватися від нападок..захищатися від дурноватої жінки
Стигла полуниця• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Яка саме була брехня, і що саме він зробив, щоб ви такою були?
Гидроусилитель руля• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Ви самі із собою це зробили. І так,він одружувався з доброю в позитивною,а має те, що має. Тому нема сенсу тягнути відносини,які не приносять радощів та задоволення.
Дуже важливо визнати свої помилки,спокійно розлучитися і почати нове життя
ПрипоРошенная• 08 июня 2023
Попробуйте либо разойтись по разным комнатам и пожить как соседи, тогда и поймёте лучше вам так или нет. И он тоже. Чье жилье?
Відповів всім• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
А де ви були, коли з вами «робили» все це? Ви доросла жінка, навіщо ця інфантильність- ой, то не я, воно само, це з мене зробили….
Счастье_же_вот_оно• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
По-перше, ви перекладаєте відповідальність за свою поведінку на нього, це не по-дорослому.
По-друге, цілком можливо, раніше у вас вистачало ресурсу грати не свою роль, а тепер не вистачає.
Дуже важливо спочатку узнати себе, свої потреби, свої можливості, свої межі дозволеного.
Ленивица-красавица• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
а хто вам заваджав не піддаватись маніпуляціям і не змінювати себе на чиюсь користь? ви прогнулись, а він - ні. І тепер ви звинувачуєте у всьому його.
КучМала• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну то для чого жити разом?ваші стосунки скінчилися

автор Брехушечка • 08 июня 2023
Ответ дляКучМала
Добре, по-вашому, для того щоб ми могли, ми жити разом, що ми маємо для цього зробити?
Однозначная• 08 июня 2023
Я з таким розійшлась .теж любила його. Але не дотримував обіцянок , ні я такого не казав , ні ти такого не казала. То для мене тортури .
Тундиринда• 08 июня 2023
это только к психологу
ну или в следующие такие же ’счастливые’ отношения
КучМала• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Ви повинні змвнити свійхарактер.і він і ви.але здосвіду скажу- що люди не міняються. Це велика праця.а люди не хочуть цього робити
Экспертиза• 08 июня 2023
Мабуть,молода і придуркувата, чоловік періодично бреше,щоб Ви йому мозок не виносили. Як можна сказати,щоб йшов від Вас через якісь мутні розборки? По суті,виганяти чоловіка. Бажаю,щоб він таки взяв і пішов і викреслив автора з життя,як страшний сон. В мене так молода дурнувата подруга вижила чоловіка першого,дійсно хорошого,порядного. Діставала придирками,змінами настрою,якимись домахуваннями,не так сказав,не то сказав. А він був закоханий,терпів. Поведінка в неї була капризної принцеси,яка впевнена в своїй унікальності. Черговий раз стала виганяти,типу ми не можемо бути разом,а він взяв і пішов. Вона почекала якийсь час,він не дзвонив,а як вона його набрала,то виявилося,шо заблокована. І додому до нього їздила,но він з нею не спілкувався.
Вона потім вийшла заміж,дітей народила,розлучилась. Часто за першим жалкує,шо просрала прекрасного мужчину,який її любив. В нього все в шоколаді
Тундиринда• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
вы должны стать мазохисткой. впрочем, вы уже ею являетесь. вы же живете вместе и хотите продолжения этого?
Гидроусилитель руля• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Нічого,ви занадто різні. Ваш вибір партнера був помилкою,якщо він взагалі був.
Так ,ви можете гризтися все життя, але чи потрібне таке життя?
4есотка• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
Те що ви маєте! Ви повністю зробили з себе сама. Не перекладайте на чоловіка. Вас ніхто не заставляв виходити за нього заміж.
Стигла полуниця• 08 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
А для чого вам жити разом?
На паровозе• 08 июня 2023
Ніби про мене розказали, сама пішла до спеціаліста , щоб виявити проблему, а все проаналізуавши поставили йому страшний діагноз-НРЛ, життя нема і не буде бо він постійно шкодує, що я не лагідна,не добра, не покладиста і тд , хоча це насправді не моя проблема
Стигла полуниця• 08 июня 2023
У вас своя правда, у нього своя. Інколи краще завершити відносини, і не псувати життя один одному. Ви ж ще молоді?