Не зви чайна• 08 июня 2023
Висота матраца?
Вона на щось впливає? Який краще брати , почала шукати і розгубилася у варіантах
Результат:
вже голосів:
12 (48%)
21 см
7 (28%)
Результат
3 (12%)
18 см
3 (12%)
Інше
0 (0%)
15 см
Бойцовская• 08 июня 2023
Дивіться ступінь жорсткості і наповнення (шари). У мене 20 см, але головний критерій був жорсткий, мені для хребта так треба.
Не зви чайна
• 08 июня 2023
Ответ дляБойцовская
Ну от якщо в характеристики однакові , відрізняється висота , не знаю, який тоді брати.
Та не реву я• 08 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
Тогда не важно. Смотрите по высоте бортиков кровати
Булку Дай• 08 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
На наполнители смотрите. У меня 23.
Бойцовская• 08 июня 2023
Ответ дляНе зви чайна
У вас є можливість фізично у магазині полежати на них? Я години 2 обирала. Скрізь полежала, але мені після травми хребта було важливо. На деяких я не могла лежати, боляче було.
Не зви чайна
• 08 июня 2023
Ответ дляБойцовская
Ні, буду онлайн замовляти
Коленная ложечка• 08 июня 2023
Чем выше матрас, тем больше толщина мягких слоев у него и соответственно дольше прослужит.
Міряю від одиниці• 08 июня 2023
Ответ дляМаю сечі
Стандарт 21 см, легко потім простирадла на резинці купувати
да що ви кажете))) а чого 21 , а не 24 наприклад чи 20?стандарт сама придумала?