Омлетик• 08 июня 2023
Я не можу бути в літі… мені погано від спеки страшенно..
До слова , маю зайвих 20 кг. Може це через те не знаю
Мені дуже погано і дуже дуже жарко
Навіть 20 21 градус все я вся червона я горю і хочу дуже спати..
Що робити?
Ще б їсти не хотілось а то навіть у спеку дуже багато хочеться!
Мені дуже погано і дуже дуже жарко
Що робити?
Вишиванка• 08 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Та мабуть) Мені в Ізраїлі було норм, але там взимку дуже вогко і пліснява, а от малою жили в Самарканді, там супер було.
А зими в Ізраїлі теплі?
ИзЮмрудная• 08 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
В Исландию попробуйте, чудесная страна
Там холодно?
А_мій_самий_самий• 08 июня 2023
Ответ дляЧаюри
У нас в гуртожитку колись сусідка замотувалась в мокре простирадло, теж не могла.
тоже дома мокрое одеваю и сплю под мокрой простыней. не дождусь когда кондиционер поставим.
Вишиванка• 08 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Тепло, але вогко і дощить, стіни всі у плісняві.
А як вони зі стінами і пліснявою борються?
Бабуся мороз• 08 июня 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Там холодно?
Зимой в январе средняя температура минус 1, летом 12-14 градусов, пару дней назад было 17-18
Дрібка щастя• 08 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Жар костей не ломит)Летом должно быть жарко и солнце,на это и лето.Иначе как купаться.Да и сколько этого лета.Прошлым летом одно название дожди,холод,две недели жары за все лето( Я обожаю зной,когда солнце жарит,а ты плавишься)
Саме більше інсультів і інфарктів припадає на літо. Прямо на вулиці, від жари, зневоднення. І не всі ці люди мають зайву вагу, або за 60 і вище років. Рік тому, в мене кума , їй 40 років було впала в кому на вулиці, реанімувати не змогли. Інсульт, і кровоізліяніє в мозг ( точно не напишу діагноз ). До цього обстежувались з нею кожен рік, все нормально. Вага її 61 кг на 170 зросту.
Доречі, любила літо, жаритись на пляжі, і плавитися, як ви. Але пила воду, одягала шляпу.
Ответ дляДрібка щастя
Жаритись на пляжі то дуже шкідливо, я хоч і люблю літо, але від сонця завжди ховаюсь, в серпні біла як сметана. Щодо куми співчуваю.
А я женатая• 08 июня 2023
Ответ дляЧаюри
В Харкові як на мене завжди дубак і навіть літо не літо) Я з південного сходу, у нас +40 за норму було влітку.
Та не скажіть, буває що по 1-2 тижні 35.
Оченьценная• 08 июня 2023
Ответ дляKaVika29
Худеть , проверить здоровье . Сейчас в Украине 22 град . Где жара
В Харькове, например, жара и духота несколько дней, без ветра,только вечером посвежело.
Жена_КотораяСтена• 08 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я думаю дело не во времени года, просто так совпало,у меня у мамы был инсульт на фоне стресса,человек просто перенервничал