Сяду на шию, дорого!• 08 июня 2023
Чи бувають курси перукарів он- лайн ?
Хочу опанувати чоловічі та жіночі стрижки. Хоча б для того, щоб підстригати чоловіка, маму, сестру...
ще як почався карантин, то купила ножиці, машинку. Зараз стрижу чоловіка, але самої техніки не знаю, все роблю інтуїтивно.
Маю маленьку дитину, тому звичайні курси не підходять.
Можливо хтось може порадити онлайн курс для початківців?
А вже , як дитина підросте, хотіла б піти навчатися цьому більш детально, щоб заробляти на цьому гроші
Буду дуже вдячна за поради по темі питання )
Сяду на шию, дорого!
• 08 июня 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А на ютюб нет обучающих видео?
Їх там тьма
Але я б хотіла щоб це якось було впорядковано і доступно для початківця
Можливо хтось знає такий канал на ютубі? Буду дуже вдячна, якщо підкаже
Цигарний шланг• 08 июня 2023
Подивіться китайський журнал Tomotomo навіть старі випуски є в інтернеті , важко знайти але там дуже багато схем, показано як тримати руки , цікаві стрижки ніде не зустрічала стільки варіантів як там
Царевна_несушка• 08 июня 2023
Ответ дляВишня на торті
Конечно бывают. Так же, как и услуги парикмахера онлайн могут быть
Там ще поряд онлайн вчать на хірурга і стоматолога)
Зяблик протестант• 08 июня 2023
Автор, я теж думала пройти б такі курси для домашніх стрижок, поки не шукала, а от в ютубі дивилась раніше Єву Лорман, загляньте до неї на канал, там багато цікавого є, покроково стрижка сама собі навіть, більше по техніками в давніших відео
Сяду на шию, дорого!
• 08 июня 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Дуже дякую