Галя-краля• 08 июня 2023
Муж сказал, что мне нужно быть конкурентной.
Имел ввиду по женской части.
Муж зарабатывает больше чем я. Но разговор был не про деньги.
Я не делаю кричащий макияж. Крашу веки тенями, навожу стрелки и крашу ресницы. У меня макияж получается лёгкий.
Я всегда чистая и опрятная.
Секс есть каждую неделю( количество разное каждое неделю)
Это нормально такое своей жене говорить?
Какая ваша реакция на это была бы?
Я всегда чистая и опрятная.
Какая ваша реакция на это была бы?
Гадаю_По_шнуркам• 08 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
стать принцессой Рания , или Беллой Хадид при всем желании .
на же блиновская на шейке мужа прокачалась
Конечно нет
В данном случае он хочет что бы она была лучше объективно для всех, что бы ее он и его окружение оценивали выше
В целом, проблемы не в его пожеланиях, а в том, что в том виде, в котором автор сейчас - она не не нравится
Бриджит_Фрикандо• 08 июня 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Конечно нет
шкала какая? кто эталон этого лучше
у него проблемы с самооценкой..
Гадаю_По_шнуркам• 08 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
шкала какая? кто эталон этого лучше
у него проблемы с самооценкой..
Шкала его собственная
Гадаю_По_шнуркам• 08 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
шкала какая? кто эталон этого лучше
у него проблемы с самооценкой..
Может и так
По автору от этого не легче
Бриджит_Фрикандо• 08 июня 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Шкала его собственная
так это для автора бесполезно , его школа.
Дочь Рании всем нравится, но так ли много наследных принцесс с модельными данными
Гадаю_По_шнуркам• 08 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Для автора это унизительно и обидно
Бриджит_Фрикандо• 08 июня 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Для автора это унизительно и обидно
то да, нужно думать (
Роздратована шкіра• 08 июня 2023
Багато порадниць так глибоко вбили собі в голову,що вони ’прілічні женщіни’,і повинні виглядати згідно стилю ’жени міліонєра’,що не помітили,як перетворились на сірих мишей.
Вони так смакують чужі накачані сісі й губи,і так впевнені в міфі про те,що чоловікам таке не подобається...
Ну,чоловік вам висловив своє бачення,ви в праві погодитись з ним ,або ні)
Не боюся осуду• 08 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
Вчера сказала, что мне нужна романтика и внимание, хоть иногда
Заведите поклонника. Хотя бы онлайн для поддержания настроения. Глаза заблестят. А ваш муж заметит и почешет репу.
Галя-краля
• 08 июня 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Он мне сам говорил, что накаченные губы и сиси некрасиво смотрятся. Не натуральное ему не нравится.
С тем, что Вы написали я не спорю.
Интересно, как бы Вы ответили на такое?
С тем, что Вы написали я не спорю.
Интересно, как бы Вы ответили на такое?
И.О. человека• 08 июня 2023
Ну шо дєлать, шо дєлать. Витратити наступних шість зарплат на улучшайзинг, а він нехай гребеться з комуналкою, продуктами, забезпеченням дитини і на відпустку відкладе. Воно, в принципі, якщо задатися такою метою - що в собі покращити - то справа не в макіяжі. Можна на масаж походити, зробити пару-трійку процедур для волосся, альгінатні масочки у косметолога з легким масажем, обновити ряд босоніжок. Знову ж таки, для когось же шанель випускає ті креми для тіла і рук, які вартують як комплект зимової гуми? Чому не для ’конкурентної жіночки’? Вперед і з піснею.
Ацетилсалициловая кислота• 08 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
Чтоб Вы ответили на такое?
Я б сказала, що не тримаю його, бо варіантів у мене достатньо. І я таке казала, але з іншої причини
Зоряний Шлях• 08 июня 2023
Ответ дляContento
Ну так и автор может считать его не конкурентным. Мало ли кто что считает.
Так пусть тоже об этом скажет 🤷🏻♀️
Пока о неконкурентности говорит только муж
Роздратована шкіра• 08 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
С тем, что Вы написали я не спорю.
Интересно, как бы Вы ответили на такое?
С тем, что Вы написали я не спорю.
Интересно, как бы Вы ответили на такое?
Насамперед,запитала б,що саме він має на увазі. Тому що мені,як і вам,судячи з ваших відповідей,не зрозуміло,про що йдеться.
Можливо,тут взагалі про саморозвиток або спосіб життя.
Свій варік• 08 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
Как думаете, о чем тогда?
