Гопница-Советчица• 08 июня 2023
Вопрос по Греции
Девочки, до войны семьей отдыхала в Турции, всегда там покупала пару комплектов постельного белья, много разных полотенец. Люблю их качество и это всегда было дешевле чем в Украине. Подскажите, а в Греции можно купит это? Трикотаж? Одеяла? Полотенца? Спасибо
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
В Ікеї можливо. Автор, а де ділися Ваші з Турції?
Хочу немного обновок .
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
В этом магазине не хочу
Сіточка• 08 июня 2023
В Греции покупаю обычно мыло и оливковое масло. Полотенца... купить то можно, но даже никогда о таком и не думала бы...
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляСіточка
Спасибо.
Чу Ча• 08 июня 2023
Це їхати на відпочинок в Грецію за шматтям? Там більша частина острова, все що на острові - дорожче із-за логістики. За 3 копійки не буде нічого, а дорого і вдома купити можна. Тим більше, як на мене, Греція досі не відійшла від кризи, в якщо це не якийсь лакшері готель - то там все доволі бідно.
Бегущаяпо• 08 июня 2023
А турецькі вже зносилися? Відпочивайте й не заморочуйтеся оцим «щокупити»…
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Я еду на отдых. Но мне всегда что то хочется привезти для дома.
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
А навіщо готель лакшері в Греції? Тоді в Єгипет. Греція - не такий відпочинок.
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
А Греция это какой отдых? Взять машину на прокат объездить остров, съездить в аквапарк. Но и что то прикупить с барахла .
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Мило, оливки, килимок симпатичний. В мене ще з 2021 року є мило звідти. Класне.
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Рассматриваю не супер отель, только с завтраками на 10 дней 48 тысяч
Чу Ча• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви читали що я написала? Контекст? Я десь писала що в Грецію треба їхати на лакшері? Я писала що країна бідна, за виключенням дорогих готелів, а там навряд чи продають рушники.
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Типу того, я знайшла випадково прикольний аутлет - зашоптлися трішки, ну і якраз сецл був в багатьох магазинах, симпатичні сукенки за дарма майже взяла собі.
Оч@ров@Шк@• 08 июня 2023
Там очень вкусная еда и большие порции. Лучше просто наслаждайтесь. Хотя я видела там интересные платья в одном магазине. Чем-то на вышиванки похожие. Еще конечно меха и кожа. Этого добра полно. Но это мы на Кассандре были. А где будете вы, там может по-другому.
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Спасибо
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Країна бідна, але все там продають.
Чу Ча• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Це правильно автор. Якщо візьмете на прокат авто - Ви того готелю і бачити не будете. Нема толку переплачувати. Таверн там купа, порції величезні.
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Супер пропозиція, авто на всі дні маст хев.
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
І все дуже смачно
Чу Ча• 08 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Країна бідна, але все там продають.
Це очевидно що все і всюди продають. Але з Греції адекватно везти оливки, олію, мило, на крайняк шубу. А все інше - краще купити в Туреччині через посередників або вдома. Манго там теж продають, але купувати його там дурість і везти додому, це ж не Єгипет
Гопница-Советчица
• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Автор, Ви який острів розглядаєте ? Чи материкову частину?
Крит
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Та і олію нема сенсу везти, і у нас можна купити.
Сіточка• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я отдыхаю обычно недалеко от Афин в Глифаде или немного дальше, там есть хорошие пляжи, правда всегда осенью или весной, и больше упор делаю не на пляж, а на экскурсии и прогулки, кафе, поездки. Советую посмотреть самостоятельный отдых, вылет например из Кракова или Катовице, и на Букинг квартиру, мне кажется будет дешевле. Но тут на любителя, я не люблю отели и люблю готовить в отпуске.
Чу Ча• 08 июня 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Але ж як все подорожчало блін( подивилась в записах, ми платили за 3* готель на оллінклюзив за трьох людей (двокімнатний номер) на 21 день 40 тисяч в 19 році. Ще 15 пішло на оренду авто і бензин на весь цей період, і ще десь 15 на інші розваги. А зараз гроші взагалі безтолкові (
Заставляличка• 08 июня 2023
Крит- то та сама Болгарія, лише ціни в євро : підробки на абібас, версача і корся.
Брали на оливковому заводі олію, оливки , в магазинах приправи. Більше нічого.
Море Критське паскудне, купатись без окулярів нереально. І ще море мінусів .
Тут кип´ятком пісяють від Греції і Криту, але для мене- найгірший відпочинок в житті.
Лялькодзьоб• 08 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
А для мене найкращий відпрчинок в житті, ну і Родос десь так же.
Ответ дляЗаставляличка
На Кипре получше будет?