хутряна володарка• 09 июня 2023

як не нервувати на іспиті з водіння

Скоро іспит, а в мене такий характер, якщо щось не виходить, то зразу починаю панікувати та тупити. Коли з інструктором - все норм, їду впевнено, але якщо він загадає складний маневр, а в мене не виходить без його підказки, то все урок на смарку потім. Тож на екзамені буде також, якщо розхвилююсь, то не здам.Може шось заспокійливе бахнути
Розкажіть, як Ви здавали
InMyBones• 09 июня 2023
Як ви здавали теорію? Хіба можна вживати речовини, які пригнічують реакцію водія

ПоЧуХонтес• 09 июня 2023
Успокоительное пить не стоит, вы потеряете внимательность.
Я просто себе составляла четкие алгоритмы каждого задания и проговаривала. Дома садилась на стуле и полностью всё делала типа я за рулём и проговаривала вслух. Что я делаю, сколько рулём поворачиваю, куда в какие зеркала смотрю.
Так же маршрут по городу открывала в гугл картах и ’ехала’ по карте, где я поворотник включаю, где выключаю, в какой карман заезжаю, где поворачиваю, куда в зеркало смотрю и т.д. и на экзамене я проговаривала про себя шёпотом. Вот просто как робот была и делала всё по алгоритму
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляInMyBones
так що теорія, норм сдавала, нервувала , але ж то незрівнянні речі
Саджу все зарання• 09 июня 2023
Сідати та їхати, а як ви потім без інструктора по місту їздити збираєтеся, якщо тупите постійно?
Ксерокопия ночи• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Так Ви її не вивчили, як здали? ))
Не можна за кермо під заспокійливим. Ліки неможна вживати, випивати..
InMyBones• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Да всі нервують.
Не забороняйте собі нервувати. Це природно.
Не пригнічуйте у собі це почуття. Прийміть, як частину себе. Це іспит, для вас це важливо. Тому нервуєте. Це відчують абсолютно всі
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Тому що коли я спокійна, я норм їду. а тут сам факт того що накручу себе і все буде валитися з рук...
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Так Ви її не вивчили, як здали? ))
не можна випивати ? а я хотіла коньячку накатити, щоб і пісні співати , замість радіо
НашлаПерепискуМужа• 09 июня 2023
Ой, не знаю. Я тоже такой шизоид. Если начинаю так невничать, то ничего не соображаю говова как казан, вокруг прострация ноги и руки сами по себе. Вас не поймут, те кто так не нервничает. Не знаю как помочь, для меня единственное что, быть уверенной, что я смогу, вот когда я сама внутри поняла что готова и смогу и тогда не страшно. А для этого нужна практика.

Саджу все зарання• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Нічого страшного там немає, зберіться, все що буде на екзамені ви вчили і знаєте. Сідайте за кермо впевнено, не переживайте за те, що вас знімають, і до того ж 2 помилки допускається. Все у вас вийде, вірте в себе!
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляСаджу все зарання
три помилки )
Ксерокопия ночи• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну хотіли то пийте. Головне на інструктора, що буде сидіти праворуч, не дихайте
Саджу все зарання• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
три помилки )
Коли я здавала, то якщо три, то не здала б, можливо зараз по іншому.
Ксерокопия ночи• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
три помилки )
Три помилки і ти не здав. Як 2 то ще є шанс )
Саджу все зарання• 09 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Значить таки я права, що 2 помилки.
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Для успішного складання практичного іспиту кандидатові у водії дозволяється припуститися не більше трьох помилок під час однієї спроби складання. А загальна кількість спроб, які дозволяються — теж три.
Ксерокопия ночи• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Там ще є грубі і не грубі помилки.. заглох посеред дороги чи на переїзді - одразу не здав. Хоч то і перша помилка тіки
А ще інструктори можуть доколупуватись (у нас один був, ставив помилку як що ти головою не дуже крутив наближаючись до переїзду..перед ним тре було майже пів свого корпусу повернути, що б ’подивитись чи не їде потяг’..)
автор хутряна володарка • 09 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
у нас сказали, якщо заглох, то не є помилка, якщо два і більше раз - одна помилка
НашлаПерепискуМужа• 09 июня 2023
Может погуглить видео о том, как усмирить и отключить эмоции. Перед экзаменом провести аффирмации своего рода, настроиться и полностью выключить все мысли кроме того, что сосредоточиться на вождении. Представить, что это такая игра и вы в ней сейчас, не реагировать на внешние раздражители. Подумать о том, что вы умная, смелая и справитесь. А переживаете только потому что очень ответственая.

Ксерокопия ночи• 09 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Може дивлячись де заглох. При мені дівчата глохли на самісінькому переїзді - одразу не зараховано. А як по дорозі стартувати на зелений.. ну може просто як помилку зарахують...

Слухайте, ну шо Ви ото нервуєте передчасно? Зараз на вулиці тепло, погодні умови норм. Може настрій у інструкторів гуд буде. Не накручуйте себе.

Я в лютому здавала. На вулиці чекала 3 години. Дубак. Думала - сяду в авто і завести не зможу, на стільки промерзла вся. Дорога красива напів сніг, напів грязюка.. подекуди асфальт прогляда.. ото жопа була )))) повірте, все у Вас Ок буде )
ШанельКуКу• 09 июня 2023
У Вас спочатку буде внутрішній іспит в автошколі. Він дасть Вам уявлення,як це, іспит здавати. А коли знаєш ситуацію, то вже спокійніше трохи) Катайтесь екзаменаційними маршрутами, якщо вони відомі у Вашому мрео. Звертайте увагу, що нога на зчепленні не трусилася від нервів, щоб не заглохнути)
Ондатрова шуба• 09 июня 2023
можно выпить магне б6
Не обижаюсь• 13 июня 2023
Автор?Здали іспит.В мене така ж ситуація.Але я ще не сплю на нервах.
автор хутряна володарка • 13 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ні , 24 го
Не обижаюсь• 14 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ні , 24 го
і ви вже хвилюєтесь?)У мене завтра.
автор хутряна володарка • 14 июня 2023
Ответ дляНе обижаюсь
і ви вже хвилюєтесь?)У мене завтра.
Так, я нервова людина))))
Успіхів Вам завтра
Напишіть потім як все пройшло