Пупс• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Вже в туалеті,настелила тут собі ковдр,подушок накидала та й буду спати
У вас такой большой туалет? Сколько кв.м?
Кіна не буде• 09 июня 2023
Нет.
В кровати читаю Советчицу и Ванька.
Муж рядом, окна открыли. Ребенок спит в коридоре с начала мая. Больше там никто не поместится. В ванной разве что стоя. Однушка. Правда дом монолитно-каркасный
В кровати читаю Советчицу и Ванька.
ПампушОК• 09 июня 2023
Авторе і коментатори, а з яких ви міст? Київ - Тьфу Тьфу Тьфу тихо поки….
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Ви одна мешкаєте?
ПушАпница• 09 июня 2023
У нас далеко укрытия нормальные, а в душный подвал я не пойду. Лежу на кровати, Киев
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Ви одна мешкаєте?
Ні. Чоловік в кімнаті спить на дивані.
миссАрфография
• 09 июня 2023
Ответ дляПампушОК
+
🙏
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ дляПупс
Та ні, не великий, 7 кв.м
Пекельнi Борошна• 09 июня 2023
Прийміть, нарешті, той факт, що Україна - двомовна країна. Про що свідчить і статистика. І переважна більшість українців - білінгви. Мова не визначає національність. А от взаємна повага і взаємне прийняття допомагають згуртованості у боротьбі проти ворога.
Новорічна пальма• 09 июня 2023
Нет, не иду. После Херсона жить не хочу. Неправильно так говорить, но отойти не могу. Грех такое говорить…. Меня пугает что будет что-то худшее в тех оккупированных районах, просто на прощание еще хуже сделают бяку, а им все с рук сходит. Сил нет такое безразличие терпеть со стороны других стран. Смысл жить мать твою в таком мире?!
СМСница• 09 июня 2023
01:45
⚠️ Попередньо зліт 4х МіГ-31К з ае ’Саваслейка’ Нижньогородської області рф.
Тривоги комбіновані: БпЛА, стратавіа та МіГи.
Варена цибуля• 09 июня 2023
На диване лежу. В укрытии ни разу не была. В коридоре шумно - постоянно лифт шумит. В ванне тесно.
Русні здаПи• 09 июня 2023
Ответ дляБабульція
Ні. Чоловік в кімнаті спить на дивані.
:) вам конкурентів не потрібно
Бабульція• 09 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
:) вам конкурентів не потрібно
Він сказав,що не влізе,бо я весь наш бункер зайняла
Кіна не буде• 09 июня 2023
Ответ дляПампушОК
Київ. Тихо на даний момент.
Лежу в кроваті. Щось їздить під вікнами. Цікаво що в ком годину?
Щось шумить постійно вночі - мабуть якесь підприємство.
Розумію, що потрібно спати перед роботою, але не можу заснути. Не через тривогу - є інші моменти для хвилювання.
Губки-уточкой• 09 июня 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А це до чого?
По темі ні сплю в ліжку, ну поки тут сижу з вами).
В туалеті в мене унітаз ледь вліз).
ПушАпница• 09 июня 2023
Ответ дляСМСница
01:45
Понятно, до 5 утра спать бессмысленно((( пойду киселя заварю, чтоб есть не хотелось
Кіна не буде• 09 июня 2023
Ответ дляВарена цибуля
А лифт в ком час тоже шумит?