Даю справку• 09 июня 2023

Чорне море, в кого все оплачено, що плануєте робити?

Кажуть, що все дійде до Болгарії точно. Будете їхати і не купатись? Чи можна скасувати поїздку?
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
шо все?
Верочка 100%• 09 июня 2023
Блин, 100 лет ничего не оплачиваю заранее. Что тут можно посоветовать? Делайте так, как вам ближе, как считаете нужным.
Инна• 09 июня 2023
Я слушала эколога украинского. Он сказал, что дойдет и до Болгарии и до Румынии.
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
Ответ для Инна
что дойдет? вы можете конкретно сказать что именно дойдет?
sonata• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
продукти розпаду ГСМ та трупів людей і тварин
Завжди мало• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А що тут незрозумілого, хімічне і бактеріальне забруднення, все, що змила вода Каховської ГЕС, трупи, мастило, сміття і т.д.
https://www.unian.ua/society/naslidki-pidrivu-kaho...
Хтомолодець? Я!• 09 июня 2023
Я вчора цілий день намагалась знайти альтернативу Болгарії на наш бюджет і не знайшла тому вирішила все таки їхати, все таки краще місяць дітям в Болгарії навіть без купання в морі, морське повітря, басейни, ніж в Києві.
Инна• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Вся грязь с Херсона по морю к ним доплывет. Вы посмотрите в инете видео, что у нас в Одессе уже творится. Плавают диваны, холодильники, газовый баллон видела и даже дом. Куча грязи у берега. Море черное. Я к морю не ходила. Это наши люди очевидцы снимали. Знакомые, которые живут возле моря все это видели, мне рассказывали.
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
конкретно де вже зафіксовано хімічне і бактеріальне забруднення? ви кидаєтеся словами, страшними словами. це раз. по друге. концентрація будь якої речовини у воді з кожними 100 метрами по течії зменшується, оскільки іде змішування з умовно чистою водою.
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
Ответ для Инна
розумію ваше обурення. але плаваючі дивани і хімічне забруднення води це абсолютно різні речі. диван до Болгаріі допливти може, а сполука у воді - ні, бо іде змішування з водою і зменшення концентрації.
Инна• 09 июня 2023
Все правильно сверху написали. Много трупов животных, которые начнут разлогаться, подумайте и немеренном количестве канализаций и выгребных ям. Не дума, что с людьми все так печально будет, но судя по тому, что российская сторона людей не эвакуирует и не дает им эвакуироваться самостоятельно, то возможно и большое количество человеческих трупов. А на оккупированных территориях ситуация самая тяжелая по затоплению.
Чорнобаївка• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А у вас сомнения есть? Поля, которые удобряют пестецидами, скотомогильники, фермы и т.д, не считая горючего со станции.
Завжди мало• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Я не кидаюсь, а конкретно дала Вам посилання. Ніхто ж Вас не тримає, ризики є, наскільки вони великі, яка концентрація, це можуть сказати тільки щоденні результати аналізів води, а це явно не на форумі. Слова не страшні а реальні, Ви слухали скільки тонн мастила вилилось в воду, бачили ’море ’ дохлої риби ?
Инна• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
А, ну сразу легче. Тогда можно купаться
tolyu• 09 июня 2023
Я взагалі жодного разу не панікувала., навіть коли війна почалася. Завжди була холоднокровною, мала сьогодні я мабуть починаю панікувати.
Більш за все мене турбує, що влада нічого не говорить про наслідки катастрофи.
Наслідки набагато більші ніж ми думаємо.
По темі. Дитина має їхати в Болгарію, все проплачено, але я дуже вагаюся чи відпускати. Буду приймати рішення у останній день.
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
бачила. знаю. про щоденні аналізи ви абсолютно праві. я працюю в управлінні водних ресурсів. поки що центр України не має ніяких перевищень. південь так само моніториться. забруднення є. але поки нема конкретно ’чогось’ шо допливе до Болгарії. я повторюю, це диван допливе, а сполука - ні. я просто до того, шоб не розганяли паніку.
Поліцейський патруль• 09 июня 2023
Ответ для Инна
А, ну сразу легче. Тогда можно купаться
просто перед тим, як розганяти таку інформацію, трохи ознайомтеся з поняттями хімічне і бактеріологічне забруднення водних ресурсів.
Та прям багіня• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Посмотрите черногорию и албанию, точно не дороже болгарии, зато чисто
Isa Dora• 09 июня 2023
Ответ дляtolyu
Влада не може собі дозволити зірвати курортний сезон в інших країнах. Тому і мовчить
Завжди мало• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
О, ну то Ви можете нам більш-менш реальну інформацію надати. Але це ж тільки пару днів пройшло, як ситуація далі буде розвиватися, хто зна. Трупи ще не розклалися, риба тільки встигла здохнути, кладовища, каналізації, сміттєзвалища ще не поливли.
ЧукИГеки• 09 июня 2023
Почитайте что говорит моз тех стран которые вы хотите посетить. Ориентируйтесь по ним.
А по факту, Чёрное море везде будет заспано кацапами. Привет и Турции и Грузии
И Болгарии
Не паникуйте раньше времени!
Хтомолодець? Я!• 09 июня 2023
Ответ дляТа прям багіня
Це по відстані далі, я морально тільки налаштувалася до Болгарії без чоловіка на автомобілі, страшнувато. Можливо я не там дивилася але Хорватія житло дорожче ніж я забронювала в Болгарії.
Смажена полуничка• 09 июня 2023
Ответ для Инна
Да, я ещё видела ролики, машина затопленная доплыла и уличный туалет деревянный
Молчалка• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Таке враження що ви у вакуумі ці дні. Все що плаває, будинки техніка трупи міни каналізаційні відходи. Продовжувати?
Инна• 09 июня 2023
Ответ дляЗавжди мало
Абсолютно вас поддерживаю. Когда АЭС в Чернобыле взорвалась, никто не говорил правды в начале. Людей вывозили и говорили на пару дней. Люди были в неведении. Тут тоже 100 % последствия будут приуменьшать в разы. Анализы они делают. Я без анализов вижу сколько грязи в море плавает, реальное болото. И я без анализов и экспертов понимаю, что скоро это все попадет в нашу водопроводную воду. Ну те, кто на севере и западе Украины особо не пострадают
люблю_тортики• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тоді вже в Коблево.База з аквапарком та бесейном.
Молчалка• 09 июня 2023
Ответ дляtolyu
Я вчора відмінила
ЦібаФу• 09 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Проїхати хз куди, сидіти місяць на пляжі і не покупатися в морі -а ви знаєте толк в ізращєніях
неДоПриличий• 09 июня 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
на видео волонтеров, которые людей вывозят, была вода вся в бензине, потому что заправку снесло, а сколько там таких заправок? И это только заправки. Также пишут, что вытекло очень много машинного масла из турбин и трансформаторов ГЭС
Ні грама• 09 июня 2023
Я, конечно, не ро теме, и меня заплюют. Но есть поговорка- ’ кому-то суп жидкий, а кому-то бисер мелкий’. Насколько разные вопросы волнуют людей. У одних голова болит как людям помочь, чем,куда поселить потерпершим, животных куда спасенных разместить.Что будет с этими домами, с черноземами, экосистемой нашей на югев плане животного дикого мира.А у кого-то отдых в голове...