Живчик-счастливчик• 09 июня 2023
Хто смачно худне, що доброго їсте?
Які у вас раціони, які результати.
В мене -16 за три місяці. Збалансована їжа ( різне бжв в різні періоди) основне це три прийоми без перекусів і один і цей же час.
Зараз такий раціон
Сніданок, обід і вечеря без вуглеводів
Зараз ще повністю без всіх видів цукру: лактози, фруктози і глюкози
Зараз такий раціон
Сніданок, обід і вечеря без вуглеводів
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляHupBaHa
Примерно также питаюсь, но без каш. Не люблю
А які вуглеводи?
Смешнюча• 09 июня 2023
Как у вас получается есть в одно и то же время? Это надо ничего не делать. И никуда не ходить.
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
Тобто? Як одне іншому заважає?
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляОколовита
Да, я тоже без фруктов не могу.
Є ягоди, та й ви зрештою не зобов‘язані
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А что это за уголь в тарелке?
Ви справді не бачите що це рис?
Чорнобаївка• 09 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви справді не бачите що це рис?
Эмм, нет
Голена блондинка• 09 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
А что это за уголь в тарелке?
Млже, Чорний рис.
Личко Невеличке• 09 июня 2023
Я споживаю 1200-1500 калорій. Їм майже все. Звичайно, віддаю перевагу не солодкому. Не можу без вуглеводів, не відчуваю насичення. Споживаю більше жирів, ніж зазначено в програмі для схуднення, бо одразу шкіра губ більш суха, нігті ламкі. Сьогодні буде на обід Паелья з хеком тушеним.
За 1,5 місяці близько 4 кг втратила.
Куда_бежать• 09 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви справді не бачите що це рис?
И я не вижу рис
Нагайна• 09 июня 2023
Я питалась примерно как вы, только без каш. Сбросила 32 кг месяцев за 8, это было давно, потом стала так питаться постоянно, добавила сладости и увеличила порции просто
Околовита• 09 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Є ягоди, та й ви зрештою не зобов‘язані
Да мне тоже неплохо б похудеть. Но ягод-то тоже там мизер разрешается, а я за раз могу съесть оооочень прилично.
А с какого веса вы худеете, что так много за 3 месяца скинули? Как кожа стресс воспринимает? Запоры есть? У меня прошлый раз на таком пп язва проявилась, и запоры, через 4.5 мес пришлось перейти на не-пп.
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
За 1,5 місяці близько 4 кг втратила.
Клас, молодець.
Скучаю за хеком
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляНагайна
Клас
Ответ дляНагайна
Аналогично, и без диеты уже получила себя так питаться. Только сладкое не люблю, больше рыбку разную, вяленую и т.д)
Смешнюча• 09 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Тобто? Як одне іншому заважає?
Вы же заняты чем-то в течение дня. Работа, домашние дела, дети, муж, сходить куда-то нужно и тд и тп. Честно не могу представить как люди едят всегда в одно и то же время. Поделитесь. Ещё и,судя по фото, все свежеприготовленное. Загадка прямо для меня.
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляОколовита
Я жирів їм дофіга, ніякого стресу для шкіри. Худла з 96.
Не бачу нічого для запорів чи язви, туалет прекрасний.
До того ж я здавала аналізи які спортивний лікар назначив
Пургену мне• 09 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви тренуєтесь також?
Тишком_нишком• 09 июня 2023
Полуниця
в основному, я просто іі обожнюю, тому зараз їм іі, а більш майже нічого, за тиждень наїмося і знову дієта ех. Невелика вага але є зайва, хоча тут скажуть що немає), скинути сладкоєжкє складно)
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляСмешнюча
Так там немає що готувати. Салат 5 хвилин нарізати, сеідаю вдома і часто обідаю, якщо ні то беру із собою все. Це два судочка чи три.
В мене роботи дві, зал, курси маркетолога і 3 рази англійська. Чоловік повносправний не інвалід, догляду не потребує, інколи готую окремо доя них з сином, інколи чоловік сам, інколи всі їмо те що я
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Ви тренуєтесь також?
Так
Функціонал 15 хвилин і силова приблизно 45 хв три рази в тиждень
Капризуля• 09 июня 2023
Вы слишком категоричны в своем похудении. Не стоит хвастаться таким строгим питанием, это не здорово. Можно питаться вкусно и правильно на свой рацион калорий и сладкое и мучное в меру и при этом худеть. А не изнурять такими запретами как у вас.
Живчик-счастливчик
• 09 июня 2023
Ответ дляДую на вітер
Вы наверное дома сидите ?
Да, сижу спеціально щоб в готове листя салату нарізати перець, запекти почищену рибу і зварити ложку рису.
Невгамовна Бу• 09 июня 2023
Гарні результати, ви молодець.
Я худла на раціоні, який тренер мені склала з врахуванням моїх улюблених продуктів.
Виглядало це так
Кава, хлібець, сир
Перекус фрукти або шоколад (лише 2 раніше на тиждень)
Обід - каша, мясо, салат
Перекусити ряжанка
Вечеря овочі і білок.
Найсмачніше для мене червона риба, свіжий зелений салат. Щоб урізноманітнити смаки, іноді додаю трохи гарбузових насіння до салату, різні травки, щоб смакував інакше...
Виглядало це так
Кава, хлібець, сир
Обід - каша, мясо, салат
Перекусити ряжанка
Вечеря овочі і білок.