Царевна_несушка• 09 июня 2023

Гнійна рана

Суть в тому що була прививка в дитинстві і вона гноїлася роками під шкірою ставши гулькою, її вирізав хірург раз та не дорізав, зробилася ще раз вирізав ще пів руки можна сказати і от знову не загоюючись повністю починає гноїтися рана. Він зробив пов´язку левомеколь но та в середині гній не витягує, купила левосин вже сама краще але говорить що пов´язку робитиме через день а через день вона не свіжа а рука знову збирає гній хоть і не багато. Вирішила сама вже робити пов´язки з календулою і левосином бо знову залічить що різати а там не дай Бог бо вже ж біля кістки різав. Як довго може затягуватися рана і чи може є тут лікар щось ефективне порекомендувати. Сусід був тоже травмований і з лікуванням у іншого лікаря ще досі цілий місяць не зажили шви у нього досі сочиться тому тут лікарів уви нормальних немає. Що робити
Доктор Хаос• 09 июня 2023
Ответ дляСладко-соленая
Вы состав читали? Там одни травки. Вы реально не видите разницы между ранкой под ногтем и большой раной с гноем?
женщина, я автору написала, посмотрите, почитайте может вам пригодится. Что вы ко мне при..сь?
Забрызжу ядом• 09 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ще з 14 років в плече і додати ще стільки ж років скільки я з цим ходила поки до розмірів яйця курячого аж доросло
Це від туберкульозу ревакцинація? Вас в Україні лікують?
Трахтибидох• 09 июня 2023
Был опыт успешного заживления жутких пролежней, испробовали много средств, может быть вам будет полезно
Во первых всякие спиртовые/перекисьные и прочие ядерные делают обычно только хуже
Во вторых конечно перевязки нужно делать хотя бы раз в день
Левомиколь хорошее средство, но не всегда его достаточно, есть еще мазь с серебром не помню названия тоже хорошая
Но для заживления нам очень помогли специальные пластыри- для заживления трофический язв и прочих незаживающих штук, наклеиваете на рану как большой пластырь и оно прямо вытягивает все и реально видно как новые ткани растут, продаются на всяких сайтах для диабетиков, по уходу за лежачими и тд,
И американский спрей - берберекс, очень быстро зарастала от него рана
Если вы в Киеве, то могу написать хирурга который вел у нас это все дело
автор Царевна_несушка • 12 июня 2023
Ответ дляТрахтибидох
Я в Київській області, а в Києві можете написати можливо звернуся. Все краще чим тут лікарі
Трахтибидох• 12 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
https://clinic.gov.ua/?page_id=2951
Там ниже перечень врачей и нам очень помог доктор хирург Адамчук
автор Царевна_несушка • 02 июля 2023
Рана загоїлися але почалися другі проблеми( знову лікування