KROX@• 09 июня 2023
В магазинах Розетка офлайн можно что-то купить?
Или нужно только заказывать и оттуда забирать?
english book• 09 июня 2023
Да, можно.
Иногда в зале дешевле, а иногда дороже чем в интернете. Но выбор невелик.
Майданщица• 09 июня 2023
Алкоголь в основном, в более крупных точках есть техника RZTK и другие товары
Петриківна• 09 июня 2023
В быльшості є тільки алкоголь. І те- мінімальний вибір
Ціни можуть відрізнятись від інтернет цін
Грабля• 09 июня 2023
Так, алкоголь, товари бренду RZTK актуальні до сезону - наприклад зараз вентилятори, взимку обігрівачі, чайники. Ще подовжувачі, зарядки до телефону, іноді якісь популярні іграшки типу лолок.
english book• 09 июня 2023
Найбільший вибір на Петрівці Київ. Там плити, холодильники, телевізори, блендери, телефони, та багато іншого.