О мозгах скорее всего. Мужчины тоже умных любят. Про макияж насмешили)))
Свій варік• 08 июня 2023
Ответ дляГаля-краля
Нет, он такое не любит
Охохо, еще и как любят. На работе мужчин вынуженно слушаю, то новеньких обсуждают или фото в инсте.:’ ой, видел какая грудастая в третий отдел пришла, пойдем посмотрим, ой какие губы рабочие, наверно хорошо орудует’.
Роздратована шкіра• 08 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Не розбивайте мрії порадниць про те,як чоловіки не люблять інста зовнішність)))
Тримаю свічку• 08 июня 2023
Ну що він заробляє то добре звісно, але він сам конкуретно то виглядає чи ні?
Бо мені особисто начхати скільки він заробляє, хоч і мільйони, а коли стрьомний...то стрьомний і лишається 😅
Свій варік• 08 июня 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я думала це всі знають жінки))) Не такі ми і тупі. Особливо, коли чоловіки кричать своїм дружинам:’ фу, які в неї вареники замість губ, а цицьки , як шари, груди це те що в руку поміщається, інше то вимя’))))
Я вам кажу, ще жодний в моєму колективі не скривився на накачані губи, бігають всі подивитися та слюну пустити. Це нормальні чоловіки, військові, одружені, люблять дружин, щось їм там сюсюкають по телефону, що вона найкраща і поруч ніяких цицькатих шлюх немає))) Сидимо з дівчатами і широко посміхаємося, але мовчки, щоб дружина ж вірила.
Мрію про пончик• 08 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Любовь не вечна. Он сказал жене, что она перестает его привлекать, причем сказал не прямым текстом, а намекнул, что пора бы собой заняться
Мне вас жаль... Настолько у вас занижена самооценка
Мрію про пончик• 08 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Лучше будет, если он скажет «ты толстая, целлюлитная, неяркая» и т.п.?
Ани Лорак, насколько я ее не люблю, но яркая, стройная и красивая. И что? Это ее спасло? А Монику Белуччи? Нет. Если мужик мудак по факту, внешность женщины вообще ни при чем
Бараболька• 08 июня 2023
Ответ дляСвій варік
Тільки чоловіки зазвичай розділяють сім´ю і таких от дівчаток з цицями. губами і віями.
Вони не проти подивитись, пофліртувати, посидіти десь в барі або навіть запросити в готельний номер.
Тільки не кожен чоловік зможе почати серйозні відносини або запропонує одружитись
Бабо-лебідка• 08 июня 2023
Тю. Я б спитала чи готовий він бути одним з претендентів, якщо я вирішу повернутися у світ великого сексу... Бо я ж його психіку бережу, не подаючи надії іншим. І нехай сам париться. Але, я себе люблю, тіло, білизна, все на рівні. Головне, як сама себе відчуваєш. Якщо в нього на когось око впало, то це інша справа - тут хоч зі шкури вискакуй, все одно будеш гірше, бо стара і нова жінка це незрівнянно. Можна чоловіка пресанути- з ким це мені конкурувати, а може краще тобі очки виколоти😂
Бабо-лебідка• 08 июня 2023
І ще, чоловіку, як і будь-кому, в принципі, потрібні нові яскраві емоції. Можна змусити ревнувати, можна приревнувати самій. Так, красиво. І ще, якщо його не туди кудись заносить, питаєте: милий чи тебе щось не влаштовує, і так ніжно помахуєте секатором.
ТихоЯ• 08 июня 2023
Ответ дляСвій варік
А де ви працюэте,якшо не секрет?
Поддакиваю иногДА• 09 июня 2023
Мабудь я дура , але за все мое життя не будо жодного близького чоловіка, що б мені це сказав, бо то був би трупак) шуткую
Ні, пару разів, на справді, казали)) малознайомі чоловіки та жінки) та мені то нав стільки пофіг, що я навіть не можу згадати при яких обставинах
Що б я могла б порекомендувати)) я б взагалі перестала фарбуватися)) чисто через вредність, ще й достала б чисто морально
А потім покинула б чистою совістю
Це візуали, вони люблять упаковку, з ними завше так.Різняться тільки рівнем розвитку: одним губені та накладні вії та розмір танка, іншим -прозора баришня з анемією
Складний тип відношень, підходить для жінок такого ж типу, вони разом себе улучшайзінг))
А потім покинула б чистою совістю
Поддакиваю иногДА• 09 июня 2023
Ответ дляБараболька
Та що за дурня)) повно одружених на цицьках та губенях) в мене подруга Сніжана стайл)) губи скоро закриють ніс, вії заміняють брови, цицьки не сховаєш під пуховиком-одіялом)₽ він слюни пускае на неї, як цуцик
Ще й дурненька ))) типаж торговки оселедцями
А він і квіти в будь яку пору і відпочинки будь де і машини нові кожні два роки)