З понеділка на дієті• 09 июня 2023

Чим замінили чай Грінфілд чорний в пакетиках?

Чи є щось схоже за смаком та ароматом в Форі, АТБ?
Закінчився чай, треба щось купити на сьогодні, а з тих, що купувала досі, нічого не сподобалось. Цікавить саме чистий чорний цейлонський чи кенійський в пакетиках, без домішок та ароматизаторів.
Я супер-пупер• 09 июня 2023
Lovare, есть чистый черный

Ужгород• 09 июня 2023
Базилюр
Кудесница_с_пургеном• 09 июня 2023
А зачем заменять?
Gold1977• 09 июня 2023
Уже в продаже
Скорая помощь• 09 июня 2023
Заказываю гринфилд в Киеве. Похожий Базилюр, но дороже, в Сильпо покупала 200 пакетов 190 грн, была акция. Сейчас уже 260. Но хороший
автор З понеділка на дієті • 09 июня 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Lovare, есть чистый черный
Дякую!
Ответ дляУжгород
Базилюр
Кленовий зазвичай беру, але не на літо. Дякую!

Я_з_Франека• 09 июня 2023
Ахмадом с красной полоской. Ловаре цейлон.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А зачем заменять?
Бо в найближчих супермаркетах немає Грінфілда, а на довгі пошуки немає часу - півгодини тому використала останній пакетик, через годину вже замість роботи буду уявляти смак чаю...
Ответ дляGold1977
Уже в продаже
Дякую! Пошукаю після роботи.
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую!
Ответ дляСкорая помощь
Дякую!
english book• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Його не буде. Це росія
navariya• 09 июня 2023
А чи ви знаєте?
Чай в пакетиках - це сміття, яке залишається після фасування справжнього чаю у коробки чи мішки, (наз. крупнолистный)
Ответ дляenglish book
Його не буде. Це росія
Пишуть же, що вже є в продажу...
Пугачиха• 09 июня 2023
Ответ дляenglish book
Його не буде. Це росія
У Варусі вже давно з´явився
ДаЗдраПерма• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дякую!
Купите хейлис, он сейчас там по скидке, не пожалеете
Ответ дляnavariya
А чи ви знаєте?
Знаю) Але у пакетиків є свої переваги:
- якщо не встигаєш помити чашку, просто викидаєш пакетик і заливаєш інший окропом;
- не потрібно спеціально заварювати - і так добре натягується, не втрачаючи аромат;
- вчорашнім підсохшим пакетиком дуже гарно знімається наліт з чашки. Просто протер сухим пакетиком і чисто)
navariya• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Знаю) Але у пакетиків є свої переваги:
Можливо..
Вам лайк)

Ответ дляnavariya
Можливо..
Вам лайк)
Дякую!)))
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую! Пробувала, але мені не вистачає насиченості(
Перемелица• 09 июня 2023
Родичі з Китаю привезли дешевий листовий чай 150 гривень за 200 грамм, після нього на те що в нас продають не можу дивитись, гидке чорнило якесь який би не брали по 200-300 грн... Краще замовити з китаю з доставкою улун якийсь
ДаЗдраПерма• 09 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вы рассыпной брали? Он очень насыщенный
Перемелица• 09 июня 2023
В свій час теж на грінфілді сидила наша сімʼя серед того що масово було, то добрий був, але з китайским з китаю ні в яке порівняння не йде..
Ответ дляПеремелица
Мені на роботі пакетики - саме те, що треба) Бо поки заварюється, з,являється щось термінове, не встигаю випити гарячим(
Тётя Хрюша• 09 июня 2023
Grace мені подобається
Ответ дляДаЗдраПерма
Вы рассыпной брали? Он очень насыщенный
Ні, мені на роботі розсипний не підходить, бо немає часу заварювати і чашку мити(
Ответ дляТётя Хрюша
Grace мені подобається
Дякую!
Щаслива Я• 09 июня 2023
Ні ловаре ні базілур ні хейліс ні ахмад, всі вони погані для того хто звик до грінфілд. Треба думати ще. Китайський ну де ж його взяти на пробу? Без чаю скучаю
Сусідка знизу• 09 июня 2023
піквік сподобався- схожий на грінфілд і кращій, ніж ловар